ادامه مطلب...

اساس نیوز :امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان گفت: مرز نعمت و فرصتی برای شکوفایی و توسعه شهرستان سراوان، استان و کشور است که با نظارت و برنامه ریزی صحیح می تواند برای مردم و دولت مثمر ثمر باشد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : در هفته اخیر جمعی از علما و نخبگان اهل سنت با رئیس جمهور دیدار داشتند. درباره این جلسه، محتوا و پیامدهای آن، با عبدالحی میرزاعلی، امام جمعه اهل سنت آق‌قلا که خود از سخنرانان این مراسم بوده است، گفت و گو یی منتشر شده است که ذیلا تقدیم کاربران اساس نیوز می گردد:

ادامه مطلب...

اساس نیوز : حسن روحانی شامگاه دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه در دیدار صمیمی با علمای اهل سنت تاکید کرد، انقلاب اسلامی ایران مربوط به مذهب خاصی نیست و همه مردم ایران و همه مذاهب در صحنه انقلاب حضور و مشارکت فعال و گسترده داشتند و همه اینها صاحب کشور و انقلاب هستند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : ایام مبارکه رمضان خاص، و نزد پروردگار از جایگاه مهمی برخوردار هستند، لذا یادآوری چند نکته ضروری و توجه به آن‌ها لازمی است:
۱- در تمام اعمال نیت خالص برای رضای الهی باشد.
۲- انگیزه راسخ و جدی بر ترک گناه و انجام عبادات در خویشتن پیدا شود.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : امام جمعه اهل سنت بندر لنگه تاکید کرد سختی ها و مشکلات نباید خللی در عبادات و روزه داری ما ایجاد کند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : بیانات مولاناسید ابراهیم فاضلی حسینی راجع به فضائل و برکات ماه مبارک رمضان در گفتگو با اساس نیوز ، در واپسین روزهای ماه شعبان و در آستانه بهترین ماه قمری قرار داریم. رمضان ماهی است که مومنان در طول آن خود را بیش از پیش به خداوند متعال نزدیک می بینند. برای رسیدن به مفهوم واقعی رمضان بابد در ابعاد مختلف آن جستجو کرد. اگر به رمضان تنها به عنوان ایامی به منظور امساک از خوردن و آشامیدن نگاه کنیم،نمی توانیم به درک کاملی برسیم.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :نماینده اهل سنت حوزه غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی طی گفتگوی اختصاصی درباره پیگیری های بعمل آمده پیرامون معرفی استاندار جدید استان گفت: نظر مجمع نمایندگان استان بر این است که استاندار جدید از میان لیست گزینه های پیشنهادی معرفی شود.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : گزیده فرمایشات مفتی محمدقاسم قاسمی در شانزدهمین همایش دانش‌آموختگی طلاب حوزه علمیه احناف خواف:
یا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ حَقَّ تُقَاتِهِ وَلَا تَمُوتُنَّ إِلَّا وَأَنْتُمْ مُسْلِمُونَ
 اى كسانى كه ايمان آورده‏ ايد از خدا آن گونه كه حق پرواكردن از اوست پروا كنيد و زينهار جز مسلمان نميريد.

ادامه مطلب...
اساس نیوز:حوزه علمیه ربانیه چنارلی در استان گلستان در روزهای گذشته مراسم فارغ التحصیلی طلاب خود را برگزار کرد. یکی از سخنرانان این مراسم مفتی عبدالعزیز حنفی مدیر حوزه علمیه نور سیمین شهر و امام جمعه موقت این شهر بود.

ادامه مطلب...
اساس نیوز : مولانا خیرشاهی در شانزدهمین مراسم فارغ التحصیلی طلاب حوزه علمیه خواف تاکید کرد‌: متاسفانه در عصر کنونی شخصیت هایی مثل صحابه صدر اسلام نداریم.

آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات