ادامه مطلب...

اساس نیوز،عبدالقیوم شکاری:تعداد پیروان دین اسلام از زمان بعثت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم همواره در حال افزایش بوده است .

ادامه مطلب...

اساس نیوز: مسئله قدس یک مسئله عادی نیست , مسئله ی اصلی تمامی مسلمانان است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : خانم آینا گامزاتووا زن ۴۶ ساله اهل داغستان، تصمیم خود برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ را رسمی کرد. او قصد دارد با «ولادیمیر پوتین» رییس جمهوری فعلی روسیه رقابت کند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: عضو هیات تحریریه اساس نیوز با حضور در برنامه زنده تلویزیونی به تشریح ابعاد حضور افراد منتسب به گروه داعش در افغانستان پرداخت. دکتر بهروز قزل با توجه به سطح تحلیل ملی، منطقه ای و بین المللی تهدید داعش در افغانستان و آسیای مرکزی، به نقش قدرت های بزرگ و بازیگران منطقه ای در پیدایش و تقویت این تهدید اشاره کرد و پیامدهای امنیتی آن را برای ایران و کشورهای آسیای مرکزی، به ویژه ترکمنستان مورد ارزیابی قرار داد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز،عبدالقیوم شکاری :مقوله تکفیر و اعتقاد بخشی از جامعه بر حق بودن برداشت خود از دین و مسائل اعتقادی مهم ترین عامل بروز مشکلات جاری در دنیای اسلام است .

ادامه مطلب...

اساس نیوز ،محمد از قشم:برادران من…. منتظر چی هستید؟تا کی منتظر وجدان جهانیان بنشینیم ؟.. کجاست آن وجدان جهانی؟

ادامه مطلب...

اساس نیوز: " Nurettin Veren" , نویسنده ترکیه ای معتقد است که با درس گرفتن از عاقبت قدس , حفاظت و اداره مکه و مدینه نباید تنها در اختیار عربستان باشد:

ادامه مطلب...

اساس نیوز،عبدالقیوم شکاری :یکی از ویژگی های بارز جامعه بشری، تنوع و تکثر قومی _ فرهنگی در بین مردم مناطق مختلف است .

ادامه مطلب...

اساس نیوز: نویسنده ای که با نگرش به اوضاع کنونی دنیای اسلام و مسلمانان , سئوالاتی را مطرح می کند که پاسخ آنها تامل برانگیز است:

ادامه مطلب...

اساس نیوز: یکی از نویسندگان ترک معتقد است که جریان اخیر قدس بزودی فراموش خواهد شد. چرا؟

آخرین تحلیل ها

کانال تلگرام اساس نیوز