ادامه مطلب...

اساس نیوز: در اعماق قلب هر مردی این آرزو وجود دارد که همسرش با تمام وجود به او اعتماد داشته باشد. چند بار شده مردی را ببنید که به همسر خود می گوید: «فقط اگر به من اعتماد داشتی …».

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ درهیچ جای دنیا مکانی خوشبخت و از جهت زیبایی و آسایش همچون خانه وجود ندارد. به هرجا که سفر کردیم و به هر مکانی که فرود آمدیم، بهتر از خانه ای که در آن خوشبختی سایه انداخته است نیافتیم.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: اگر شما یا فرزندانتان وقت زیادی را در شبکه های اجتماعی سپری می کنید , سخنان یک کارشناس ترکیه ای در مسائل شبکه های اجتماعی را بخوانید:

ادامه مطلب...

اساس نیوز: اگر شما هم به تماشای فیلم و سریال اعتیاد دارید نتایج تحقیقات شرکت نتفلیکس را بخوانید:

ادامه مطلب...

اساس نیوز ، در مقابل مشکلاتی که امروزه دامنگیر جوانان شده است چند اصل کلی و مهم را یادآور می‌شویم که کمک مؤثری در تشخیص این مشکل می‌کند، و به امید خداوند گشایشی و راه علاجی مؤثر برای آن موضوع خواهد بود.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: خانواده تنها کانونی است که انسان ها به صورت کامل به آن وابسته اند و توان دل کندن از آن را ندارند مگر از سلامتی روانی بی بهره باشند. فرزندان به علت عدم استقلال و وابستگی مطلق به والدین، بیشتر از دیگر اعضای خانواده به پذیرفته شدن در این کانون نیازمندند. اما گاهی تنبیه بدون دلیل و یا عدم آگاهی فرزندان از از علت تنبیه، این مرکز مهر و محبت برای فرزندان، تبدیل به جهنمی واقعی برای آنان می شود که راهی برای فرار از آن هم وجود ندارد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: بر زن مسلمان لازم و واجب است تا در پایبندی خویش به دستورهای شریعت مطهر، با وجود فشارهای خصمانۀ دشمن کوتاهی نکند و آنچه در این راستا بر عهده وی است، این است که پایبندی کامل به حجاب شرعی داشته باشد؛ به گونه ای که آن را فریضۀ دینی دانسته، به آن افتخار کرده و یقین کامل داشته باشد که خداوند در برابر این عبادت، وی را پاداشی بزرگ خواهدداد. زن مسلمان می بایست این را درک کند که حجاب و «در پرده بودن» او، به خاطر خشنودی پروردگار مهربان و حفظ عزت و کرامت وی و زدودن توهین و تحقیر از اوست.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : قبل از اینکه نقش اسلام در بنا و تنظیم خانواده و حمایت از آن را بدانیم لازم است که بدانیم خانواده در زمان قبل از اسلام و نزد غرب امروزه چگونه بوده و هست؟

ادامه مطلب...

اساس نیوز : از چه چیز سخن بگویم اگر از دام های دشمن که سر راهت فرش شده اند، برایت بگویم و اگر از فرهنگ مبتذل بیگانه هشدارت دهم، شاید بخندی و بگویی: جامعه سنتی! چه چیزی برایم داد؟

ادامه مطلب...

اساس نیوز، ام سمیه العدنیه  : ای مادران ارجمند و خواهران ایمانیم گوش دهید.

آخرین تحلیل ها و مقالات

کانال تلگرام اساس نیوز