b_300_300_16777215_10_images_636571578670922482.jpg

اساس نیوز- روزنامه "yenimesaj", به قلم" Akın Aydın" : در غوطه از سلاح شیمیایی استفاده شده است. خداوند کسانی که انسان های بی گناه را به قتل رسانده اند در دنیا و آخرت خوار و ذلیل کند.

تقریبا تمامی رسانه ها خبرهایی با عناوینی همچون "اسد از سلاح شیمیایی استفاده کرد, کودکان را کشت , دهها غیرنظامی را کشت" منتشر نمودند.

این چندمین سناریوی مشابهی است که تکرار می شود. از رسانه ها می پرسم:آیا احمق هستید یا مزدوران کسانی هستید؟ این اخبار را چه کسانی منتشر کردند؟ خبرگزاری های غربی. چه کسی اولین واکنش را نشان داد؟ همان آمریکایی که گفته بود از سوریه خارج می شود.. چطور؟ "اسد تاوان سنگینی خواهد داد" , و بعد آژانس های خبری اعلام کردند که آمریکا در حال آمادگی برای حملات هوایی و زمینی علیه اسد می باشد.

چطور سعی می کنید این گونه سناریوی ساده را به خورد مردم ما بدهید؟ چطور کسی را باور کردید که با ادعای وجود سلاح های شیمیایی به عراق حمله کرد و یک و نیم میلیون انسان را کشت و حالا می خواهید مسلمان را با مسلمان دشمن نمایید؟ نکند شما هم با نان آمریکا شکم خود را سیر می کنید؟

نگاهی بیاندازیم به وضعیت پیش از حمله شیمیایی. روسیه, ایران و ترکیه گرد هم آمدند. دست همدیگر را فشردند. توافقنامه های نظامی و اقتصادی امضا کردند. دیدگاه های مشترکی در مورد سوریه ارائه کردند.

رسانه های غربی جار می زنند که اسد پیروز شد. آمریکا با بیان این که این جنگ پر هزینه است ادعا کرد که از سوریه خارج خواهد شد. بعد هم اسد می رود و در یک دهکده کوچک به نام غوطه, مردمان غیرنظامی را با سلاح شیمیایی می زند. کاری که احمق ترین رهبر دنیا آن را انجام نخواهد را چرا اسد انجام بدهد؟ مردم ما را نادان فرض نکنید.

در هفته گذشته در مورد اقدام نظامی اسرائیل در خاک سوریه چند خبر منتشر کردید. آیا تا به حال از کارشناسان ترور پرسیده اید که دست اسرائیل در خاک سوریه تا به کجا دراز است؟ مهمترین مسئله این است که در سوریه که امپریالیست ها شکست خود را پذیرفته اند آیا استفاده از سلاح شیمیایی کار اسرائیل نمی تواند باشد؟

عاقل باشید. فقط به این دلیل که کسانی چنین می خواهند مسلمان را با مسلمان دشمن نکنید. اگر واقعا اهل رسانه و خبر هستید همین چند روز پیش خبررسانی کردید که در یک حمله در افغانستان 80 غیرنظامی کشته شدند. قاتل مشخص بود اما از بیان آن ترسیدید.

این آمریکا بود که آنها را به قتل رسانید. هیچ خبری با تیتر "آمریکای قاتل" منتشر نکردید. حال از دولت هم می پرسم که بخاطر کشته شدن غیرنظامیان در غوطه فورا اسد را مقصر قلمداد کردید و در محکومیت آن بیانیه منتشر کردید اما برای غیر نظامیانی که در افغانستان کشته شدند کسی را مقصر معرفی نکردید و در محکومیت آن بیانیه ای منتشر نکردید.چرا؟

کمی هم در مورد یمن بحث کنم. آیا کسی هست که یمن را بخاطر داشته باشد؟ همان یمنی که سرزمین اسلام و محل زندگی مسلمانان است. آیا بخاطر آوردید؟

از یمنی بحث می کنم که عربستان سعودی چهار سال است توسط بمب هایی که از آمریکا دریافت کرده آنجا را با خاک یکسان کرده است. دولت سعودی یک نسل را به قتل رسانید. ده ها هزار کودک را به قتل رسانید. اما چرا از امت محمدی هیچ صدایی درنمی آید. چرا هیچ صدایی از ترکیه نیست؟ یک چیز دیگر را خاطرنشان می کنم. سال گذشته چند موشک از یمن به طرف عربستان سعودی شلیک شد. ترکیه پی در پی بیانیه صادر کرد. دولت هایی که سنی هستند همه چنین واکنشی نشان دادند.

بلافاصله یک طرح مطرح گردید. یک ارتش ده هزار نفره تشکیل گردید. تمامی رسانه های خبری به قلم فرسایی پرداختند که" ارتش اسلام تشکیل گردید, ناتوی اسلامی تشکیل گردید, ارتش خلافت تشکیل شد".

سعودی ها اکنون اسرائیل را به رسمیت شناختند. اعلام کردند که آن سرزمین ها متعلق به اسرائیل می باشد. یعنی گفتند که آنها حق دارند فلسطینی ها را به قتل برسانند. آنها در مزدوری به آمریکا پا را از حد فراتر نهادند. آنها به آشکارا به آمریکا اعلام کردند که "در خاورمیانه ارباب تویی, تنها یاور تو من هستم" و تضمین داد که تسلیم آمریکا می باشد. در هر فرصتی ایران را تهدید می کند و حرف جنگ را پیش می کشد.

آنها ترکیه را هم اهمال نمی کنند. در آخرین مورد ترکیه را عضوی از مثلث شیطانی نامیدند.

آیا عکس العملی هست؟ خیر.

 

-------انتهای مطلب------

ترجمه سرویس بین الملل اساس نیوز

مطالب مرتبط:

محاصره شهرستان «ساغر» در مرکز افغانستان توسط طالبا

شجاعت و مردانگی حضرت علی (رضی الله عنه) از دیدگاه

هرگز نمازخوان حلقه به گوش نخواهیم شد !

ترکیه یک جنگنده روسی را سرنگون کرد

یمن: مذاکرات ژنو شکست نخورد

 

دکتر عطایی :همسویی افکار افراطی با منافع قدرت های

مولوی عبدالحمید :جنگ راهکار حل مسائل نیست

م

الجزایر حج عمره را تحریم کرد

امام جمعه اهل سنت کلاله: انسان عالم جایگاه مهمی در

نوشتن دیدگاه


آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات