b_0_0_0_10_images_206299510.jpg

اساس نیوز : رامین نورقلی پور نماینده مردم شهرستان های بندرترکمن،کردکوی،بندرگز و گمیشان در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با سایت اساس نیوز بیان داشت:حملات تروریستی در تهران در جوار مرقد بنیانگذار انقلاب اسلامی و نیز ساختمان مجلس شورای اسلامی  در ایام ماه مبارک رمضان که باعث به شهادت رسیدن و مجروح شدن تعدادی از عزیزان مان گردید موجب تاثر و تالم و اظهارهمدردی گسترده جهانی با مردم کشورمان را فراهم آورد.

وی افزود:این گونه رفتارهای افراط گرایانه و خشونت طلبانه ضمن اینکه از منظر انسانی اعمالی غیر قابل قبول به شمار می روند،هیچ جایگاهی نیز در نزد دین مبین اسلام ندارند و همواره محکوم بوده اند.

نماینده حوزه  انتخابیه غرب گلستان ادامه داد: قطعا این گونه عملیات تروریستی کوچکترین خللی در اراده ملت و نظام در جهت حفظ امنیت پایدار ملی که همواره از افتخارات جمهوری اسلامی ایران بشمار رفته است نخواهد گذاشت.

نورقلی پور تاکید کرد:آنچه که مسلم است این است که کشور ما از نظر امنیت از جایگاه بالایی برخوردار است و نیروهای امنیتی ثابت کرده اند درهر لحظه و حال آمادگی کامل  رویارویی با این جریانات را دارند.بنابراین عاملان تروریستی باید بدانند دست زدن به اقدامات مشابه حاصلی جز شکست برایشان نخواهد داشت.

این نماینده اهل سنت مجلس گفت:همه ما وظیفه داریم در برقراری امنیت مردم نهایت کوشش خود را بکار بندیم  وهر اقدامی  که امنیت کشور را تضمین  کند به انجام برسانیم.

خبرنگار:طاهر جانی

مطالب مرتبط:

"رئیس جمهور افغانستان" تقاضای طالبان برای ایجاد دو

کلیسای بلغارستان: پناهجویان مسلمان را راه ندهید

برای از بین بردن گروه‌های تروریستی در ابتدا باید ط

ماموستاقادری : باید قبول کنیم اقتصاد از دست دولت خ

هشدار نماینده سازمان ملل درباره اوضاع انسانی در یم

نخست وزیر عراق از منطقه امنیتی بغداد خارج شد

فرمانده ارشد پ.ک.ک، دولت ترکیه را تهدید کرد

ا

بزرگترین ساعت دنیا در پایتخت قزاقستان رونمایی می ش

ا

هشدار نهادهای اطلاعاتی آمریکا به داماد دونالد ترام

نوشتن دیدگاه


آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز