ادامه مطلب...

Asasnews: ماموستا صالحان نی ریزی امام جماعت یکی از مساجد اهل سنت شهر سرپل ذهاب از جمله علمای روشنفکر در استان کرمانشاه است.

ادامه مطلب...

Asasnews: در واپسین روزهای تیرماه جاری و در بین نماز عصر و مغرب در شهر سیمین شهر ، دیداری با مفتی عبدالعزیز آخوند حنفی (کاکا آخوند) مدیر حوزه علمیه نور سیمین شهر داشتیم.

ادامه مطلب...

 Asasnews :ماموستا حبیب کریمی  عدم درک صحیح و درست از حکمت و فلسفه احکام و تعالیم دینی را زمینه ساز بروز انحرافات فکری و عقیدتی در جامعه دانست .

ادامه مطلب...

Asasnews: یکی از ویژگی های بارز علمای اهل سنت استان کرمانشاه و بویژه شهر روانسر علاقه بیشتر آنها به تالیف و تحقیق علمی است .در این زمینه و در بین علمای اهل سنت این منطقه ،ماموستا عبدالعزیز سلیمی از جهت تعداد کتب و مقالات علمی تالیف و ترجمه شده، سرآمد است .

ادامه مطلب...

Asasnews :ماموستا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در دیدار با هیات خبری سایت اساس نیوز که در دفتر ایشان صورت گرفت با اظهار خوشنودی از سفر نویسندگان و خبرنگاران این سایت به استان کرمانشاه گفت: «در این استان اهل سنت  با اتحاد و برابری در کنار هم زندگی مسالمت آمیزی داشته و در مواجه با مشکلات یار و یاور هم بوده اند. البته تلاش های بسیاری نیز برای تقویت این همدلی و همبستگی صورت گرفته و شرایط کنونی نتیجه همکاری مردم با علما و مسوولین ذیربط می باشد».

ادامه مطلب...

Asasnews : ماموستا "عزیز کرد بهمنی" عضو شورای افتاء اهل سنت اهل سنت کرمانشاه ، تحصیلات حوزوی خود را در حجره های قدیمی اورامانات و از جمله حوزه علمیه امام راقب اصفهانی واقع در منطقه حکمت آباد کرمانشاه گذرانده است.

    

 ادامه مطلب...

Asasnews :امام جمعه شهر زلزله زده سرپل ذهاب اختلاف بین مذاهب را نه زمینه برادر کشی؛ بلکه عامل رحمت امت اسلامی دانست.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: یکی از برنامه های گروه خبری اساس نیوز در سفر به  استان کرمانشاه، دیدار از شهر مرزی و زلزله زده سرپل ذهاب بود. زمین لرزه شدیدی ساعت 21:48 دقیقه شامگاه 21 آبان ماه سال گذشته با قدرت بیش از 7 ریشتر استان های کرمانشاه، ایلام، کردستان و بخش های گسترده ای از غرب و شمال کشور را لرزاند و ضمن به بار آوردن تلفات انسانی، خسارت های زیادی را نیز بر جای گذاشت.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: همایش «بررسی آسیب های تفکرات افراطی در جامعه اسلامی» با حضور علما و شخصیت های سیاسی در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی شهرستان جوانرود برگزار شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: شیخ یحیی ملاح پور جزو علمای جوان خطه جنوب کشور شناخته می شود. ایشان در اول نوجوانی تحصیلات مقدماتی اش را در مدرسه دینی سلطان العلما بندرلنگه  گذرانده و در بیست و سه سالگی از مدرسه دینی شیخ ضیایی بندرعباس فارغ التحصیل شده است. شیخ ملاحی در حال حاضر به عنوان مدرس مدرسه دینی سلطان العلما بندرلنگه در خدمت طلاب حوزوی آن مجتمع می باشد.

آخرین تحلیل ها و مقالات

کانال تلگرام اساس نیوز