b_300_300_16777215_10_images_2337434.jpg

اساس نیوز: بر اساس اسناد منتشر شده از سازمان غیر دولتی "نظارت قانونی" در آمریکا، اداره مالیات آمریکا در سال 2014 یک باشگاه شیطان پرستی در شهر تاکوما در واشنگتن را از پرداخت مالیات معاف نمود.

به گزارش اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک , این رای دادگاه تنها در طی ده روز به تصویب رسید. در حالیکه در آن زمان گروههای مختلف مسیحی و محافظه کار در آمریکا برای اتخاذ چنین تصمیمی بایستی حداقل یک سال صبر می کردند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از این منبع خبری، برنامه آموزشی برای دانش آموزان که توسط سازمان "مبعد شیطان پرستان" تدوین شده است، در مقابله با برنامه های آموزشی باشگاه های مسیحیان در مدارس آمریکا قرار دارد.  

دادگاه عالی ایالات متحده آمریکا در سال 2001 قانون امکان گشایش انجمن های دانش آموزی زیر نظر "مبعد شیطان پرستان" را تصویب نمود. با تصویب این قانون، "معبد شیطان پرستان" از امکان برپایی انجمن های دانش آموزی برخوردار گردیدند.

در آن زمان، تصویب این قانون با مخالفت زیادی از سوی جامعه آمریکا رو به رو گردید: به عقیده بسیاری از آمریکاییان تصویب این طرح در مخالفت با قانون جدایی کلیسا و دولت در آمریکا می باشد.    

از سوی دیگر، به عقیده "معبد شیطان پرستان"، این معبد به عنوان یک سازمان قانونی ثبت شده است، یعنی طبق قانون اساسی ایالت متحده آمریکا این سازمان همانند دیگر سازمان های مسیحیان اجازه حضور در مدارس آمریکا را دارد.

بدین ترتیب، در حال حاضر "معبد شیطان پرستان" از امکان تاسیس باشگاه شیطان پرستی در مدارس آمریکایی برخوردار می باشند.  

مطالب مرتبط:

یورونیوز : زکات، الگویی برای رفع نابرابری در جوامع

زنان افغانستان برای نبرد با داعش و طالبان مسلح شدن

پایگاه نیروهای خیزش مردمی در شهرستان «خواجه‌سبزپوش

دیگر داعش را دولت اسلامی ننامید

کدام کشورها بیشترین بودجه نظامی را دارند

ب

یک روزنامه عرب مدعی شد:اداره بندر لاذقیه به ایران

ییلدریم: محور عملیات سوریه مقابله با کُردها نیست

 

دریاچه اوباری در دل کویر سوزان لیبی!

شاعر اردنی با گذاشتن یک شرط از دختر کوچک ترامپ خوا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات