b_300_300_16777215_10_images_ramadanshakhes.jpg

اساس نیوز : ماه مبارک رمضان ،ماه عبودیت و بندگی و بهار قرآن کریم در شرف آغاز شدن است .این ماه مبارک فضایل و برکات زیادی بر ما مسلمانان داشته و عطر خوش بوی بندگی و مسلمانی را در جامعه اسلامی می پراکند.

در این ماه فاصله زمین با آسمان بندگی به حداقل کاهش پیدا کرده و بندگان واقعی الله متعال، فرصتی طلایی  برای عبودیت رب یگانه پیدا می کنند.

یکی از خصایص ماه مبارک روزه، در کنار برکات معنوی و فرهنگی این ماه عزیز، هزینه هایی است که خانواده ها در این ایام برای تهیه افطار و سحر متقبل می گردند.

 البته این هزینه مختص ماه رمضان نیست ،اما باید قبول کرد که در این ماه شرایط و هزینه های تهیه طعام مناسب برای اوقات سحر و افطار برای خانواده ها دغدغه ای قابل توجه به شمار    می آید.این سختی برای خانواده های محروم و مستحق فزونتر است .

علمای بزرگوار ما تاکید دارند که یکی از تاثیرات روزه داری این است که انسان شرایط و وضعیت اقشار مستحق جامعه را در اوقات عادی سال بیشتر درک می کند.ان شاالله که الله متعال به برکت این ماه عزیز گشادگی روزی را بر همه خانواده های مستحق مسلمان عطا فرماید.

موسسه فرهنگی و اجتماعی اساس جهان اسلام بر اساس شرایط فوق در نظر دارد با همکاری موسسات خیریه ترکمن با جمع آوری کمک افراد خیر، ضمن تهیه بسته های یک ماهه غذایی برای خانواده های مستحق در مناطق محروم اهل سنت نشین استان گلستان، به یاری این خانواده ها بشتابد.این کار را در منطقه محروم گمیش تپه کلید می زنیم و در صورت افزایش توان مان و مساعدت خیران عزیز، تلاش می کنیم مایحتاج اساسی خانواده های مستحق را در اختیار آنها قرار دهیم.

ما را در این کار خیر یاری نمایید.برای هماهنگی بیشتر با شماره 09111784908 عبدالقیوم شکاری تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

جنگ مکه در راه است !

تهدید افسر اسرائیلی به اشغال مجدد جنوب لبنان

نخستین جشنواره عید سعید قربان در بلفاست ایرلند برگ

روسیه هم مادر بمب ها شلیک کرد

برخورداری از بصیرت جلو نفوذ دشمنان را می گیرد

زنگ خطر تراکم شکاف های اجتماعی در مناطق قومی – مذه

پنجمین بسته خبری اساس نیوز- از ترامپ تا ترکمن های

ب

داعش شماری از شهروندان عراقی را تیرباران کرد

ا

و اما بعد از پیروزی در موصل...

دیدگاه‌ها   
عبدالناصر رحمانی
+2 #1 عبدالناصر رحمانی 1398-02-07 17:23
ان شاالله خیرین ما در کنار مسجد سازی که بسیار پرثواب است به این گونه کارها نیز کمک نمایند.
پ.ن: برادر بزرگوار خیران ما در این قبیل اعمال همیشه پیشقدم بوده اند.
نوشتن دیدگاه


آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات