ادامه مطلب...

اساس نیوز : از علما و مفتیان عزیز تقاضا می‌شود که به نکات زیر توجه کنند:

ادامه مطلب...

اساس نیوز : قبل از پرداختن به دنباله تذکرات دینی ام به اشخاصی که از نوشته جناب سردار آزمون در مورد سگ و نجس ندانستن آن دفاع می کنند، در این قسمت مناسب دانستم که حرف دل خود را به خود جناب سردار آزمون در کلماتی مختصر عرض کرده  و درد دل نمایم.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: روز گذشته بخش هایی از توضیحات حافظ امان الله یلمه از علمای ترکمن صحرا را در زمینه رد دفاعیات مطرح شده در زمینه اظهارات سردار آزمون در رابطه با نجس نبودن سگ را منتشر کردیم.امروز بخش دوم مطالب ایشان را منتشر می کنیم.توضیح لازم این است که در مطالب منتشر شده اسامی برخی از عزیران برده شده است.ما حق دفاع را برای این عزیزان محفوظ می داریم.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : در پی انتشار یک استوری جنجالی از سردار آزمون بازیکن سرشناس فوتبال کشورمان درباره نبودن سگ در ماه های گذشته، مباحث و انتقادات زیادی از این اظهار نظر در سطح جامعه مطرح شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : نخستین بانوی اهل سنت به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

ادامه مطلب...
اساس نیوز : سردار حاج قاسم سلیمانی به همراه ۹ نفر دیگر بامداد جمعه (سیزدهم دی ماه ۹۸) در مسیر فرودگاه بغداد و به دستور ترامپ با پهپادهای وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) به شهادت رسید.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : جمعی از دانش‌آموختگان شهرستان‌های صالح‌آباد و سرخس و فارغ‌التحصیلان سال گذشته دارالعلوم با حضور در مرکز بزرگ علمی اهل‌سنت کشور، با اساتید خود دیدار کردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مولانا حسین پور، امام جمعه شهر گشت ، اسلام ذاتا دین شفقت و مهربانیست، که تمام شئون زندگی انسان را رهبری می کند، راهی را به انسان نشان می دهد که به سعادت و خوشبختی منتهی می گردد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : شیخ عبدالواحد خواجوی امام جمعه اهل سنت شیراز به تفسیر آیه ۳ سوره نور پرداخت و گفت: تهمت زدن به نوامیس دیگران اجر و پاداش کارهای خیر را از بین می برد. مرد زناکار قبل از دست کشیدن از کار زنا و توبه از آلودگی حق ندارد جز با زن زناکاری که از عمل زشت فاحشه گری دست نکشیده و توبه نکرده باشد، و یا با زن مشرک و کافری که هنوز بر کفر خود ماندگار باشد ازدواج کند.

ادامه مطلب...
اساس نیوز : آخوند قربان احمدی نیا در نماز جمعه مورخه ۵ مهر ماه ۹۸ در مصلی اهل سنت بندر ترکمن ضمن تبریک ۳۱ شهریور ماه آغاز هفته دفاع مقدس و با اشاره به نزدیکی سیزدهم مهر ماه روز نیروی انتظامی و عرض تبریک برای نیروی خدوم انتظامی شهرستان و استان طی سخنانی با استناد به آیات نورانی قرآن کریم به بیان و شرح فضیلت صلوات پرداخت.

آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات