b_0_0_0_10_images_b_0_0_0_10_images_94329290.jpg

اساس نیوز : انقلاب اسلامی ایران با پشتوانه مردم ونیرویی که از بطن مردم برخواست در دوران هشت سال دفاع مقدس با تمام وجود از انقلاب ومیهن اسلامی دفاع کرده وجلوی تجاوز دشمن را گرفت .


31 شهریور آغاز هفته دفاع مقدس و سالروز یکی از برجسته‌ترین حماسه‌های ملت ایران در حفاظت از ارزش های سرزمین مقدس ایران اسلامی و یادآور رشادت‌ها و جانبازی‌های هشت ساله ایثارگری همه اقوام .طوایف .مذاهب در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

دفاع مقدس یکی از افتخارات ماندگار تاریخ این کشور و تداعی‌گر ایستادگی . مقاومت و مجاهدت جوانان و نماد سرافرازی در آزمون بزرگ الهی است.

ملت شریف و بزرگوار ایران در پاسخ به فزون خواهی دشمن متجاوز از کیان خود دفاع کردند وبا خلق حماسه‌ای بزرگ پاسخ قاطع و کوبنده‌ای به دشمن دادند.

بی شک انقلاب اسلامی ایران نعمتی الهی است که به بهای از خود گذشتگی و پایداری دلیر مردان بی ادعا به دست آمد و یکایک ملت رشید ایران باید برای حفظ این نعمت گرانقدر کوشا باشند.

ایستادگی ایثارگران و مجاهدان در حراست از کیان میهن اسلامی، خودباوری، شکوفایی و عزت امروز را به ارمغان آورد و باید با بهره گیری از این توشه و زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت برای تعالی فردا گام برداریم.

بیش از سه دهه از جنگ تحمیلی و همه جانبه ی استکبار جهانی وابرقدرتهای جنایتکار وهم پیمانان خوانخوارشان بر علیه ملت بزرگ ایران میگذرد. روزهای خون و شهادت، سالهای مظلومیت و تنهایی مردمی که حتی از دستیابی به کمترین امکانات دفاعی مانند سیم خاردار و فشنگ نیز در تحریم جهانی بود. تحلیلگران نظامی نتیجه جنگ را به نفع صدام میدیدند.

اما آنچه نتیجه این جنگ تحمیلی و ظالمانه را رقم زد، نه در سطح امکانات و توپ و تانک و هواپیماهای نظامی، که در تفاوت ایمان ومقاومت  بود. ایمانی که درآن روزها میدان دار بود .ماندن درآن روزها بی معنابود ،ومردن دربسترننگی بزرگ . آن روزها شهادت ،شاهراهی به وسعت افق داشت . آن روزها فاصله خاک تاافلاک وکویرتا بهشت یک میدان مین بود و بس .
 این پیروزی ها ریشه در همان ایمان مردم  به توحید و وعده های خداوند دارد. استقامت و ایستادگی رمز پیروزی و نصرت خداست.

و امروز پرچم اقتدار و عزت اسلام ناب بدست مردان و زنان غیور ایران اسلامی نه تنها در خاک ایران که در اقصی نقاط منطقه ای که وسعت آن از آسیا و آفریقا نیز فراتر رفته است. امروز انقلاب ملت ایران الگوی تمام عیار ملتهای یمن و عراق و فلسطین و سوریه و لبنان و... است. الگویی که در آن با تمام اقتدار به مردم جهان این نوید را داده است که رژیم منحوس صهیونیستی تا چند سال آینده دیگر وجود نخواهد داشت. الگویی که امروز دیگر سینه سپر کردن در برابر آمریکا این دولت خونخوار و ظالم، نه تنها یک خواب و رویا نیست بلکه مردم بی دفاعی چون سوریه و عراق و یمن و فلسطین نیز با کمترین امکانات، این دشمن قسم خورده ی بشریت را به دوران افول خود رسانده اند.

دولت آمریکا که خود حامی تروریست ، بوجود آورنده تروریست منطقه ای وجهانی ، برهم زننده معاهدات بین المللی ، ایجاد ناامنی در منطقه ، ایجاد تحریمهای ناجوانمردانه وبی رحمانه علیه ملت ایران ، حمله به غیرنظامیان ومردم بی گناه ، تحریک وحمایت کشورهای منطقه برعلیه ایران اسلامی جزء سیاستها وعملکرد نادرست آن می باشد.

رئیس جمهور بی خرد وبی سواد آمریکا که بوی از انسانیت نبرده است باید بداند که نمی تواند با فشار مضاعف وجنجال آفرینی برای کشور ایران به اهداف شوم خود برسد  .موضع ترامپ ونگرانی آن از قدرت ونفوذ ایران در منطقه می باشد که با اتهامات واهی می خواهد  سیاستهای سلطه جویانه وظالمانه خود را در منطقه به اجرا درآورده ودر واقع می خواهد از اسرائیل  غاصب حمایت وایران اسلامی را از رشد اقتصادی باز داشته وجلوی سرمایه گزاری در ایران را بگیرد .

کشوری که خود حامی تروریست بوده وتنها کشوراستفاده کننده از سلاح اتمی وبیولوژیکی می باشد چگونه می تواند با ترروریست مبارزه نماید . آمریکا ورئیس جمهور بی خردش باید بداند که ملت ایران ونیروهای جان برکف نظامی وبسیجیان جان برکف آن همچون گذشته درمقابل تروریست بین المللی خواهند ایستاد وهیچ وقت درمقابل زورگوئیهای آمریکا وهم پیمانان غاصبش تسلیم نخواهند شد.

لذا ما جامعه مدرسین وطلاب حوزه علمیه مظهرالتوحید تایباد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس . اعلام می نمائیم که ماملت ایران تا پای جان از کیان ایران اسلامی وحقوق خودمان دفاع خواهیم کردواز دولتمردان عزیزمان وهمه نیروهای نظامی وانتظامی می خواهیم که در برابر زورگوئیهای آمریکای جنایتکار مانند  40 سال گذشته وهشت سال دفاع مقدس ،ایستادگی نموده وبدانند ملت ایران از هیچ قدرتی هراسی نداشته وندارند .

مطالب مرتبط:

شیخ قتالی:حج نماد اتحاد مسلمانان است

آماده باش پلیس و نیروهای امنیتی آمریکا

بزرگترین نماز عید فطر مسلمانان در اروپا

داعش مقبره الشهدا اردوگاه يرموک را شخم زد

ا

چرا افغانستان هنوز هم نگرانمان می کند؟

اعلام محدود کردن عملیات نظامی عربستان در یمن

تکذیب شایعات آلودگی آب زمزم

سیاست خارجی عربستان و توافق هسته ای ایران

روسیه نیروی زمینی به سوریه اعزام می‌کند

نوشتن دیدگاه


آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات