b_300_300_16777215_10_images_3495.jpg

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت پیرانشهر در مراسم تجلیل از دانش آموزان نمونه و ممتاز طلاب و روحانیون گفت: برای نقش برآب کردن توطئه های دشمن باید همیشه اتحاد را سرلوحه برنامه خود قرار بدهیم.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت، در مراسم تجلیل  از دانش آموزان نمونه و ممتاز طلاب و روحانیون پیرانشهرکه در مجتمع فرهنگی هنری برگزار شد، ماموستا محمودی امام جمعه پیرانشهر گفت: باید مشکلات جهان اسلام  و تهدیدات دشمنان را جدی گرفت و مردم را آگاه کنیم و اجازه ندهیم امنیت پایدار منطقه از بین برود.
وی افزود:  دشمنان اسلام  برعلیه اسلام و قرآن جبهه  گیری  کرده و همه آنها و گروهک های ضد اسلام  توسط جهان استکبار هدایت میشوند تا اسلام و مسلمانان را نابود کنند و در این راستا روحانیت باید هوشیار بوده و روشنگری نمایند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت پیرانشهر، جایگاه و نقش روحانیون را امری الهی دانست و بیان کرد: روحانیون اهل تسنن و تشییع  باید مردم را به همدلی و اتحاد و دوری از تفرقه دعوت نمایند و نسبت به مباحث جامعه بیشتر توجه نمایند چرا که علما وارثان انبیا و هدایتگر بشری بوده و باید با خدمت به دین پرچم دار واقعی باشند.
ماموستا دکتر عابد نقیبی  وحدت را رمز موفقیت مسلمانان خواند و افزود: برای نقش برآب کردن توطئه های دشمن باید همیشه اتحاد را سرلوحه برنامه خود قرار بدهیم.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین راحلی مدیر کل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان آذربایجان غربی نیز  گفت: دشمنان سرمایه گذاری می کنند تا با فاصله انداختن بین مردم و روحانیت همه جوانان و مردم را نسبت به دین مبین اسلام  بی تفاوت کنند.
وی افزود: اقتدار و رسالت ما به برکت امام کبیر ره و علما بوده و دشمنان نمی توانند مردم و روحانیت را از این نظام مقدس دور کنند زیرا این انقلاب با خون شهدا و درایت رهبر کبیر انقلاب و علما بدست آمده و همه دسیسه های دشمن خنثی می شود.

مطالب مرتبط:

غفور آخوند یزدانی :برخی از جریانات به ظاهر دینی چه

ماموستا قادری :اسلام از دو جبهه داخلی و خارجی در م

مولانا مطهری:خروج آمریکا از برجام عهد شکنی است/نبا

هشدار روزنامه آمریکایی به ماجراجویی های منطقه ای ع

یارانه کدام گروه ها قطع نمی شود ؟

نامه "جوانا فرانسیس" برای زنان مسلمان

چه عواملی موجب قدرت طالبان درمنطقه خاورمیانه شده؟

تغییراتی در قیمت بنزین با پیشنهاد جدید نمایندگان م

اخراج بانوی مسلمان از مراسم جشن کریسمس در فرانسه

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات