b_300_300_16777215_10_images_17793390_303.jpg

اساس نیوز : رئیس فدراسیون سوارکاری با ارسال نامه ای برای استاندار گلستان از توهین انجام شده در فایل صوتی خود در مورد قوم ترکمن عذرخواهی کرد.

در متن این نامه چنین آمده است :

از هموطنان عزیز قوم اصیل ترکمن که از وفادارترین مردمان کشور عزیزمان به نظام و مقام معظم رهبری هستند بابت این اتفاق ناشایست عذرخواهی می کنم.

فایل صوتی منتشرشده مربوط به جلسات بهبود وضعیت اسبدوانی در سال های 43 و 94 بوده که با حضور تعدادی از مالکان در دفتر فدراسیون برگزار می شده است.

افرادی متخلف با قطع کردن صحبت های اینجانب و در مواردی حتی جایگزین کردن صدای دیگری به جای صدای این حقیر، متن موهن و بسیار وقیحی را در مورد مردمان غیور و اصیل ترکمن منتشر نموده اند.

اینجانب ضمن شرم آور خواندن مطالب ایرادشده، قویا این سخنان را تکذیب نموده از عزیزان هموطن خودم در ترکمن صحرا، زحمتکشان ترکمن ورزش ملی، مذهبی اسبدوانی که همواره خود را مدیون محبت های صادقانه آنها می دانم پوزش طلبیده و عذرخواهی می کنم.

به استحضار می رسانم هیچ سوء نیتی در سخنان اینجانب برای این عزیزان نبوده و حاضرین در جلسات موصوف اعلام نموده اند حاضر هستند در هر محکمه ای حاضر شده و شهادت دهند که چنین سخنان سخیفی از سوی اینجانب ایراد نگردیده است.

در خاتمه از هموطنان عزیز قوم اصیل ترکمن که از وفادارترین مردمان کشور عزیزمان به نظام و مقام معظم رهبری هستند مجددا بابت این اتفاق ناشایست عذرخواهی می کنم.

مطالب مرتبط:

حمله رژیم صهیونیستی به کاروان حزب‌الله لبنان

سیستم ریاست جمهوری در ترکیه از 44 درصد حمایت مردم

ا

ماموستا قادری در واکنش به حاشیه های جشن انارانه:بن

سخنگوی رسمی وزارت خارجه قطر : تهران بر خلاف ریاض د

اسرار الحق قاسمی : مسلمانان با داشتن منابع عظیم طب

داعش و اجبار مردم به حضور در کلاس های مغزشویی

اعزام اولین کاروان حجاج ایرانی به عربستان از امروز

مسلمانان! جلوی پخش فیلم محمد را بگیرید

شناسایی عامل حمله تروریستی آنکارا

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز