ادامه مطلب...

Asasnews؛عبدالقیوم شکاری :برای تبدیل یک رویداد روزمره به یک خبر یا گزارش ،عوامل مختلفی نقش آفرینی می کنند.از نگاه حرفه ای مهم ترین عوامل این پروسه ،ارزش های خبری است .

ادامه مطلب...

Asasnews: مناسک حج سال 94 یاد آور یکی از تلخ ترین اتفاقات در تاریخ سال های برگزاری حج تمتع است. هنوز به نیمه نرسیده بود که خبرهای بد و ناگواری درفضای رسانه های خبری پیچید.

 ادامه مطلب...

 Asasnews:در یک سال گذشته و پس از شکست های مکرر جماعت بغدادی در سوریه و عراق برخی از فعالان جهادی از زوایای مختلف به بررسی دلایل این شکست پرداخته اند.

ادامه مطلب...

Asasnews:خطیب نماز جمعه اهل سنت خواف در سخنرانی خود در نماز جمعه این هفته (19 مرداد)با تاکید بر این نکته که باید غروز و تکبر انسان در نزد الله متعال بشکند ،ثمرات مثبت تضرع در برابر خداوند را تشریح کرد .مولوی موحدی همچنین خواستار برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی شد.

 ادامه مطلب...

Asasnews: حج، یکی از ارکانِ پنجگانه اسلام است. چهار رکنِ دیگر آن را «کلمه شهادت»، «نماز»، «روزه» و «زکات» تشکیل می‌دهند.

ادامه مطلب...

Asasnews:نماینده تهران درباره محدودیت‌هایی که نسبت به مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان اعمال شده است، گفت: قرار است ظرف روزهای آینده جلسه‌ای با وزیر اطلاعات داشته باشیم و احتمالا آمادگی دارند تا تعاملی صورت بگیرد و این موضوع حل شود.

ادامه مطلب...

 Asasnews :در روز گذشته انتشار خبر انتصاب یک اهل سنت ترکمن به عنوان مدیرکل ثبت احوال استان گلستان موجی از خوشحالی و رضایت را در بین فعالان اهل سنت این استان ایجاد کرد .

 ادامه مطلب...

Asasnews :در دو سال اخیر و با شروع فصل جدید از فعالیت های سایت اساس نیوز مصاحبه های ارزشمندی از علمای اهل سنت در مناطق مختلف کشور در این سایت منتشر شده است .بر اساس ارزش و اهمیت این مصاحبه ها و با هدف بهره مندی بیشتر جوانان ما، از نصایح مفید علما تصمیم گرفتیم از این به بعد در هر هفته یک مصاحبه منتشر شده در سایت را که قبلا در همان ماه انجام شده است را باز نشر نماییم .آغاز این روند بازنشر مصاحبه انجام شده با مولانا عبدالغنی بدری معاون آموزشی مدسه مکی زاهدان است که در مرداد ماه سال گذشته انجام گرفت :

 ادامه مطلب...

Asasnews :شرایط کنونی امت اسلامی و جنددستگی و خودمشغولی دنیای اسلام به دغدغه مشترک همه فعالان مسلمان تبدیل شده است .

ادامه مطلب...

 Asasnews :دکتر جلیل رحیمی، رئیس فراکسیون اهل‌سنت مجلس به همراه چند تن دیگر از اعضای این فراکسیون، روز دوشنبه (۱ مرداد)‌ با آیت‌الله اراکی، رئیس مجمع تقریب مذاهب دیدار و پیرامون بعضی از مسائل جامعه اهل‌سنت گفت‌وگو کردند.

آخرین تحلیل ها و مقالات

کانال تلگرام اساس نیوز