b_300_300_16777215_10_images_yahood_va_nesaraa.jpg

اساس نیوز،عبیدالله جمالزائی :قرآن کریم مومنین را از مقاصد پلید وشوم یهود ونصاری آگاه نموده است.

در کتاب آسمانی ما آمده است :(ولن ترضی عنک الیهود ولا النصاری حتی تتبع ملتهم)ترجمه:یهودیان و مسیحیان هرگز از تو راضی نمی شوند ،مگر آن که ازکیش آنان پیروی کنی.(1)

  قرآن کریم باصراحت،خباثت وشیطنت ذاتی یهود و نصاری وسایر مشرکین را بیان نموده است، ولی ما در خواب غفلت هستیم و آیین غرب را برخود مسلط کرده ایم وتمام روش های پرخیر وبرکت را کنار گذاشته ایم.

  امروزه نود درصد مسلمانان خود را به رنگ غربی ها در آورده اند و در زهر مغربیت غوطه ورشده اند.تنها ده درصد از بندگان نیک خدا بر خلاف آیین  و معاشرت آنها حرکت می کنند.در واقع اکثریت امت مسلمان، سعی دارند با ملوث شدن به رفتار وکردار غرب خود را بزرگ جلوه دهند.کفار جزتباهی ونابودی اسلام ومسلمین چیزی دیگر برایمان به ارمغان نیاورده اند.

تحفه غربی ها

غربی ها لباس هایی را رواج داده اند که برای جسم ضرر دارد.در گذشته لباس های نخی و...بودند که ضروریات ونیازهای بدن را فراهم می ساختند. اما در حال حاضر لباس هایی مد شده اند که بر اثر پوشیدن آنها روزنه های بدن بسته می شود.

  درنتیجه ابتدا باعث بروز بیماری های پوستی شده رفته رفته به گوشت وداخل عضلات سرایت می کند. غرب این تحفه ها را برای ما ارزانی داشته اند.ما با تقلید از آنها زندگی سرشار از رفاه و آسایش خود را بر باد داده ایم.ب

اوجود این که کاملا راه ورسم اآها را در پیش گرفته ایم، باز هم از ما دل خوشی ندارند. زیرا بر زبانهای ما کلمه ی(لا اله الا الله)جاری است و تا زمانی که به آیین اسلام و قرآن ایمان داشته باشیم، از ماراضی نخواهند شد.(2)

دوستی با یهود ونصاری زهر کشنده

در قرآن حکیم ارشاد  شده که هرگز با یهود ونصاری دوستی نکنید ،زیرا آنها دشمن خدا هستند و هرکس با خدا دشمنی داشته باشد، بدون شک دشمن امت اسلام هم خواهد بود .در قرآن کریم آمده است:(هم العدو فاحذرهم قاتلهم الله).ای رسول خدا،دشمنان حقیقی این ها هستند از ایشان بر حذر باش خدا آنها  را بکشد.(3)پس مسلمانان باید از کفار برحذر باشند تا آنان با نفوذ در صف های مسلمین در میان شان رخنه وشکاف ایجاد نکنند وبدین سان به مسلمین آسیب نرسد.

جنگ سرد(روش نوین خدعه ونیرنگ)

 یهود ومسیحیت با خود اندیشیدندکه با مقابله ونبرد عادی و مسلحانه  هیچ گاه نخواهند توانست به پیروزی دست یابند. لذا باید در میدان فرهنگی و فکری بر مسلمانان تاخته وقدرت را به دست گیرند.

  این ملت بدبخت وکینه توز با این روش مسلمانانی را که فقط برای رضای خدا ورسول خدا (ص ) جان شان را فدا می کردند، منحرف ساختند.

  این نیرنگ ها در قرون وسطی نیز ریشه دواند و به نام تعلیم وآموزش ذهن مسلمانان را شستشو داد و در رفتار وکردار و طرز فکر آنان تغییر و انحراف ایجاد کرد.آنها با هر تدبیر خواستند تا خلق وخو و رفتارمسلمانان را از اخلاق اصحاب رسول الله دور کنند و اخلاق اروپایی وامریکایی را در وجود آنها پرورش دهند.

حمله ی کفار بر روح وروان

کفار روح مومن را که هر لحظه تر وتازه،زنده وبیدار،باطراوت وشاداب ومتوجه ذات اقدس پروردگار بود مرده وحتی مردار ساخته اند وآن رشته ی معنوی بین روح مومن وخدا را نیز گسسته اند.

  هر گاه بنده ی مسلمان خدا را ترک کند گندیدگی وبوی بد عمل او همه جا را متعفن می سازد و فرشتگان رحمت نزدیک نمی آیند .زیرادر این صورت روح آن شخص مرده است.هر وقت بنده ی مومن گناه کبیره ای انجام دهد ،بوی بد فضا را در بر می گیرد.

 فرهنگ وتمدن غربی ما را بر راهی گمارده است که در آن نه می توانیم به فکر روح خود باشیم نه قدردان وسپاس گزارنعمت های خداوند  و نه در راستای نجات از عذاب الهی بکوشیم.مسلمانان صدر اسلام این گونه نبوده اند.

دشمنی یهود با اسلام

یهود از آغاز با مسلمانان وپیامبر مکرم اسلام (ص)به دشمنی وخصومت پرداخته اند.برای بیان شدت دشمنی یهود با اسلام خداوند متعال می فرماید:(لتجدن اشد الناس عداوه للذین امنوا الیهود والذین اشرکواولتجدن اقربهم موده للذین امنوا الذین قالوا انا نصاری ذالک بان منهم قسسین ورهبانا وانهم لا یستکبرون.مسلما یهودیان وکسانی را که شرک ورزیده اند دشمن ترین مردم نسبت به مومنان خواهی یافت و قطعا کسانی را که گفتند:مانصرانی هستیم نزدیک ترین مردم در دوستی با مومنان خواهی یافت زیرا برخی از انان دانشمندان ورهبانانی اند که تکبر نمی ورزند.(4)

الکفر مله واحده

  امروزه مسلمانان در زندگی روزمره خود از فرهنگ غربی پیروی می کنند .در حالی که غربی ها متحد و یکپارچه در صدد سرکوبی ونابودی ما هستند و ما را لقمه ی چرب ولذیذ پنداشته اند که بر روی سفره قرار دارد و دیگران را نیز برای خوردن دعوت می کنند.همه ی کفار،یهودی،نصرانی،مجوس،عیسایی،هندو،کمونیست وبقیه ی مذاهب ومکاتب،برای قلع وقمع ساختن مسلمانان یکپارچه شده اند.

اگر کفار باهم اختلاف دارند ،فقط به خاطر منافع شخصی آنها است وگرنه در سرکوبی وتجاوزبه حقوق مسلمین همه با هم متحداند.

 حدیث پیامبر اسلام موید این موضوع است.رسول اکرم (ص)می فرمایند:الکفر مله واحده.یعنی همه کافران در یک(دین وآیین )یک نظریه با هم متفق اند.

  تاریخ گواه است که اینان چگونه با هم اتفاق داشته اند ولی در آن وقت مسلمانان خیلی سخت کوش ومقاوم بوده اند.مسلمان آن زمان نوکر انگلیس وامریکا نبوده بلکه نوکر خدا ورسول او(ص) وبیت الله شریف بوده است .

  مسلمان در قدیم الایام رنگ تمدن غربی را به خود نگرفته بود. زیرا او می دانست که فرهنگ وتمدن غرب آلوده ونجس است.نوشیدن شراب وخوردن گوشت خوک از لوازم اصلی معاشرت غربی هاست. در حالی که همه ی این ها نجس وپلیدند. اما کوچک وبزرگ آنها همه به این رذایل مبتلا هستند.

  کسانی که غربی ها را از نزدیک دیده اند خوب واقفند که چه طور در حالت مستی سرهایشان را داخل جدول ها وجوی های آلوده فرو می برند.این چه تهذیب وتمدنی است؟این که نجاست وپلیدی است حتی حیوانات هم چنین کار ناشایست وزشتی را انجام نمی دهند.(5)

عزت وسر بلندی درتمدن وفرهنگ اسلامی

ما تهاجم وسیل خروشان فرهنگ غربی را که مملو از بی فرهنگی،فحشا  و نجاست است پسندیده ایم .در حالی که مومن نباید آن را تحمل کند .زیرا مسلمان همیشه در صدداست تا کثافت وآلودگی را از خودبزداید.در عوض فرهنگ وتمدن اسلامی متبرک وسرشار از خیروبرکت است ونزد خدا ورسول الله (ص) نیز پسندیده است . از همه مهم تر این که تمدن اسلامی باعث ایجاد رعب و وحشت در قلب کفار می شود.

1-سوره بقره/120

2-ایدئولوژی اسلام وکفر/33

3-سوره منافقون/4

4-سوره مائده/82

5-ایدئولوژی اسلام وکفر/35

مطالب مرتبط:

جنگ داعش در توییتر و فیس بوک

توصیه ناشر نیویورک تایمز به ترامپ:رسانه ها را دشمن

رویای پیروزی بدون جنگ آمریکای شیطانی

دونده مسلمان درباره بحران آبی آگاه سازی می‌کند

ولادیمیر پوتین: آماده همکاری با اتحادیه عرب درخصوص

استفاده داعش ازکودک سربازان

فتواهای جنجالی علمای الازهرو دارالافتای مصر ؛ از س

ترامپ:نباید بخاطر ناپدید شدن یک خبرنگار سرمایه گذا

اعمال فشار و محدوديت بر مسلمانان در استراليا

نوشتن دیدگاه


آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات