ادامه مطلب...

اساس نیوز : علی کمال بیگ پسر رئیس صنف شمع فروشان استانبول بود. نامش هم علی‌ رضا بود اما به سبب علاقه به نامق کما، شاعر الهامبخش روشنفکران ملی گرا، لقب کمال بر خود گذاشت.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : تصاویری از سکه های ضرب شده توسط داعش در زمان سلطه بر موصل

بازار میوه و تره بار لاهور و سیلاب

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

اساس نیوز : در دومین سالروز آزادی شهر موصل در شمال عراق از دست داعش، ویرانی‌ها و آثار جنگ همچنان در این شهر باقی است و فعالان همچنان اجساد را از زیر آوارهای این شهر باستانی بیرون می‌کشند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : دهها کودک داعشی که والدین چچنی آنها در جنگ سوریه کشته شده اند به کشور خود بازگردانده شدند.

ادامه مطلب...
اساس نیوز :محمد مرسی، اولین رئیس جمهور دمکراتیک مصر صبح امروز در مقبره شرقی قاهره با حضور خانواده و وکیل مدافعش و با حضور نیرو‌های امنیتی به خاک سپرده شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :طولانی ترین سفره افطاری ایران، در سالروز شهادت حضرت علی رض از سوی یک موسسه مردم نهاد از استان مازندران با همکاری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، ادارات کل ورزش و جوانان مازندران و گلستان و بخش های مختلف دیگر، به طول یک هزار متر، با پذیرایی بیش از چهار هزار نفر در شهر سیل زده شهرستان آق‌قلا در شمال استان گلستان برپا و پهن شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :انفجار بمب در مسجد سنی‌ها در کویته پاکستان 2 کشته و 14 زخمی بر جای گذاشت.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :سایت عربی کوره گزارش داد، پل پوگبا، ستاره منچستریونایتد و کورت زوما، مدافع اورتون بعد از پایان لیگ برتر انگلیس راهی عربستان شدند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : لیورپول در آخرین دیدار خود در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در دیدار مقابل ولورهمپتون به پیروزی دو بر صفر رسید اما از انجایی که منچستر سیتی مقابل برایتون به پیروزی 4 بر یک رسید در نهایت شاگردان گواردیولا عنوان قهرمانی را بدست آوردند.

لیورپول با قرار گرفتن در رده دوم بیشترین امتیاز را در تاریخ لیگ برتر به عنوان تیم دوم بدست آورد و محمد صلاح هم با 22 گل به همراه مانه و اوبامیانگ آقای گل شدند.

تصاویری پس از بازی لیورپول منتشر شده است که صلاح در کنار خانواده خود ، همسر و دخترش بر روی چمن ورزشگاه آنفیلد حاضر شده است و به شادمانی می‌پردازد.

تصویر همسر محجبه و خانواده ستاره مسلمان لیورپول مورد توجه رسانه‌ها واقع شده است.

ادامه مطلب...ادامه مطلب...

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات