b_300_300_16777215_10_images_Archpriest_Dmitry_Smirnov_on_the_nuptiality.jpg

اساس نیوز / ‍‍ سایت خبری و تحلیلی " mepanews " : اسقف دیمیتری اسمیرنوف اذعان داشت که آینده از آن اسلام است و مسیحیت اروپایی از بین خواهد رفت.

پدر دیمیتری اسمیرنوف رییس کمیته پدرسالاری در امور خانواده در کلیسای ارتدوکس روسیه، تاکید کرد که اروپا در 30 سال آینده و روسیه شاید در 50 سال آینده به دین اسلام روی خواهد آورد. به عقیده او مسیحیان تحت فشار قرار خواهند گرفت و بخشی از آنان در زیرزمین ها (بصورت مخفیانه ) به حیات خود ادامه خواهند داد.

پدر اسمیرنوف با تاکید بر این  که اسلام در غرب غالب خواهد آمد , افزود : زیرا  در حالی که مسلمانان حاضرند در راه ارزش های خود در جنگ ها خود را فدا نمایند , در مقابل , غربی ها فقط همانند انسان هایی خسته و بیمار هستند.

 

مسیحیت بزودی از بین خواهد رفت

پدر دیمیتری اسمیرنوف پیش بینی کرد که تمدن مسیحیت بزودی از بین خواهد رفت . او گفت : زمان بسیار اندکی مانده است تا تمدن مسیحیت بطور کامل از بین برود . چند دهه ای بیش نمانده , شاید سی سال ... شاید مسیحیت در روسیه بتواند پنجاه سال دیگر ادامه یابد . بیش از این نخواهد بود .

پدر اسمیرنوف اظهار داشت که " مسیحیان همچون دانه های نخود فرنگی ای خواهند شد که در کشورهای اروپایی پراکنده شده اند.

وی گفت: مسیحیان جرات نخواهند کرد سر خود را بیرون بیاورند , به شکل گروه های کوچک جمع خواهند شد و تحت فشار خواهند بود.

 

جمعیت مسلمانان به سرعت رو به افزایش است

پدر دیمیتری اسمیرنوف با بیان این مطلب که نام " محمد " رایج ترین نامی است که در انگلیس بر روی نوزادان پسر گذاشته می شود گفت : این بدان معناست که جمعیت مسلمانان به سرعت درحال افزایش است . وی در ادامه گفت که " در عرض سی سال , اسلام تمامی اروپا را در بر خواهد گرفت و مسیحیان به زیرزمین ها کشانده خواهند شد ".

پدر دیمیتری اسمیرنوف کسی است که به بیان سخنان جنجال برانگیز شناخته می شود . چنانکه , کلیسا مجبور شد چندین بار این سخنان را رد نماید و اعلام کند که سخنان این اسقف بیانگر دیدگاه های این کلیسا نمی باشد .

 

مسلمانان حاضرند در راه اعتقادات خود بمیرند

پدر دیمیتری اسمیرنوف رییس کمیته پدرسالاری در امور خانواده در کلیسای ارتدوکس روسیه , در نشستی دیگر گفت : در وقت اعیاد , هزاران مرد جوان مسلمان به سجده می روند و عبادت می کنند . در مقابل آن , شما کجا دیدید که این تعداد مرد جوان ارتدکسی به یکجا جمع شوند ؟ چنین چیزی را هرگز در هیچ زمان و مکانی نخواهید دید. فقط زنان را خواهید دید. مسلمان امروزی حاضر است در راه اعتقادات خود بمیرد . مواد منفجره را به بدن خود می بندد و در جایی که پیشوای او امر کرده خود را منفجر می کند . او حاضر است خود را فدا نماید . به چنین شخصی تروریست (هراس افکن ) می گویند اما هدف او هراس افکنی در جهان نیست . و این جوانان چرا خود را به کشتن می دهند ؟ زیرا آنها نمی خواهند در کشوری زندگی کنند که توسط همجنس بازان اداره می شود . آنها این موزیک های نفرت انگیز پاپ را نمی خواهند . نمی خواهند ارزش های آنها فرسایش یابد . ارزش های خانواده در راس این ها قرار دارد. این ها چیزهایی هستند که آنها در راه آن جان خود را می دهند . آنها گروهی تروریست نیستند که از کوه ها آمده باشند . بسیاری از آنان تحصیلات دانشگاهی دارند. بله آنها متعصب هستند . چرا ؟ زیرا آنها حاضرند خود را فدا نمایند . درحالی که ما انسان هایی خسته و بیمار هستیم, همچون مردگان می مانیم.

25/508

منبع: ‍‍سایت خبری و تحلیلی " mepanews "

ترجمه سرویس بین الملل اساس نیوز / هلاکویی

 

مطالب مرتبط:

امام جمعه بندر ترکمن: امر به معروف باعت از بین رفت

 

افتتاح مرکز بین المللی صلح و همسازی اسلام و مسیحیت

پیام مولانا عبدالحمید به سیل زدگان استان گلستان

تشکر مولوی عبدالحمید ازاقدام شایسته دادستان زاهدان

به هلاکت رسیدن «سرمایه گذار» داعش در آسیای مرکزی

هشدار مقام بلندپایه نظامی اسرائیل درباره احتمال یک

آلمان استفاده از نمادهای کردها در اماکن عمومی را م

 

جزییات جدید زنده بودن بغدادی

مردم تورکمن صحرا ،در خطر مبلغان دین مسیحیت ..!!؟

نوشتن دیدگاه


آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات