b_300_300_16777215_10_images_999565665.jpg

اساس نیوز: انتشار ویدئویی از مجادله محمدباسط ‌درازهی، نماینده مردم شریف سراوان در مجلس شورای اسلامی با یک کارمند گمرک در فضای مجازی، باعث ایجاد مباحث متناقضی در این زمینه شده است.

 آنچه در این فیلم نشان داده می‌شود این است که علی الظاهر این نماینده مجلس خواهان ورود به ساختمان است، اما کارمند در برابر خواسته وی مقاومت می کند و می گوید: «من از شما دستور نمی‌گیرم.» این نماینده مجلس در واکنش، خارج از عرف و ادب با این کارمند برخورد می‌کند.

در ادامه کارمند اداره، این نماینده مجلس را معرفی می‌کند که یکی از مراجعان نیز با عصبانیت به این نماینده توهین کرده و او را از محل وقوع این اتفاق بیرون می‌اندازد.

اینها نخستین برداشتی است که با دیدن کلیپ منتشر شده به یک مخاطب منتقل می گردد.اما در عالم واقع، رویداد شکل و مسیری دیگر دارد.واقعیت این حادثه این است آقای درازهی در راستای پیگیری مشکلات حوزه انتخابیه خود به گمرک مراجعه می کنند. در این مراجعه طبیعی است که با توجه به مقام و منزلت نماینده مجلس، نباید ممانعتی از ورود ایشان با ساختمان و دیدار با مسئولان امر صورت گیرد.اما در کلیپ منتشر شده کارمند گمرک، محترمانه به جایگاه یک نماینده مجلس بی احترامی می کند.

البته نباید از دایره انصاف خارج شد و در این قبیل موارد ضرورت رعایت حدود و حریم های اخلاقی را به همه مسئولان و نمایندگان محترم مجلس یادآوری کرد.شاید اگر نماینده محترم مردم محروم سراوان، با هماهنگی قوی تری جهت ملاقات با وزیر یا رئیس گمرک کشور مراجعه می کرد این مشکلات ایجاد نمی گردید.

در نهایت  بهتر بود بعد از ممانعت کارمند مذکور، بدون هیچ گونه واکنشی با طرح موضوع در صحن علنی مجلس وزیر مربوطه را مورد مواخذه قرار دهند.

البته متعاقب انتشار این ویدئو، آقای درازهی نیز با انتشار کلیپی توضیحاتی را در زمینه دلایل ایجاد این مساله و توهین کارمند مذکور به موکلان ایشان ارائه نموده است .اساس نیوز  توضیحات نماینده سراوان را به همراه ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی، خدمت کاربران خود تقدیم می کند.امید است که حرمت افراد و جایگاه ها به علت اهمیت آن جایگاه مد نظر قرار گیرد نه لباس افراد!

 برای دیدن توضیحات نماینده اهل سنت سراوان و کلیپ منتشر شده در این زمینه بر روی تصویر ذیل کلیک کنید :

b_400_400_16777215_10_images_999565665.jpg

مطالب مرتبط:

کمپین جهانی ساعت قرآن ، نهم شهریور در مالزی برگزار

روسیه: داعش کمتر از 10 درصد سوریه را در اشغال دارد

رئیس سابق پنتاگون: رجب طیب اردوغان در سراشیبی سقوط

طالبان افغانستان برای آغاز مذاکرات صلح نمایندگان خ

آخوند اونق :شعب وحدت بانک انصار در گلستان راه اندا

چین به دنبال سانسور هرگونه محتوای دینی در اینترنت

دوناو موشک انداز روسیه در راه سوریه

داعش: ماه رمضان - ماه خون در اروپا

علمای اهل سنت : اظهارت اخیر ترامپ سبک و مغرضانه بو

نوشتن دیدگاه


آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز