b_300_300_16777215_10_images_13960107001331_PhotoA.jpg

اساس نیوز : نماینده پارلمان مصر گفت: هدف اصلی سیل توطئه‌هایی که منطقه خاورمیانه در معرض آن قرار گرفته،‌ تقسیم و تجزیه کشورهای آن است.

 

به گزارش اساس نیوز ،فوزی محمد نماینده پارلمان مصر، ، تصریح کرد: پدیده تروریسم در حال انتشار به سود برخی از طرف‌های منطقه‌ای و بین المللی در خاورمیانه است.

نماینده پارلمان مصر افزود: هم اکنون دولت مصر بر تمام منابع تروریست‌ها در خاک این کشور بویژه در شمال استان سینا سیطره یافته که یکی از کانون‌های تروریسم در مصر بشمار می‌آید.

محمد گفت: نیروهای مسلح و ارتش مصر درحال جنگ با دشمنی است که نه اطلاعات کاملی از آن در دست است و نه محل و مکان ثابتی دارد، در این شرایط باید گفت جنگ ما با دشمن اسرائیلی بسیار راحت‌تر از جنگی است که هم اکنون با گروه‌های تروریستی و عناصر مسلح دارد.

نماینده پارلمان مصر اظهار داشت: هدف توطئه‌های داخلی و خارجی که خاورمیانه در معرض آن قرار دارد، تماما ایجاد فتنه و نزاع در منطقه جهت تفکیک و تجزیه کشورهای آن بصورت هدفمند است.

محمد افزود: نقشه‌ای صهیونیستی از صد سال پیش تاکنون برای تقسیم جهان عرب و اسلام برنامه ریخته‌اند، از زمانی‌که پیمان سایکس پیکو امضا شد و جغرافیای جهان عرب از آن تاریخ شکل گرفت، از آن زمان تلاش برای تقسیم مجدد براساس نقشه‌ها و طرح‌های جدید آغاز شد.

مطالب مرتبط:

هشدار دارالافتاء مصر در مورد قدرت گرفتن القاعده

ا

افراطی‌های بودایی در میانمار دو مدرسه مسلمانان را

معافیت طرح توسعه بندر چابهار از تحریم های آمریکا

جایزه ۱۰۰ هزار دلاری ویکی‌لیکس برای افشای مکالمه ت

افزایش اسلام هراسی در ایتالیا

بیانیه مشترک علمای شیعه و سنی قطیف

مولانا ساداتی در خطبه های نماز جمعه : خوف و خشیت ا

اسماعیل آخوند قدیری :ماه مبارک رمضان فرصتی برای بخ

نماز جمعه معامله با خداوند است.

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز