ادامه مطلب...

اساس نیوز :مولانا محمدحسین گرگیج در مراسم نمازجمعه (30 فروردین 98) شهرستان آزادشهر با اشاره به ویژگی و صفات برتر یک مؤمن، تنها راه بازگشت مسلمان به عزت و سربلندی و پایان اشغالگری ها را جهاد دانستند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: در جریان سیل ویرانگر اخیر و خسارات مالی و جانی نشات گرفته از این بلای طبیعی، برخی از موسسات و نهادهای خیریه تلاش های خداپسندانه ای در مسیر کاهش آلام سیل زدگان داشتند.

ادامه مطلب...
اساس نیوز : مولانا اهل الله ملازهی ، امروزه رباخواری در جامعه عام شده است، در روز قیامت برای هر گناهکار یک علامت خاصی وجود دارد علامت رباخوار این است که در حالت جن زده و دیوانه  در میدان محشر حاضر و خلایق وی را نظاره خواهند کرد.

ادامه مطلب...
اساس نیوز : در جریان سیل عظیم و ویرانگر اخیر به‌خصوص مناطق ترکمن‌صحرا شاهد یکی از بزرگ‌ترین حماسه‌های انسانی در استان گلستان ایران بودیم.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : نیروهای جهادی جانباخته در حادثه واژگونی قایق گمیشان «شهید خدمت» محسوب می‌شوند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مدیران شبکه ماهواره ای "کلمه" با انتشار پیامی در توییتر، از توقف فعالیت این کانال ماهواره‌ای فارسی‌زبان خبر دادند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: بیست و هشتمین مراسم فارغ التحصیلی طلاب دینی دارالعلوم مکی زاهدان با حضور پرشور مشتاقان این مراسم معنوی به پایان رسید.

 ادامه مطلب...

اساس نیوز : شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید، شامگاه پنجشنبه (15 فروردین 1398) در نشست پایانی بیست‌وهشتمین همایش دانش‌آموختگی طلاب دارالعلوم زاهدان، «افراط‌گرایی» و «تعصبات خشک» را مغایر با تعالیم شریعت اسلام دانستند و تاکید کردند که جامعۀ اهل‌سنت ایران با هرگونه «خشونت»، «تفرقه» و «ناامنی» مخالف است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مقوله حجاب از منظر حدود و ثغور رعایت آن یکی از مباحث پرچالش در بین فقهای مسلمان بوده است .در این موضوع یکی از سوالات مهم شرایط حجاب برای زنان مسلمان مقیم در کشورهای غیر مسلمان است .آیا برای این زنان استفاده از روبنده و لباس بلند واجب است .پاسخ سایت اهل سنت وااسلاماه به این پرسش تقدیم شما می گردد:

ادامه مطلب...

اساس نیوز : سیل خانمان برانداز پس از آنکه در روزهای گذشته کشاورزی و دامداری ترکمنصحرا را از بین برد ،شب گذشته چند تن از انسان های خوب شهر،  را از ما جدا کرد.

آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز