b_300_300_16777215_10_images_thumbs_b_c_90642b4fed45a1d676301a8d4a4f48ae.jpg اساس نیوز: بنعلی یلدریم، نخست وزیر ترکیه در دیدار با اعضای رسانه ها در کاخ چانکایا در آنکارا گفت: ترکیه به تمام جهان نشان داد که نه در حرف، بلکه در عمل و موثر با گروه های تروریستی، به‌ ویژه داعش مبارزه می‌کند. ما حدود 3 هزار عضو داعش را به هلاکت رسانده ایم.


وی در ادامه همچنین اظهار داشت:  برنامه تبلیغاتی حزب عدالت و توسعه و حزب حرکت ملی جداگانه خواهد بود. شاید در این روند نیز برخی برنامه‌های مشترک که اکنون نمی توانم در مورد جزئیات آن بیشتر بگویم را نیز اجرا کنیم. این نیز در چارچوب برنامه ای مشترک خواهد بود، اما در اصل برنامه تبلیغاتی هر حزبی جدا از هم خواهد بود.

(در رابطه با علامت بوزکورت) ما علامت و سمبل هر کسی را نشان می‌دهیم و به تنوع افکار در ترکیه احترام می‌گذاریم. 80 میلیون نفر جمعیت این کشور را در آغوش می‌گیریم. تنها یک استثنا وجود دارد و آن هم گروه‌های تروریستی هستند.

حتی الامکان می‌خواهیم به جای تنش، شمولیت بر سیاست ما حاکم باشد. موضع ما این است، اما خطوط قرمزی و ارزش هایی داریم. اگر ارزش‌های ما مورد تعرض قرار گیرد، تسلیم نمی‌شویم و واکنش نشان می‌دهیم.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

مفاد توافقنامه مخفی آمریکا با نیروهای پ.ی.د برملا

فرماندار خاک‌سفید ولایت فراه افغانستان کشته شد

آیا بحران میانمار به بحران آسیای جنوب شرقی تبدیل خ

برافراشتن پرچم روسیه در طرطوس سوریه

داعش و طالبان در افغانستان به جان هم افتادند

ترکیه در 31 کشور گوشت قربانی توزیع می کند

دکتر موسی جرجانی :دشمنان اسلام از طریق جنگ نرم دنب

ساخت ۱۴ هزار پناهگاه برای مسلمانان روهینگیا

دختر کویتی هم وزن خودش پول هدیه گرفت

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات