b_300_300_16777215_10_images_3966343_159.jpg

اساس نیوز – "milligazete": صلیبیون آخرین بار در جنگ جهانی دوم در برابر هم قرار گرفتند و به یکدیگر بسیار زیان رساندند.

بر اساس آنچه که اعلام شده, علاوه بر زیان های مادی, حدود یک میلیون انسان جان خود را از دست داده اند. اما هنوز از پایان جنگ جهانی 15 سال بیشتر نگذشته بود که برای عدم تکرار آن اشتباه, وارد عمل شدند. هنوز جنگ پایان نیافته بود که نمایندگان آمریکا, انگلیس و روسیه گرد هم آمدند و در مورد بعد از جنگ یکسری توافقنامه به امضا رساندند. این توافقنامه ها در مورد تقسیم دنیا توسط این استثمارگران بود. به این نیز اکتفا نکردند و سازمان های بین المللی را به شکلی تاسیس کردند که بغیر از خودشان بقیه کشورها در مورد تصمیمات جهانی غیر از بلند کردن انگشت نتوانند نقش دیگری ایفا کنند. به این نیز اکتفا نکردند و قدم هایی در مسیر دولت واحد کردن اروپا برداشتند و اتحادیه اروپا نتیجه آن هدف بود.

در شرایطی که صلیبیون چنین اقداماتی برای جلوگیری از جنگ های جدید انجام می دهند به یکباره در دنیای اسلام جنگ های داخلی و تجزیه شدن ها آغاز شد/آغاز گردانیده شد. علی رغم گذشت این همه سال, این جنگ ها هنوز هم پایان نیافته است. در این نقطه نباید فراموش کرد که این صلیبیون و صهیونیست ها بودند که آتش این جنگ را شعله ور ساختند. با آن که آنها سعی می کنند خود را یکی از طرف های این جنگ ها نشان ندهند اما همه می دانند که صلیبیون همیشه یکی از طرف های این جنگ ها هستند. صلیبیون حتی با توافق یکدیگر از اشغال و قتل سران کشورهای اسلامی فروگذار نبودند. آن عده از سران کشورهای اسلامی که متوجه این توطئه آنها شدند و در مقابل آنها قد علم کردند, یا از طریق کودتا یا از طریق اشغال کشورهای آنها از قدرت کنار گذاشته شدند. شاید لازم به یادآوری نباشد که جریان فقط با ساقط کردن یک رهبر خلاصه نشده و هر بار هزاران انسان به قتل رسیده اند. اما به هنگامی که مسلمانان می میرند اشغالگران قاتل, خود را خود را مدافع آزادی و نجات دهنده معرفی کردند. این ادعای دروغین, هربار توسط  تعدادی از مزدوران بعنوان یک حقیقت به جوامع تزریق شدند.

جنگ جهانی دوم در بین خود کشورهای مسیحی به پایان رسید اما جنگ ها متاسفانه توسط اتحاد صلیبی-صهیونیستی در دنیای اسلام همچنان ادامه داده می شود. حتی به هنگامی که  در یک کشور جنگ داخلی ایجاد گردید این صلیبیون بودند که به همه طرف های درگیر سلاح فروختند. حتی کشورهای اسلامی در برابر یکدیگر مسلح گردیدند. در سال های بعد از جنگ جهانی دوم که بعنوان دوران جنگ سرد خوانده شد در دنیای اسلام همیشه جنگ گرم ادامه داشت. یعنی برای صلیبیون جنگ گرم تمام شد و جنگ سرد آغاز گردید اما دنیای اسلام خود را در میان جنگ گرم یافت.

از این منظر, پس از حوادث سوریه, رسانه های خبری بعضی اوقات مطالبی با عناوینی همچون"وضعیت بدتر از جنگ سرد" یا "درآستانه جنگ جهانی سوم قرار داریم" منتشر نموده و چنان وانمود می کنند که گویی درگیری های فعلی در سوریه جنگ گرم نیستند. حال آن که این جنگ چه اسمش را جنگ سرد بگذاریم یا جنگ جهانی سوم, بهرحال ادامه دارد. آیا درگیری هایی که 7 سال است در سوریه ادامه دارد , درگیری ایی که پس از اشغال عراق 15 سال است در آن کشور ادامه دارد و اشغالی که حدود 40 سال است در افغانستان وجود دارد, مگر جنگ های گرم نیستند؟ اگر انتظار بر این است که در جنگ گرم یا یک جنگ جهانی, صلیبیون یکدیگر را به قتل برسانند باید گفت که به نظر می رسد آنها تدبیرهای لازم را اندیشیده اند. دنیای اسلام باید به خود آید و بازی جبهه صهیوتیستی – صلیبی را برهم بزند.

 

-------انتهای مطلب------

ترجمه سرویس بین الملل اساس نیوز

مطالب مرتبط:

مسن ترین زائر حج امسال با 104 سال سن

رئیس جمهور برای همدردی با خانواده معدنچی ها به گلس

فوت 54 زائر پاکستانی درحج امسال

ا

کویت: برای همکاری با ایران آماده‌ایم

افغانستان کشته شدن رهبر داعش در این کشور را تایید

خلیفه داعش آماده نابودی ابوالهول و اهرام مصر است

محکوم شدن افسر امریکایی به بدرفتاری با سربازان مسل

هتک حرمت مسجدی در پایتخت لهستان

افزایش فعالیت شرکت های روسی در اقلیم کردستان

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز