b_300_300_16777215_10_images_reina_saldirisi_ile_flas_gelisme_duzenlenen_operasyon_ile_h12720_f99d1.jpg

اساس نیوز:در مقاله ای که ترجمه آن تقدیم شما می شود نویسنده مدعی شده است که در پشت هر عملیات تروریستی در کشورهای مختلف , سازمان های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل قرار دارند:

اساس نیوز / روزنامه "takvim" چاپ ترکیه : همه چیز را خیلی زود به فراموشی می سپاریم. عامل کشتار کلوپ شبانه " رینا" چه می کند؟ نیروهای امنیتی ما (ترکیه) عامل یکی از عملیات های مهم تروریستی را دستگیر کرده بودند . در مورد آخرین وضعیت می خواهم اطلاعات بدهم .محاکمه  " عبدالقادر ماشاریپوف" عامل حمله به کلوپ شبانه رینا که باعث کشته شدن 39 نفر و زخمی شدن 79 نفر شد روز یازدهم دسامبر در در " سیلیوری " استانبول آغاز خواهد شد . به احتمال قوی , در طول این دادگاه , مدارک و اطلاعات زیادی ارائه خواهند شد . بر اساس اطلاعاتی که کسب کرده ام واحدهای امنیتی توانسته اند عوامل پشت پرده حمله به رینا را شناسایی نمایند . و احتمال ارتباط این حادثه با نیروی پشت پرده آمریکا , پنتاگون – سیا (موساد) را نیز نباید از نظر دور داشت . در رابطه با قاتل رینا , ابرها را کنار بزنیم . واحدهای امنیتی ترکیه که بی صدا عملیات خود خود را پیگیری می کردند با دستگیری عامل حمله تروریستی کلوپ شبانه رینا , به انجام موفقیت آمیز بزرگترین عملیات دهه های اخیر نائل شدند و البته این واحدها پرونده سه زن که به همراه ماشاریپوف دستگیر شده بودند را نیز پیگیری نمودند . این سه زن به نام های دینا.آ اهل سنگال , عایشه . م اهل سومالی و تنه تراره اهل مصر بودند و از وجود آنها بوی عملیات اطلاعاتی خارجی به مشام می رسید . اتفاق بسیار مهمی روی داد. تاریخ" 18  ماه اوت سال 2017... موسی اوکابیر, تبعه مراکش , مظنون اصلی حمله تروریستی در بارسلونا بود . واحدهای امنیتی ترکیه , حملات تروریستی در اسپانیا را از نزدیک مورد پیگیری قرار داد .زیرا تیرانداز تبعه مراکش در اسپانیا و تیرانداز تبعه ازبکستان در رینای استانبول قابل تامل بود . (عبدالقادر ماشاریپوف , در اصل تبعه کشور ازبکستان و مسلط به چهار زبان می باشد...) . پس از یک هفته ,خبر ادعایی مهم در مورد ماشاریپوف در ایتالیا پخش شد . تاریخ: 25 ماه اوت سال 2017 . هفته نامه خبری " ل اسپرسسو " ادعا کرد که دستور حمله تروریستی عبدالقادر ماشاریپوف از طرف یک عضو داعش ساکن ایالت تگزاس آمریکا داده شده است. این هفته نامه نوشت که دستور عملیات تروریستی توسط یک عرب چهل ساله ساکن شهر دالاس به نام سعید اعظم محمد رحیم صادر شده است . رحیم پنج روز پس از حمله تروریستی رینا , در دالاس دستگیر شده اما به دلیل اینکه تمامی ادعاها در مورد ارتباط با داعش را رد نموده , آزاد شده است . رحیم در چت خود در 17 دسامبر خطاب به برادران ایمانی خود علاوه بر توصیه به سوگند وفاداری به داعش , دستور داده است که نه فقط مسئولین مملکتی بلکه مردم عادی , اماکن توریستی , بنادر و کلوپ های شبانه را نیز مورد هدف قرار دهند . اسم رمز: گلادیوی ناتو شبه نظامی استخدام می کند. .. سال 2012.

ناتو بر آن شد تا مفهوم مبارزه با ترور را در تمام نقاط جهان جا بیاندازد. بر این اساس , ناتو (حال شما بگویید سیا یا پنتاگون) در مبارزه با تروریسم بین المللی نقش رهبری را برعهده گرفت . ناتو در این راستا درحالی که عوامل قانونی سیستم بین المللی را وارد میدان می کرد در پس پرده , تیراندازانی تحت عنوان گلادیو را پرورش می داد . نیروی پشت حاکم بر آمریکا , برای محاصره چین در آسیا , تیراندازان ترک نژاد را و برای مبارزه با داعش , تیراندازان عرب را به کار گرفت .

به سازمان سیا بنگرید که در حمله تروریستی در رینای استانبول یک تیرانداز ترک نژاد را و در اسپانیا نیز یک تیرانداز مراکشی را بکار گرفت . آیا فکر می کنید که عوامل داعش به اختیار خود در ترکیه دست به اقدامات تروریستی می زنند؟ آنها بعنوان گلادیوهای سیا و ناتو فقط از دستورات اطاعت می کنند . برای تیراندازان داعشی , اهداف مورد نظر بطور تصادفی برگزیده نمی شوند . از طریق آن مکان ها بطور آشکار یا پنهان یک پیام داده می شود. شبه نظامیان داعش , پ.ک.ک , پ.ی.د , بوکو حرام و امثال آنها برای کسب موفقیت های استراتژیکی به کشورها اعزام می شوند .

نتیجه: ترکیه در سال 1952 به عضویت ناتو پذیرفته شد . نیروی پشت پرده حاکم بر آمریکا (پنتاگون و سیا) را گلادیوها تاسیس کردند که بر ناتو ریاست می کند . در ترکیه , کنت گریلا و فتح الله گولن گلادیو بودند ... فتح الله گولن را در کودتای 15 جولای و ماشاریپوف را برای ایجاد یک هرج و مرج کنترل شده مورد استفاده قرار دادند .والسلام.

25/566

منبع: "takvim"

ترجمه سرویس بین الملل اساس نیوز / هلاکوئی

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط:

حجم بالای صادرات رژیم صهیونیستی به کشورهای عربی

امام جمعه اهل سنت لوندویل آستارا: نقش علما در شناس

اتریش راه هلند را در پیش گرفت/ «وین» هم به وزرای ت

طالبان : در صورت اعدام اعضای طالبان این گروه انتقا

مولوی مومن: بنده واقعی باید تسلیم امر الله باشد و

الجنیدی نماد مقاومت فلسطینی به دعوت شهرداری استانب

ماموستا قادری:اضطراب و تنگناهای اقتصادی عامل مهم ب

آماده استفاده از یک حرکت سریع، کشنده و منهدم کننده

موضع‌گیری عجیب روسیه در قبال ممنوعیت ورود مسلمانان

نوشتن دیدگاه


آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات