b_300_300_16777215_10_images_1508617860.jpg

اساس نیوز: نخست وزیر رژیم صهیونیستی، رئیس جدید شورای امنیت داخلی این رژیم را منصوب کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از روزنامه صهیونیستی "اسرائیل الیوم"، بنیامین نتانیاهو طی حکمی "ایتان بن دیوید" را به عنوان رئیس جدید شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی منصوب کرد.
بن دیوید در حال حاضر رئیس دفتر مبارزه با تروریسم در هیات دولت صهیونیستی است و قرار است جایگزین یعقوب نجال شود که ماموریت وی هفته جاری به پایان می‌رسد.
بن دیوید از اعضای برجسته سازمان اطلاعات عمومی رژیم صهیونیستی "شاباک" به شمار می رود و عضو یگان حفاظت از شخصیت ها بوده است. وی همچنین مناصب متعددی را بر عهده داشته است که از جمله آنها می‌توان به ریاست بخش امنیت امنیت اروپا در این سازمان، رئیس بخش امنیت شرکت هواپیمایی "العال" رژیم صهیونیستی، نایب‌رئیس شاباک و نیز رئیس دایره حمایت از شخصیت‌های برجسته بوده است.
از سوی دیگر سرهنگ "زیون رزون" دیروز جمعه فرماندهی تیپ کفیر یا تیپ ۹۰۰ ارتش صهیونیستی را بر عهده گرفت. این تیپ متشکل از ۵ گردان تخصصی؛ به ویژه در زمینه جنگ چریکی و مبارزه با تروریسم است و بیشتر در مناطق مسکونی و پیچیده فعالیت می‌کند. تیپ کفیر در حال حاضر در مناطق کرانه باختری و به ویژه الخلیل مستقر است. زیون در گذشته افسر آموزشی یگان پیاده نظام و فرمانده گردان 50 تیپ ناحل در ارتش صهیونیستی و همچنین جانشین فرمانده تیپ ناحل بوده است.

 

مطالب مرتبط:

پنتاگون برای جنگ در فضا آماده می شود

اوقاف مصر محدودیت هایی را در ایام روزه داری بر مسا

افزایش آمار ساخت مساجد در اروپا

هشدار اتحادیه اروپا نسبت به افزایش تهدیدهای سایبری

پایگاه هوایی "الشریعات" در آینده نزدیک بازسازی می

ب

خسارت 2 ميليارد دلاری بخش صنعت يمن

تسلیم شدن تعدادی از جنگجویان ارتش آزادیخواه بلوچ ب

کشته شدن بیش از ده نفر در انفجار آبگرمکن در مشهد+ت

ترامپ , یک مسلمان پنهانی

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات