b_0_0_0_10_images_2062995.jpg

اساس نیوز :نماینده اهل سنت حوزه غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی طی گفتگوی اختصاصی درباره پیگیری های بعمل آمده پیرامون معرفی استاندار جدید استان گفت: نظر مجمع نمایندگان استان بر این است که استاندار جدید از میان لیست گزینه های پیشنهادی معرفی شود.

به گزارش خبرنگار اساس نیوز، رامین نورقلی پور افزود: از سوی دیگر دولت تمایل دارد که در این مورد از نیروی غیربومی استفاده نماید. البته مجمع نمایندگان استان گلستان طی روزهای گذشته با نماینده ولی فقیه در استان و با وزیر کشور در تهران صحبت کرده و را یزنی های لازم را به انجام رسانده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مردم استان نیز خواهان بکارگیری نیروی بومی هستند، اظهار داشت: تا این زمان رسما هیچ گزینه ای از سوی دولت به عنوان استاندار جدید معرفی نشده است. هیئت دولت به طور معمول در روزهای یکشنبه و چهارشنبه ترتیب جلسه می دهد و ما می دانیم که در جلسه روز یکشنبه هشتم اردیبهشت ماه تصمیمی در این باره گرفته نشده است. لذا باید دید که آیا در نشست امروز (چهارشنبه یازدهم اردیبهشت ماه) تصمیمی گرفته می شود یا خیر.

نورقلی پور یاد آور شد: فرد مورد نظر وزیر کشور که این ایام صحبت درباره آن زیاد می باشد، صرفا یک گزینه پیشنهادی است و به هیچ وجه این معنا را نمی دهد که حتما وی به عنوان استاندار جدید معرفی خواهد شد. علی ایحال دولت محترم بخوبی می داند خواست مردم استان هم این است که استاندار جدید از میان نفرات پیشنهادی انتخاب شود.

مطالب مرتبط:

بازداشت شماری از افسران و کارمندان پلند پایه ترکیه

حامد کرزی به پاکستان هشدار داد

ماموستا عارف دیهیم، مدرس دینی و امام جمعه مسجد ابو

تمایل رئیس جمهور آمریکا برای مذاکره با ایران

تصاویری از اولین ضیافت افطاری دونالد ترامپ در کاخ

داعش سالیانه چند میلیون دلار درآمد نفتی دارد؟

بازگشت به روند صلح میان کُردها و دولت ترکیه ممکن

ا

نام فوتبالیست مشهور در فهرست گروه‌های تروریستی مصر

ا

آغاز روند قانونی جدایی حاکم دبی و همسرش

نوشتن دیدگاه


آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات