b_300_300_16777215_10_images_ugnbigying.jpg     اساس نیوز : فرودگاه‌ها و تأسیسات هسته‌ای انگلیس گفته شده به دلیل افزایش تهدیدها علیه سامانه‌های امنیتی الکترونیکی، آمادگی خود را برای دفاع در برابر حملات تروریستی بیشتر کنند.



به گزارش اساس نیوز به نقل از روزنامه «دیلی‌تلگراف» دستگاه‌های امنیتی انگلیس با صدور هشدارهایی در 24 ساعت گذشته ابراز نگرانی کرده‌اند که تروریست‌ها احتمالاً موفق به ابداع روش‌های برای دور زدن بازرسی‌های ایمنی شده‌اند.

مطابق این گزارش، داعش و سایر گروه‌های تروریستی روش‌هایی برای جاسازی مواد منفجره در لپ‌تاپ‌ها و گوشی‌های موبایل کشف کرده‌اند که می‌تواند روش‌های بازرسی امنیتی در فرودگاه‌ها را دور بزند.

بر اساس همین اطلاعات است که انگلیس و آمریکا در روزهای گذشته از مسافران شماری از کشورها خواسته‌اند از حمل لپ‌تاپ و وسائل الکترونیکی در پروازها خودداری کنند.

به نوشته تلگراف، این نگرانی وجود دارد که تروریست‌ها از این تکنیک‌ها برای عبور از دستگاه‌های بازرسی در فرودگاه‌های اروپا و آمریکا استفاده کنند.

به علاوه، بیم آن می‌رود که هکرهای کامپیوتری در حال تلاش برای دور زدن تدابیر امنیتی نیروگاه‌های هسته‌ای باشند. مقام‌های دولتی انگلیس هشدار داده‌اند که تروریست‌ها، جاسوس‌های خارجی و فعالان حملات سایبری در حال بررسی امکان سوءاستفاده از آسیب‌پذیری‌های دفاع اینترنتی در صنایع هسته‌ای هستند.

جسی نورمن، وزیر انرژی انگلیس به تلگراف گفت که نیروگاه‌های هسته‌ای بایستی اطمینان حاصل کنند که توان دفاع در برابر تهدیدهای سایبری نوظهور را دارند.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

نقشه ترکیه برای بازسازی مساجد شمال سوریه

واکنش جهان عرب به نقض حریم مسجدالاقصی توسط اسرائيل

كالج آمريكا ميزبان برنامه های ضد اسلام هراسی

 

داعش شهر تاریخی نمرود را تخریب کرد

۳۴۰ میلیارد دلار ارز و سرمایه‌گذاری خارجی ذخیره دا

طرح خاموش کردن صدای بلندگوی مساجد در کابینه رژیم ص

گسست های فاجعه بار در امت اسلامی،تعصب،تنفر و برادر

اتحادیه عرب نشست فوق العاده برگزار می کند

ماموستا قادری در سائوپائولو برزیل: خوشحالیم که امر

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات