ادامه مطلب...

اساس نیوز :رسانه های جمعی در دنیای امروز ،به عنصر کلیدی جریان سازیهای فکری تبدیل شده اند .این عنصر جریان ساز ،در مقوله ارتباط دولت با جامعه، هم از طرف جامعه و گروه های فعال اجتماعی و هم از طرف دولت و نظام حاکم مورد استفاده قرار می گیرد .

ادامه مطلب...

اساس نیوز: مولوی بهزاد فقهی مدرس حوزه علمیه زین الدین ابوبکر تایبادی که برای شرکت در مراسم نماز جمعه مشهد ریزه به این شهر سفر کرده بود طی سخنانی چند، تاثیر اعمال در انسان را سرفصل بیانات خود در پیش از قرائت خطبه نماز جمعه قرار داد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز:شیخ عبدالطیف محمدی از علمای اهل سنت کشور طی بیاناتی به تشریح روز والنتاین که ازآن به عنوان روز عشاق یاد می شود پرداخت و توجه برخی جوانان امت اسلامی به این روز را مورد انتقاد خود قرار داد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :مولانا محمدحسین گرگیج با اشاره به طرح تقسیم احتمالی استان سیستان و بلوچستان ضمن اعلام مخالفت مجدد با آن، تقسیم استان ها را با وجود “رانت خواری و دزدی های کلان در کشور ” بی فایده دانستند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :شیخ سید عبدالباعث قتالی،امام‌جمعه اهل‌سنت بندرعباس از شخصیت‌ها و اندیشمندان برجستۀ اهل‌سنت جنوب کشور در استان هرمزگان است که در زمینۀ پیگیری خواسته‌ها و مطالبات قانونی اهل‌سنت استان هرمزگان تلاش‌هایی را آغاز کرده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: مولوی مرتضی ایل نژاد امام  جمعه اهل سنت درگز دربیانات اخیر خود  ثروت زیاد را منشاء  غرور و تکبر دانست و گفت: «خداوند متعال، مخلوقات را برای استفاده انسان آفریده است. دراین میان همه بندگان خدا از مخلوقات استفاده یکسان نمی برند؛ اما آنچه مسلم است این است که انسانها باید بر داشته هایشان  راضی بوده و از ابراز ناشکری و عدم رضایت پرهیز نمایند».

ادامه مطلب...

اساس نیوز: مولوی حسن فاضلی مهر امام جمعه اهل سنت مهرآباد مشهد، این هفته موضوع اخلاق خوب را سر فصل بیاناتش قرار داد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: شیخ عبدالباعث قتالی امام جمعه اهل سنت بندرعباس درسخنانی پیش از خطبه بیستم بهمن ماه 96 به اهمیت انقلاب اسلامی پرداخت.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مراسم نکوداشت "سید محمد قتالی" امام‌جمعه بستک با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان و جمع کثیری از علما، سیاسیون، فرهنگیان و عموم مردم شهرستان بستک و استان هرمزگان برگزار شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :خطیب نمازخانه اهل سنت صادقیه تهران درک ماهیت و اثرات معنوی کلمه ي طیبه اخلاص یعنی لا اله الا الله را مشکل گشای جامعه اسلامی دانست .

آخرین تحلیل ها و مقالات

کانال تلگرام اساس نیوز