b_300_300_16777215_10_images_mohammadi.jpg

اساس نیوز: ماموستا ملا محمد محمدی با بیان این که  دشمن به  دنبال  تفرقه  افکنی  در میان مردم و لطمه زدن به کشور است  گفت: نامزدهای  دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تفرقه افکنی  تنور دشمن را برای لطمه  زدن به ایران اسلامی داغ  نکنند.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه اظهار داشت: خداوند متعال در قرآن کریم مسلمانان  را به وحدت و جلوگیری از ایجاد تفرقه  دعوت کرده  بنابراین  ما نیز به عنوان یک مسلمان  باید به طور قطع وحدت را در جامعه  حفظ  نماییم.
ماموستا ملا محمد محمدی افزود: بدون  شک اگر مردم و مسئولان وحدت  خود  را برای این دوره از انتخابات حفظ  کرده و از تفرقه دوری کنند، همچون دوره های گذشته شاهد حماسه ای دیگر در عرصه انتخابات خواهیم بود.

این  عالم  اهل  سنت  کرد عنوان  کرد: مردم  و گروه های سیاسی باید دست به دست هم دهند و راه نفوذ را بر دشمن ببندند تا به جهانیان نشان دهند  که ایرانیان همواره  برای دفاع از حق خود آماده اند.

وی به آن دسته  از  داوطلبینی  که  به عنوان  نامزد  انتخاباتی  قصد  حضور در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را  دارند توصیه  کرد: باید دست به دست هم دهیم  تا انتخابات پرشور و در شان مردم ایران اسلامی  برگزار گردد.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه  تاکید  نمود: نامزدها  باید  به این نکته  توجه  کنند  که

  تخریب  رقیب و ایجاد  تفرقه  در جامعه   بدون شک به  نفع  دشمنان است و تنور آنها را برای لطمه  زدن به ایران اسلامی داغ می کند.
ماموستا محمدی  ضمن  بیان  اینکه  دشمن  از راه های مختلف  به  دنبال  نفوذ  در جامعه است  گفت: خوشبختانه مردم ما هوشیار هستند و همچون گذشته  با حضور پر رنگ  در پای  صندوق های رای راه نفوذ را بر دشمنان خواهند  بست.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه  در پایان  ضمن  دعوت از مردم برای حضور گسترده در انتخابات اظهار داشت: بی شک حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری توطئه های دشمن را برملا کرده  و مهر تاییدی بر حمایت همه جانبه مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد گذاشت.


لازم به ذکر است  دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۹اردیبهشت ۹۶ برگزار می گردد.


همچنین ثبت نام از داوطلبان ریاست جمهوری از ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ آغاز می‌شود و به مدت پنج روز ادامه می‌یابد. مهلت قانونی تبلیغات ۲۰ روزه برای نامزدهای تایید صلاحیت شده از هشتم تا ۲۷ اردیبهشت است.

خبرنگار:طاهر جانی

 

 

 

 

 

Bottom of Form

 

مطالب مرتبط:

اعلام منطقه بسته نظامی در 4 شهر ترکیه

ایران سه بندر خود را برای انتقال مواد غذایی به قطر

بزرگترین رزمایش‌ نظامی تحت عنوان"زره مشترک خلیج فا

کار عربستان و قطر به کتک‌کاری کشید!

هشدار آژانس مرزی اروپا نسبت به تبدیل پناهجویان به

ا

احتمال بروز آشوب داخلی در کره‌ شمالی

ا

سخنرانی زیبای مولانا طارق جمیل در باب قیامت و خوف

انتصاب دومین دهیار زن اهل سنت در خراسان شمالی / عک

پسا داعش به دلیل مداخله ترکیه در عراق، مرحله خطرن

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز