b_300_300_16777215_10_images_photo_2019-10-01_10-54-47.jpg
اساس نیوز : آخوند قربان احمدی نیا در نماز جمعه مورخه ۵ مهر ماه ۹۸ در مصلی اهل سنت بندر ترکمن ضمن تبریک ۳۱ شهریور ماه آغاز هفته دفاع مقدس و با اشاره به نزدیکی سیزدهم مهر ماه روز نیروی انتظامی و عرض تبریک برای نیروی خدوم انتظامی شهرستان و استان طی سخنانی با استناد به آیات نورانی قرآن کریم به بیان و شرح فضیلت صلوات پرداخت.

وی با استناد به آیه ۵۶ سوره احزاب گفت: خداوند متعال و فرشتگان به پیامبر (ص) صلوات می فرستند و می فرمایند “ای کسانی که ایمان آورده اید شما هم به رسول اکرم (ص) صلوت بفرستید”.
سخنران نماز جمعه اهل سنت بندرترکمن با تاکید براینکه، صلوات از افضل عبادت ها است، تصریح کرد: عبادت های زیادی وجود دارد ولی صلوات فضایل و برکات فراوانی دارد و تنها عبادتی که خداوند متعال و فرشتگان همانند مومنان انجام می دهند صلوات است.
آخوند قربان احمدی نیا، با بیان اینکه صلوت فرستادن از هزاران حسنات بهتر است، افزود: اگر به پیامبر (ص) صلوات بفرستیم باعث کسب چهار عامل خواهیم گردید.
وی، مطیع شدن به خداوند متعال، قربت به خداوند و رسولش و فرشتگان، وسیله قرار دادن پیامبر (ص) برای شفاعت در قیامت و قبول شدن دعاها را از حسنات و برکات فرستادن صلوات بر پیامبر (ص) عنوان کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان ترکمن نیز در این آئین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۴۰۰۰ شهید استان گلستان و ۱۰۶ شهید بندر ترکمن و تبریک هفته دفاع مقدس و سیزدهم مهر ماه روز نیروی انتظامی درباره اهمیت امنیت مطالبی عنوان کرد و افزود: امنیت دارای چندین بعد می باشد و امنیت جامعه با مشارکت مردم حاصل می گردد.
سرهنگ فرزاد کریمی با بیان اینکه مردم مهمترین عامل در تشکیل امنیت هستند، افزود: نمونه اصلی آن را در ایام سیل در استان گلستان شاهد بودیم که اتحاد و یکدلی مردم منطقه سبب شد که شهرستان بندر ترکمن در امنیت کامل به سر ببرد.
وی خانواده را از ارکان اصلی برقراری امنیت در جامعه برشمرد و تصریح نمود: خانواده مهمترین عامل ایجاد امنیت است که باعث می شود شرایط امنیت در سطح جامعه برقرار گردد.

مطالب مرتبط:

تلاش دولت چین برای از بین بردن هویت اقلیت مسلمانان

 

۳۵۰ امام از ترکیه برای تبلیغ به نفع اردوغان به آلم

«۹۱۱»؛ خط تلفن اضطراری چندزبانه در حج

آناتولی :بن سلمان در آرژانتین بجای هتل در سفارت کش

آمادگی شهردار مانیل برای ساخت قبرستان مسلمانان

بازتاب گسترده موضع اوباما در رسانه‌های عربستان

افزایش دو برابری بیماری وبا در یمن و سرایت آن به ع

پسماند داعش در عراق

چرا داعش با اسرائیل کاری ندارد ؟

نوشتن دیدگاه


آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات