b_0_0_0_10_images_Super_Familiy_Protector.jpg             


اساس نیوز : خطر هجوم بازی‌های روانشناختی مانند بازی مریم را جدی بگیریم!!

بازی مریم چیست؟ بازی مریم نیز مانند بازی نهنگ آبی در دسته بازی‌های خطرناک قرار می‌گیرند، ‌و هدف آنها ایجاد ترس، دلهره، وحشت و تهدید کاربر می‌باشد.


برخلاف بازی نهنگ آبی که هیچ گیم پلی خاصی در محیط بازی وجود نداشت و مراحل بازی نهنگ آبی در قالب یک سری دستورات در طی 50 روز متوالی به صورت نوشتاری به کاربر داده می شد، در بازی مریم شاهد یک گیم پلی و خط سیر داستانی هستیم.

داستان بازی از آنجایی شروع می‌شود که یک دختر جنگ زده 9 ساله به نام مریم در جنگل گم شده است و از کاربر درخواست می‌کند تا او را به خانه‌اش برساند. اما در طی مسیر اتفاقات وحشتناکی را تجربه خواهد نمود و کاربر در حین اجرای بازی هیجان زیادی خواهد داشت. موضوع بازی بیشتر در رابطه با اجنه و جن زدگی می‌باشد و سراسر گیم پلی بازی، شاهد پخش صداهای ترسناک و رعب آور هستیم.

در ابتدای بازی اطلاعات مختلفی از کاربر درخواست می‌شود که از جمله آن ها می‌توان به اسم کاربر، ادرس و اجازه دسترسی به صفحات مجازی اشاره داشت. البته تا زمانی که کاربر این اطلاعات را وارد نکند، اجازه بازی به او داده نخواهد شد.

با اشتباه وارد کردن اطلاعات می‌توان وارد بازی شد، اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که این بازی دسترسی‌های مختلفی را در گوشی شما درخواست می‌کند و می‌تواند به اطلاعات واقعی شما تا حد زیادی دست پیدا کند. گیم پلی بازی چندان زیاد نیست و پس از چند دقیقه بازی مداوم به اتمام خواهد رسید. به همین منظور ترفند جالبی در این بازی وجود دارد که باعث می‌شود هر بار که از بازی خارج شوید، تنها پس از گذشت 24 ساعت بتوانید دوباره وارد بازی شوید.

تا اینجای بازی، نکته چندان عجیبی را شاهد نیستیم و همان مواردی را می‌بینیم که در اکثر بازی‌های ژانر وحشتناک شاهد هستیم. آنچه سبب می‌شود این بازی را در زمره بازی‌های خطرناک قرار داد، اتفاقاتی است که ممکن است بعد از اتمام بازی، گریبانگیر کاربر شود. به عنوان نمونه، پس از اتمام بازی، دقیقا در ساعت 3 نصف شب، یک شماره ناشناس با شما تماس خواهد گرفت و عبارتی را به معنی این که “ما با تو هنوز کار داریم” به صورت رباتی پخش خواهد شد. این عمل مکررا انجام خواهد شد و هر بار صداهای عجیبی برای کاربر پخش می‌شود تا کاربر را مجاب کند که او جن زده شده است.

این نکته را نباید فراموش کنیم که گیم پلی بازی مریم بیشتر در رابطه با ارواح سرگردان و اجنه بوده و همین موضوع سبب می‌شود تا کاربرانی که دارای سن کمتر هستند، بیشتر وحشت نمایند. در طی تماس‌های مختلف و گاه و بی‌گاه بازی نیز، شاهد همین موضوع هستیم و کاربر هر چه بیشتر مجاب می‌شود که با اجنه در ارتباط می‌باشد. این موارد در نهایت منجر می‌شود تا کاربر دچار وحشت شده و دست به کارهایی همچون خودکشی بزند.

مطالب مرتبط:

افزایش بی‌سابقه تعداد قربانیان تروریسم در جهان

امام جمعه سیمین شهر:آمدن عذاب بر قومی، نشانه گناه

پوتین: عاملان سرنگونی هواپیما را مجازات می‌کنیم

کشیش میلیونر: هر که با ترامپ مخالفت کند در جنگ با

پیام توئیتری ترامپ به مناسبت سال نوی میلادی

اعزام جنگنده های رادارگریز آمریکا به خاورمیانه

اینترپل نام شیخ یوسف قرضاوی را از لیست قرمر خارج ک

ترامپ: تحریم های جدید علیه رهبر ایران و وزیر خارجه

 

کشته شدن امیر داعش به همراه چند تن دیگر در داغستان

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین تحلیل ها و مقالات

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات