b_0_0_0_10_images_2062995.jpg

اساس نیوز :نماینده اهل سنت حوزه غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی طی گفتگوی اختصاصی درباره پیگیری های بعمل آمده پیرامون معرفی استاندار جدید استان گفت: نظر مجمع نمایندگان استان بر این است که استاندار جدید از میان لیست گزینه های پیشنهادی معرفی شود.

به گزارش خبرنگار اساس نیوز، رامین نورقلی پور افزود: از سوی دیگر دولت تمایل دارد که در این مورد از نیروی غیربومی استفاده نماید. البته مجمع نمایندگان استان گلستان طی روزهای گذشته با نماینده ولی فقیه در استان و با وزیر کشور در تهران صحبت کرده و را یزنی های لازم را به انجام رسانده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مردم استان نیز خواهان بکارگیری نیروی بومی هستند، اظهار داشت: تا این زمان رسما هیچ گزینه ای از سوی دولت به عنوان استاندار جدید معرفی نشده است. هیئت دولت به طور معمول در روزهای یکشنبه و چهارشنبه ترتیب جلسه می دهد و ما می دانیم که در جلسه روز یکشنبه هشتم اردیبهشت ماه تصمیمی در این باره گرفته نشده است. لذا باید دید که آیا در نشست امروز (چهارشنبه یازدهم اردیبهشت ماه) تصمیمی گرفته می شود یا خیر.

نورقلی پور یاد آور شد: فرد مورد نظر وزیر کشور که این ایام صحبت درباره آن زیاد می باشد، صرفا یک گزینه پیشنهادی است و به هیچ وجه این معنا را نمی دهد که حتما وی به عنوان استاندار جدید معرفی خواهد شد. علی ایحال دولت محترم بخوبی می داند خواست مردم استان هم این است که استاندار جدید از میان نفرات پیشنهادی انتخاب شود.

مطالب مرتبط:

ماموستا قادری برای ادای فریضه نماز جمعه، در مسجد "

تشکیل ائتلافی جدید با عنوان «داعش در صحرا»

کشته شدن ۱۰ نظامی مصری در سیناء

پلیس داعش سیگارهای مردم موصل را جمع آوری و به آتش

ب

امام جمعه بندر ترکمن:ایمان و حیا دو بال انسان مومن

شبه نظامیان قفقازشمالی تاکتیک داعش رابکار می برن

جشنواره رنگ های هولی در هند

میشل عون : عربستان یک هفته فرصت دارد در مورد شرایط

راه و بیراهه؛نسخه شفابخش مبارزه با بدعت و انحراف د

نوشتن دیدگاه


آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات