ادامه مطلب...

اساس نیوز : نسل جوان جامعه اسلامی در یکی از خطیر ترین برهه های تاریخی تمدن اسلامی، در چند راهی تشتت عقیدتی، گرفتار نحله های مختلف شبهه انگیز شده است.

اجازه بدهید این یادداشت را با انتشار نظر یکی از کاربران سایت اساس نیوز که در روزهای اخیر برای ما ارسال شده است ، ادامه دهیم.یکی از خواهران ما در روزهای گذشته با این پیام سایت را مورد خطاب قرار داده است :

ادامه مطلب...

اساس نیوز :سیل ویرانگر و کم سابقه ابتدای سال جاری، خسارت های فراوانی را به اقتصاد و معیشت نیمه جان مناطق ترکمن نشین استان گلستان وارد کرد.

این حادثه مناطق شهری و روستایی در سه شهرستان گنبد ، آق قلا و گمیشان را تحت تاثیر خود قرار داد . در بحبوحه سیل و با عنایت به تمرکز رسانه ای بر روی  ابعاد و خسارات سیل اخیر در کشور ، دولت از تصویب منابع و اعتبارات قابل توجه برای جبران خسارات سیل خبر داد.اما هر چه از روزهای سیل فاصله می گیریم، روند امداد رسانی و پرداخت خسارات به سیل زدگان روند نگران کننده تری به خود می گیرد .گویا تب مسئولان در حال فروکش کردن است !

ادامه مطلب...

اساس نیوز : روز گذشته(یکشنبه 19 خرداد) سه شهرستان ترکمن نشین گلستان ،شاهد جابجایی عالی ترین مدیران اجرایی  شهرستان ،یعنی فرمانداران بود.

ادامه مطلب...  

اساس نیوز : مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که "علمای شاخص اهل سنت، جان و مال خود را فدای دین و عقیده شان می کنند" کسانی که به علمای برجسته اهل سنت کشور اهانت کردند را جاهل و بی منطق دانستند.

  ادامه مطلب...                      

اساس نیوز : مولاناعبدالحمید، در مورد اعلام عید، به آنچه شریعت اسلام تعیین کرده بود عمل کردیم.

ادامه مطلب...


ااساس نیوز : امام جمعه اهل سنت خواف از همراهی علما و شخصیت های شیعه در محکومیت هتک حرمت یک مداح تشکر کرد.

  ادامه مطلب...          

اساس نیوز : امروز نماز عید سعید فطر با بازگشایی مجدّد مسجد اهل‌سنّت رسالت به امامت استاد عبدالرّحمن نظری با حضور پرشور نمازگزاران تهرانی اهل‌سنّت برگزار شد.

  ادامه مطلب...         

اساس نیوز : آنقدر وسوسه دارم  بنویسم که نگو!
دارد تمام می شود،
رمضان را می گویم
ماهی که بوی ناب قران، وایمان می دهد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : بر اساس اخبار منتشر شده در رسانه ها و خبرگزاریها ، وزارت آموزش و پرورش برای نخستین بار در یک اقدام شایسته و قابل تقدیر اعلام کرد که بر اساس بخشنامه وزیر محترم آموزش و پرورش فرهنگیان در مناطق اهل سنت نشین در روز بیست و هفتم ماه رمضان می توانند دو ساعت دیرتر به محل کار خود بروند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: امام جمعه اهل سنت و جماعت بندرعباس: از هوشیاری مسئولان تشکر می کنیم. صدا و سیما و کتب درسی در احترام به پیروان مذاهب پیشگام شوند.

آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات