b_300_300_16777215_10_images_13960103000119_PhotoA.jpg

اساس نیوز : وزیر خارجه آمریکا در اظهاراتی گفته است که سمت وزیر خارجه آمریکا را نمی‌خواسته و به اصرار همسرش چنین چیزی را پذیرفته است.

 

به گزارش اساس نیوز، «رکس تیلرسون» وزیر امور خارجه آمریکا در مصاحبه با نشریه «ایندیپندنت ژورنال ریویو» که بخشی از آن چند روز پیش منتشر شد، گفته است که سمت وزارت خارجه آمریکا را نمی‌خواسته است و به اصرار همسرش چنین سمتی را پذیرفته است.

وی به تنها خبرنگاری که در سفر به آسیا او را همراهی می‌کرد، در اینباره گفت: «من این شغل را نمی‌خواستم. من به دنبال این شغل نبودم. همسرم به من گفت که چنین شغلی را برعهده بگیرم».

رکس تیلرسون ادامه داد وقتی که «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا چنین شغلی را به وی پیشنهاد داد، «مبهوت» شد اما همسرش تعجب نکرد.

طبق گزارش پایگاه تحلیلی «پولتیکو»، تیلرسون قرار بوده است که این ماه از سمت قبلی خود بعنوان رئیس «اکسون موبیل» بازنشسته شود اما زمانیکه به وی پیشنهاد شده است که مسئولیت وزارت خارجه آمریکا را برعهده بگیرد، همسرش به وی گفته است: «به تو گفته بودم که خداوند تو را رها نمی‌کند».

وی همچنین به عملکرد دولت «باراک اوباما» رئیس‌جمهوری سابق آمریکا اشاره کرد و گفت: «او اشتباهات بزرگی مرتکب شد و این اقدامات برای آنها زیان‌های زیادی را به همراه آورد».

مطالب مرتبط:

چگونه رمضان را غنيمت بشماريم؟

داعش فتح‌الله گولن را مرتد و فاسد خواند!

آخوند بهلکه:کشورهای استعماری با دمیدن بر اختلافات

برای داعش برنامه‌ریزی‌های جدیدی وعرصه متفاوتی درحا

افزایش جرائم ناشی از نفرت علیه مسلمانان در آلمان

انتخابات ریاست‌جمهوری و پارلمانی ترکیه در روز 24 ژ

موفقیت چشمگیر ترکیه در بازی های همبستگی کشورهای اس

کشته شدن 5 عراقی و زخمی شدن 20 نفر در ناآرامی های

برکناری یک امام جماعت معروف

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز