b_300_300_16777215_10_images_525000520_539.jpg        

اساس نیوز : دکتر جلیل رحیمی نماینده مردم تربت‌جام، تایباد، باخرز و صالح آباد با انتقاد شدید از وضعیت خدمات درمانی و بهداشتی در تایباد گفت: دانشگاه علوم پزشکی مشهد  دو سال است نمی‌تواند یک زمین برای بیمارستان جدید در تایباد جایابی کند. بیمارستان فعلی و خدماتش در حد صفر است.


به گزارش اساس نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر رحیمی، نماینده مجلس در جلسه‌ای که با حضور فرماندار و مسؤلین شهرستان تایباد برای حل مشکل بیمارستان تشکیل شده بود با تاکید بر لزوم همکاری مسئولین محلی جهت تعیین و جایابی زمین بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی، از عملکرد شبکه بهداشت و درمان تایباد و تعامل نادرست با پزشکان و متخصصان انتقاد نمود و گفت: نماینده کارش حمایت اعتباری در بودجه از منطقه است، کارهای اداری بیمارستان ۲۲۰ تختوابی تربت‌جام انجام شد و توانستم در بودجه سال ۹۸ برای آن در کمیسیون تلفیق ردیف اعتباری بگیرم، اما در تایباد دانشگاه علوم پزشکی مشهد توان یک جایابی برای ساخت بیمارستان ندارد .

وی افزود:  بزودی وزیر بهداشت و درمان را در صحن مجلس مورد سوال قرار خواهم داد، چون ظاهرا مسئولین استانی وقت پاسخگویی ندارند.
 در این جلسه به پیشنهاد دکتررحیمی  و با توافق فرماندار، مهلت یک ماهه برای مکان‌یابی بیمارستان تایباد به ادارات مسکن و شهرسازی، منابع طبیعی، شبکه بهداشت و درمان و شهرداری اعلام شد و از شورای اسلامی شهر تایباد درخواست شد این کار را پیگیری و نتیجه را با اعلام اولویت زمین اعلام کند.

دکتررحیمی تاکید نمود: چون دانشگاه علوم پزشکی مشهد پاسخگویی لازم در خصوص نابسامانی‌های حوزه بهداشت و درمان تایباد را ندارد، به زودی از جایگاه نظارتی مجلس در قبال وزیر بهداشت و درمان استفاده خواهم نمود.

مطالب مرتبط:

استاد اونق:تبعیت از صحابه به منزله تبعیت از رسول خ

​برگزاری ۶۴۵۵ فعالیت دینی در طول ماه مبارک رمضان د

پیش نشست همایش سراسری نقش زن وخانواده درفقه اجتماع

اعلام محدود کردن عملیات نظامی عربستان در یمن

واکنش ها به خروج ترامپ از برجام

ب

گردان اموات داعش و ساختار نیروهای نظامی این گروه د

دونالدترامپ: 1800 زندانی داعشی در دست آمریکا است

روزنامه عکاظ:میانجیگری چین بین ایران و عربستان

اردوغان بدنبال بررسی مجدد مناسبات با اتحادیه اروپا

نوشتن دیدگاه


آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات