b_300_300_16777215_10_images_1508617860.jpg

اساس نیوز: نخست وزیر رژیم صهیونیستی، رئیس جدید شورای امنیت داخلی این رژیم را منصوب کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از روزنامه صهیونیستی "اسرائیل الیوم"، بنیامین نتانیاهو طی حکمی "ایتان بن دیوید" را به عنوان رئیس جدید شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی منصوب کرد.
بن دیوید در حال حاضر رئیس دفتر مبارزه با تروریسم در هیات دولت صهیونیستی است و قرار است جایگزین یعقوب نجال شود که ماموریت وی هفته جاری به پایان می‌رسد.
بن دیوید از اعضای برجسته سازمان اطلاعات عمومی رژیم صهیونیستی "شاباک" به شمار می رود و عضو یگان حفاظت از شخصیت ها بوده است. وی همچنین مناصب متعددی را بر عهده داشته است که از جمله آنها می‌توان به ریاست بخش امنیت امنیت اروپا در این سازمان، رئیس بخش امنیت شرکت هواپیمایی "العال" رژیم صهیونیستی، نایب‌رئیس شاباک و نیز رئیس دایره حمایت از شخصیت‌های برجسته بوده است.
از سوی دیگر سرهنگ "زیون رزون" دیروز جمعه فرماندهی تیپ کفیر یا تیپ ۹۰۰ ارتش صهیونیستی را بر عهده گرفت. این تیپ متشکل از ۵ گردان تخصصی؛ به ویژه در زمینه جنگ چریکی و مبارزه با تروریسم است و بیشتر در مناطق مسکونی و پیچیده فعالیت می‌کند. تیپ کفیر در حال حاضر در مناطق کرانه باختری و به ویژه الخلیل مستقر است. زیون در گذشته افسر آموزشی یگان پیاده نظام و فرمانده گردان 50 تیپ ناحل در ارتش صهیونیستی و همچنین جانشین فرمانده تیپ ناحل بوده است.

 

مطالب مرتبط:

توزیع ده ها شب نامه بر ضد مسلمانان فرانسه

مولانا محمدگل: اختلاف‌نظر علما نباید منجر به جبهه‌

آشنایی جوانان مسلمان انگلیس با فعالیت های رسانه ای

اصابت موشک ارتش یمن به کشتی جنگی امارات

پوتین:از منافع روس‌ها در یمن، سوریه و لیبی دفاع می

واکنش اردوغان به حملۀ مرگبارتروریستی در آلمان/ به

وزیر خارجه مصر: در مورد سرنوشت بشار اسد با عربستان

تجمع اسلام‌ستیزان مقابل مسجد «ریچاردسون» تگزاس

نزول شدید ارزش روبل در برابر دلار

 

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز