b_300_300_16777215_10_images_tydubufgybut.jpg  اساس نیوز: یحیی گوکتاش، صاحب فروشگاه اسباب بازی‌های کودکان در استان قونیه به کودکان زیر ۱۱ سال به شرط حفظ سوره عصر با تفسیر آن به زبان ترکی جایزه می‌دهد.


به گزارش اساس نیوز به نقل از ایکنا ، این اقدام گوکتاش در شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای داشته و وی آن را حرکتی مهیج و شادی‌آور توصیف کرد و گفت: انتظار نداشتم که این اقدام من تا این حد در شبکه‌های اجتماعی بازتاب داشته باشد و توجه مردم را جلب کند.

گوکتاش افزود: طرح این کار کاملا تصادفی بود، یک روز خانواده‌ای برای خرید اسباب بازی برای کودکشان نزد من آمدند، بعد از خرید اسباب‌بازی، تغییر عقیده داده و آن را عودت دادند، کودک خیلی ناراحت شد، من هم به او گفتم در صورتی که سوره عصر را با تفسیرش حفظ کند، اسباب بازی مجانی به او می‌دهم، روز بعد پیش من آمد و سوره عصر را با تفسیر برایم خواند.

وی تصریح کرد: من هم طبق وعده‌ای که داده بودم اسباب بازی را به او دادم، در همین حین کودک دیگری هم در کنار کودکی که سوره عصر را با تفسیر می‌خواند، ایستاده بود و پرسید: اگر من هم این سوره را حفظ کنم، هدیه به من می‌دهی، من هم گفتم بله و ایده از همین جا شروع شد.

این شهروند ترکیه‌ای می‌گوید: این اقدام تا هر زمان که کودکان حافظ سوره عصر با تفسیر به مغازه‌ام بیایند، ادامه خواهد داشت.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

پیام تبریک شورای راهبردی اهل سنت ایران به آقای دکت

دین گریزی در لایه های درونی و برونی جامعه اسلامی

جزئیات هک شدن چند سایت روزنامه در شب گذشته

دنیای اسلام ؛وحدت نیاز حیاتی

نتانیاهو به‌ اتهام رشوه‌خواری بازجویی می‌شود

طالبان: کنترل "دولت افغانستان" بر این کشور را محدو

 

رئیس سازمان اطلاعات عربستان: امارات در آستانه کودت

ا

حقوق بشر در قرآن و اسلام؛ در نمایشگاه تونس

آمریکا از پروتکل‌های حل اختلاف دادگاه لاهه و کنوان

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات