b_300_300_16777215_10_images_3911.jpg

جمعی از ائمه جمعه اهل تسنن استان کرمانشاه عملکرد دولت در 2 سال گذشته را مثبت ارزیابی می کنند و امنیت را شاخص ترین دستاورد آن می دانند.

حسن روحانی رییس دولت یازدهم از زمان روی کارآمدن رسیدگی به اقلیت های مذهبی و توجه به مناطق محروم را به عنوان یکی از اولویت های کاری خود مطرح کرد.
با گذشت 770 روز از انتخاب روحانی به عنوان رییس جمهوری، اقلیت های مذهبی از عملکرد دولت رضایت نسبی دارند و به آینده آن خوش بین هستند.
ائمه جمعه اهل تسنن کرمانشاه معتقدند که دولت یازدهم از زمان روی کار آمدن اقدام های مثبتی انجام داده است.
دولت در طول دو سال گذشته بیشتر زمان خود برای برون رفت ایران از پیچ تاریخی هسته ای و برداشتن تحریم های بین المللی صرف کرد از این رو ائمه جمعه اهل تسنن کرمانشاه امیدوارند که دولت یازدهم در دو سال باقی مانده فعالیت های عمرانی در شهرستان ها را رونق بیشتری بدهد.
* عملکرد دولت یازدهم قابل تحسین است
امام جمعه اهل تسنن، عملکرد دولت یازدهم در زمینه های مختلف را قابل توجه و تحسین دانست.
به عقیده ملا احمد فخری دولت یازدهم در شرایطی که دشمنان اسلام در خاورمیانه به دنبال لطمه زدن به مسلمانان هستند به خوبی در عرصه های بین المللی نقش بازی می کند.
وی امنیت ایران اسلامی را بی نظیر خواند و گفت: در شرایطی که کشورهای منطقه همگی درگیر ناآرامی هستند، ایران امنیت کامل دارد و این را می توان نشان از توانایی و درایت دولت دانست.
امام جمعه جوانرود به نتیجه رساندن مذاکرات هسته ای را بزرگترین دستاورد دولت یازدهم خواند و اظهار کرد: دولت هایی که در موضوع هسته ای مقابل ایران ایستادند به دنبال جلوگیری از پیشرفت ایران اسلامی بودند.
وی افزود: به لطف خداوند با توجه به تدابیر دولت و راهنمایی های کریمانه رهبر معظم انقلاب دشمن به خواسته خود نرسید.
فخری تاکید کرد: براساس آموزه های اسلامی و فتوای رهبر معظم انقلاب، جمهوری اسلامی ایران هیچ زمان به دنبال سلاح هسته ای نبوده و نیست.
امام جمعه جوانرود با بیان اینکه دولت تاکنون وظایف خود را به خوبی انجام داده است، افزود: وظیفه تمام ملت ایران است که امروز از دولت یازدهم حمایت کنند تا به آنچه می خواهند، برسد.
** دولت برخورد خوبی با مردم دارد
امام جمعه پاوه نیز عملکرد دولت یازدهم را از نظر سیاسی و امنیتی قابل تقدیر دانست.
ملا قادر قادری افزود: خوشبخانه مسوولانی که پس از انتخابات خرداد 92 به شهرستان پاوه آمده اند برخورد بسیار خوبی با مردم دارند و مردم از آنها راضی هستند.
امام جمعه پاوه بر این عقیده است که این دولت از زمان روی کار آمدن بیشتر درگیر مسائل بین المللی و سیاسی بوده از این رو باید دو سال آینده را به فعالیت های عمرانی اختصاص دهد.
قادری با اشاره به اینکه بیش از 85 دردصد مردم پاوه در انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری به آقای روحانی رای دادند، عنوان کرد: مردم پاوه انتظار دارند که آثار انتخابات خود را ببینند.
** مردم از اقدام های امنیتی دولت راضی هستند
امام جمعه شهر نوسود نیز عملکرد دولت را در زمینه سیاسی و امنیتی مطلوب ارزیابی کرد و گفت: مردم منطقه از اقدام های امنیتی و سیاسی دولت راضی هستند و مشکلی در این زمینه احساس نمی شود.
ملاحسین عینی به فعالیت های دولت در زمینه رسیدگی به موضوع اقلیت های مذهبی اشاره کرد و گفت: اقدام هایی که برای رسیدگی به اقلیت ها در مناطق کردنشین انجام شده قابل تحسین است.
امام جمعه نوسود با اشاره به مشکل بیکاری در استان گفت: بیکاری در دوره دولت های قبل نیز در منطقه وجود داشته از این رو امیدواریم دولت یازدهم در 2 سال باقی مانده مشکل بیکاری را ریشه کن کند.

مطالب مرتبط:

شرکت در انتخابات امری ملی و شرعی است

 

ادعای بازداشت فردی که قصد آتش‌زدن کعبه را داشت

ا

اعلام رضایت مولوی عبدلحمید از شرایط عمومی اهل سنت

م

پیشمرگ‌های عراق : عملیات‌ علیه داعش برای سه یا چها

ساعات روزه‌داری در کشورهای حاشیه خلیج فارس و در ک

جنگ داعش و طالبان و رنج های بی پایان مردم افغانستا

افزایش قابل توجه جمعیت مسلمانان در فرانسه تا سال 2

ممنوعیت ذبح اسلامی در دانمارک

شیخ یوسف جمالی:دنیای اسلام باید فرهنگ اختلاف را یا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

آیا با راه اندازی شبکه ماهواره ای اهل سنت ایران در داخل کشور موافق هستید؟
  • رای: 0%
  • رای: 0%
جمع رای:
اولین رای:
آخرین رای:

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز