ادامه مطلب...

اساس نیوز : امام جمعه اهل سنت تایباد بر الگو گرفتن از سیره و زندگی رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم در زندگی مسلمانان تاکید کرد .

ادامه مطلب...

اساس نیوز:شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید، ضمن تاکید بر وحدت امت اسلامی، تاکید کردند که جامعۀ اهل‌سنت هرگز دنبال «خشونت» و «براندازی» نیست، بلکه خواهان «مساوات» و «اجرای عدالت» است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز،ناصر مریوانی:در طی این چند سال گذشته ما شاهد مصاحبه های مختلفی از شبکه های ماهواره ای چون نور و کلمه از دشمنان سرسخت مسلمین و بخصوص سکولاریستهای کافر و مرتدی چون عمر ایلخانی زاده رهبر حزب کمونیستی کومله زحکمتشان کوردستان و رضا پهلوی سکولار و ضد قانون شریعت الله و همچنین اخیرا مصاحبه با خالد عزیزی رهبر حزب سکولاریستی دموکرات کوردستان ایران بوده ایم .

ادامه مطلب...

اساس نیوز،سعید محمدزهی :اقوام ایرانی هر یک به‌شکلی مختلف در معادلات سیاسی و اجتماعی کشور نقش‌آفرینی می‌کنند و برای حفظ تمامیت ارضی کشور سینه سپر نموده‌اند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: شیخ محمد علی امینی عضو هیات فتوای اهل سنت جنوب کشور و مدیر مجتمع علمی و فرهنگی سلطان العلما بعد از غیبت نسبتا طولانی به خاطر بیماری، به زادگاهش در روستای طبل جزیره قشم بازگشت.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : امام جمعه اهل سنت تایباد بر ضرورت الگو گرفتن از رویه و سنت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم تاکید کرد .

ادامه مطلب...

اساس نیوز: امام جمعه اهل سنت بندرترکمن بر حفظ امانت و دوری از خیانت به امانت تاکید کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : با آغاز بارش های زمستانی در مناطق زلزله زده کرمانشاه، به ویژه در سرپل ذهاب و روستاهای اطراف آن تصاویر ناراحت کننده ای از شرایط زندگی هموطنان کرد منتشر شده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز:شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در مراسم امروز نماز جمعه اهل‌سنت زاهدان، با اشاره به اعتراضات اخیر در نقاط مختلف کشور، بر لزوم توجه مسئولین به خواسته‌ها و رسیدگی به مشکلات مردم تاکید کردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز:نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس با تاکید بر اینکه در بحث سرمازدگی 4 مورد فوتی وجود داشته و حداقل 20 نفر اقدام به خودکشی کرده‌اند، با توجه به شرایط این آمارها قطعا روز‌به‌روز افزایش پیدا می‌کنند، عنوان کرد: کدام وجدان بیداری قبول می‌کند دانش‍‌ آموزان ابتدایی زیر چادر تحصیل کنند.

آخرین تحلیل ها

کانال تلگرام اساس نیوز