b_300_300_16777215_10_images_Archpriest_Dmitry_Smirnov_on_the_nuptiality.jpg

اساس نیوز / ‍‍ سایت خبری و تحلیلی " mepanews " : اسقف دیمیتری اسمیرنوف اذعان داشت که آینده از آن اسلام است و مسیحیت اروپایی از بین خواهد رفت.

پدر دیمیتری اسمیرنوف رییس کمیته پدرسالاری در امور خانواده در کلیسای ارتدوکس روسیه، تاکید کرد که اروپا در 30 سال آینده و روسیه شاید در 50 سال آینده به دین اسلام روی خواهد آورد. به عقیده او مسیحیان تحت فشار قرار خواهند گرفت و بخشی از آنان در زیرزمین ها (بصورت مخفیانه ) به حیات خود ادامه خواهند داد.

پدر اسمیرنوف با تاکید بر این  که اسلام در غرب غالب خواهد آمد , افزود : زیرا  در حالی که مسلمانان حاضرند در راه ارزش های خود در جنگ ها خود را فدا نمایند , در مقابل , غربی ها فقط همانند انسان هایی خسته و بیمار هستند.

 

مسیحیت بزودی از بین خواهد رفت

پدر دیمیتری اسمیرنوف پیش بینی کرد که تمدن مسیحیت بزودی از بین خواهد رفت . او گفت : زمان بسیار اندکی مانده است تا تمدن مسیحیت بطور کامل از بین برود . چند دهه ای بیش نمانده , شاید سی سال ... شاید مسیحیت در روسیه بتواند پنجاه سال دیگر ادامه یابد . بیش از این نخواهد بود .

پدر اسمیرنوف اظهار داشت که " مسیحیان همچون دانه های نخود فرنگی ای خواهند شد که در کشورهای اروپایی پراکنده شده اند.

وی گفت: مسیحیان جرات نخواهند کرد سر خود را بیرون بیاورند , به شکل گروه های کوچک جمع خواهند شد و تحت فشار خواهند بود.

 

جمعیت مسلمانان به سرعت رو به افزایش است

پدر دیمیتری اسمیرنوف با بیان این مطلب که نام " محمد " رایج ترین نامی است که در انگلیس بر روی نوزادان پسر گذاشته می شود گفت : این بدان معناست که جمعیت مسلمانان به سرعت درحال افزایش است . وی در ادامه گفت که " در عرض سی سال , اسلام تمامی اروپا را در بر خواهد گرفت و مسیحیان به زیرزمین ها کشانده خواهند شد ".

پدر دیمیتری اسمیرنوف کسی است که به بیان سخنان جنجال برانگیز شناخته می شود . چنانکه , کلیسا مجبور شد چندین بار این سخنان را رد نماید و اعلام کند که سخنان این اسقف بیانگر دیدگاه های این کلیسا نمی باشد .

 

مسلمانان حاضرند در راه اعتقادات خود بمیرند

پدر دیمیتری اسمیرنوف رییس کمیته پدرسالاری در امور خانواده در کلیسای ارتدوکس روسیه , در نشستی دیگر گفت : در وقت اعیاد , هزاران مرد جوان مسلمان به سجده می روند و عبادت می کنند . در مقابل آن , شما کجا دیدید که این تعداد مرد جوان ارتدکسی به یکجا جمع شوند ؟ چنین چیزی را هرگز در هیچ زمان و مکانی نخواهید دید. فقط زنان را خواهید دید. مسلمان امروزی حاضر است در راه اعتقادات خود بمیرد . مواد منفجره را به بدن خود می بندد و در جایی که پیشوای او امر کرده خود را منفجر می کند . او حاضر است خود را فدا نماید . به چنین شخصی تروریست (هراس افکن ) می گویند اما هدف او هراس افکنی در جهان نیست . و این جوانان چرا خود را به کشتن می دهند ؟ زیرا آنها نمی خواهند در کشوری زندگی کنند که توسط همجنس بازان اداره می شود . آنها این موزیک های نفرت انگیز پاپ را نمی خواهند . نمی خواهند ارزش های آنها فرسایش یابد . ارزش های خانواده در راس این ها قرار دارد. این ها چیزهایی هستند که آنها در راه آن جان خود را می دهند . آنها گروهی تروریست نیستند که از کوه ها آمده باشند . بسیاری از آنان تحصیلات دانشگاهی دارند. بله آنها متعصب هستند . چرا ؟ زیرا آنها حاضرند خود را فدا نمایند . درحالی که ما انسان هایی خسته و بیمار هستیم, همچون مردگان می مانیم.

25/508

منبع: ‍‍سایت خبری و تحلیلی " mepanews "

ترجمه سرویس بین الملل اساس نیوز / هلاکویی

 

مطالب مرتبط:

قیام اللیل(تراویح)در ماه رمضان

مسلمانان هویی چین نگران تشدید سرکوب‌ها

بیانیه مشترک علمای شیعه و سنی قطیف

نگرانی شورای امنیت ملی روسیه از گسترش روز افزون دا

سربازگیری تحریک اسلامی ازبکستان، در سرپل

ب

جایزه 10 هزار دلاری برای پیدا کردن مرد تهدید کننده

تهدید مسجد النور با نام ترامپ

ا

نگرانی آمریکا از همه پرسی استقلال اقلیم کرد عراق

طالبان افغان: جنگ تنها انتخاب طالبان نیست

 

نوشتن دیدگاه


آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز