b_300_300_16777215_10_images_yagfgxfas1.jpg

اساس نیوز :یک منبع محلی در استان نینوای عراق اعلام کرد که سرکرده داعش پیامی تحت عنوان «وداع» را به افراد نزدیکش ارسال کرده و از عناصر خود خواسته در صورت محاصره شدن توسط نیروهای عراقی،خود را منفجر کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سومریه نیوز، یک منبع محلی در استان نینوای عراق از اذعان سرکرده تروریست ها به شکست در برابر نیروهای عراقی خبر داد

این منبع محلی که خواست نامش فاش نشود، افزود: البغدادی پیامی تحت عنوان «وداع» را به افراد نزدیکش ارسال کرده و در این پیام وضعیت داعش را به خطیبان این گروه تروریستی توضیح داده است. خطیبان نیز شروع به سخنرانی درباره شکست های داعش در استان نینوا و دیگر مناطق کرده اند.

وی تصریح کرد: البغدادی در این خطبه به عناصر خود آموزش داده که در صورت محاصره شدن توسط نیروهای عراقی، خود را منفجر کنند و از آنها خواسته که به سمت مناطق «الجبلیه» و «الوعره» بین عراق و سوریه حرکت کنند. فرماندهان داعش موسوم به مجلس «شوری المجاهدین» از نینوا و تلعفر به سمت اراضی سوریه فرار کرده اند و فرماندهان داعش نیز در نوار مرزی میان عراق و سوریه تحرک دارند.

 

گفتنی است، نیروهای امنیتی عراق در روزهای اخیر عملیات آزادسازی غرب موصل به عنوان آخرین پایگاه داعش در این کشور را آغاز کرده اند.

مطالب مرتبط:

محبوب ترین شهرها برای عکاسی در ایام نوروز

مجوز شلیک به "اتباع افغانستان" از سوی مقامات پاکست

ب

حکم حبس برای 3 دانش آموز در فرانسه به جرم ارتباط ب

مولانا سربازی :تکفیر ثمره ترک تقلید است

17 می اول ماه مبارک رمضان در کشورهای آسیای مرکزی

ترامپ خواستار راهپیمایی حامیان خود شد

حدود ایمان و کفر در عقیده اهل سنت و جماعت (بخش دوم

مسلمانان هندوستان روز جهانی حجاب را گرامی داشتند

داعش مسئولیت حمله تروریستی به کراچی را بر عهده گرف

گ

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز