b_300_300_16777215_10_images_2335109.jpg

اساس نیوز: در آلمان بک بازی کامپیوتری به درخواست حزب سوسیال دموکرات آلمان طراحی شد که انتقاد شدید کاریران ابنترنتی را در پی داشت.

به گزارش اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک، در بازی "Schulzzug" قطار شولتز، مارتین شولتز سیاستمدار آلمانی در نقش راننده قطار قرار دارد. وی در مسیر خود مخالفان سیاسی اش را زیر می گیرد و ستاره‌های اتحادیه اروپا را بدست می‌آورد. راننده قطار از روی "عوام‌گرایان ناپسندیده" — فراوکه پتری سیاستمدار آلمانی و دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، عبور می‌کند. پس از آن ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه نیز سوار بر یک خرس ظاهر می‌شود. با توجه به نوع این بازی، عبورکردن از روی مردم بسیار لذت بخش است.
حزب سوسیال- دموکرات آلمان سعی دارد به کمک این بازی به خصوص در بین نسل جوان محبوبیت کسب کند.
این بازی توسط کاتارینا بارلی دبیر کل حزب سوسیال- دموکرات آلمان مورد آزمایش قرار گرفته. این ویدئو نشان می دهد که او چگونه پیروزمندانه از روی تصویر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا عبور می کند.

به نظر میرسد که این بازی مورد توجه رئیس جدید حزب سوسیال دموکرات آلمان و کاندیدای صدراعظمی قرار گرفته.او در اوایل ماه مارس از سازندگان این بازی تشکر کرد.

با توجه به واکنش های منفی به طراحی کنندگان این بازی، چهره سیاستمداران حذف شد، چهره پوتین، ترامپ و پتری از این بازی حذف و به جای آنها دیوارهای آجری قرار گرفت. سازندگان این بازی اعلام کردند که ما انتظار چنین واکنش های شدیدی نداشتیم.

b_400_400_16777215_10_images_bazialman.jpg

مطالب مرتبط:

ارتش عراق در 3کیلومتری فرودگاه موصل

انجام رزمایش گسترده راکتی از سوی کره شمالی

اردوغان : پیروز انتخابات دموکراسی، اراده ملی و مرد

افزایش حمله به مساجد و مسلمانان در آلمان

سران طالبان به دام پاکستانی ها افتادند

ا

باند خطرناک داعش در مصر متلاشی شد

آیا انتقال موشک های ایرانی به عراق حقیقت دارد؟

پرداخت غرامت به بانوی مسلمان محجبه در آلمان

ا

نیروهای عراقی به 5 کیلومتری موصل رسیدند

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز