b_0_0_0_10_images_ryt5yh4r.jpg

اساس نیوز : نویسنده و روزنامه نگار آمریکایی به زنان مسلمان: هر چیزی که از هالیوود میبینی، مشتی دروغ است، تحریف است، نیرنگی ماهرانه است . آنها روابط نامشروع را تحت عنوان سرگرمی بی ضرر جلوه میدهند، برای اینکه هدف آنها انهدام اساس اخلاق جوامع است.


آنها سعی دارند، با فیلمها و نماهنگهای شهوت انگیز، به دروغ ما زنان آمریکایی را شاد و راضی نشان دهند، مفتخر به لباس پوشیدن چون هرزه ها و قانع بودن به نداشتن خانواده؛ و تو را اینچنین وسوسه میکنند.

 اکثر ما شاد نیستیم! میلیونها نفر از ما دارو های ضد افسردگی مصرف میکنیم، از شغلهایمان متنفریم و شب ها به خاطر مردانی که میگفتند دوستمان دارند، ولی حریصانه از ما سوءاستفاده میکنند و میروند، گریه میکنیم.

آنها میخواهند خانواده های شما را از بین ببرند و شما را متقاعد کنند که فرزندان کمتری داشته باشید. آنها ازدواج را به عنوان شکلی از بردگی، مادری را به عنوان نفرین و باحیا بودن و پاک ماندن را به عنوان عقب افتادگی و اُمُلی جلوه میدهند.

مُدهایی که از زیر دست خیاطان غربی بیرون می آیند برای این طراحی میشوند که به تو بقبولاند که ارزشمندترین سرمایه تو، جذابیت جسمی توست. اما لباسهای عفیف تو و حجاب تو در واقع پرجاذبه تر از هر مُد غربی است.

جاذبه های جسمانی زن باید از چشمان بی لیاقت پوشانده شود. چرا تقلید میکنید از زنانی که به خاطر عفت و پاکدامنی ازدست رفته شان پشیمانند یا به زودی پشیمان خواهند شد؟

هر آنچه شما در مجلات مد و تلویزیونهای غرب میبینید، دروغ است. ارتباط نامشروع قبل از ازدواج چندان هم جالب نیست.

ما جسم مان را به مردانی دادیم که عاشقشان بودیم ، فکر میکردیم این راهی است تا با ما ازدواج کنند، همانطوری که همیشه در تلویزیون دیده بودیم. اما بعد از مدتی تو میمانی و اشکهایت.

ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان، مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این ماییم که مورد ظلم واقع شده ایم ، برده‌ی مدهایی هستیم که پوستمان میکند، نسبت به وزن و اندام مان عُقده‌ای شده‌ایم، و گدای محبت مردان شده‌ایم....

ما مخفیانه تو را تحسین میکنیم و به تو رشک میورزیم، با وجود اینکه برخی از ما آن را اقرار نمیکنیم. خواهران من، گول نخورید. نگذارید شما را هم بگیرند. پاک و با نجابت بمانید. ما زنان مسیحی، حقیقتاً نیاز داریم ببینیم زندگی زنان چگونه باید باشد.

و نیاز داریم تا برای ما الگویی باشی، برای اینکه ما گمشده ایم. پاکی ات را نگه دار! به خاطر داشته باش، آب ریخته شده را نمی توان جمع کرد.

مطالب مرتبط:

چین به اعتقادات و آداب مذهبی شهروندان احترام می گذ

انهدام سه تانک عراقی توسط داعش

امتناع شیخ الازهر از دیدار با معاون ترامپ

مولانا عبدالحمید : رمضان ماه پرهیزگاری، مساوات، سخ

ماموستا ملا قادر قادری: دلیل مشکلات خانوادگی کمبود

جانشین‌های احتمالی ولادیمیر پوتین برای انتخابات ر

طالبان: از سال 2007 با روسیه ارتباط نزدیک داریم

ا

فیس بوک جایزه رهبری اجتماعی را به گروه «دختران محج

"یوتل ست" برای داعش تامین خدمات می‌کند؟

نوشتن دیدگاه


آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات