b_300_300_16777215_10_images_IMG07304616.jpgبه گزارش اساس نیوز به نقل از chosun، گردشگری اسلامی در کشور کره رو به افزایش است و انتظار می‌رود تعداد گردشگران از کشورهای مسلمان در این کشور، برای نخستین بار امسال به 1 میلیون نفر برسد.


دست اندرکاران صنعت گردشگری در کره جنوبی  امیدوارند بتوانند از این طریق بخشی از کساد به جا مانده از کاهش بازدیدکنندگان چینی را جبران نمایند. سازمان گردشگری کشور کره روز گذشته اعلام کرد که تعداد گردشگران مسلمان به کره سال گذشته 980 هزار نفر بوده که این رقم نسبت به سال قبل از آن 30% افزایش نشان می‌دهد. به گفته این سازمان، انتظار می‌رود که آمار گردشگران مسلمان به کره در سال 2017 به رقم 1.1 میلیون نفر برسد.


75% گردشگران مسلمان به کره از مالزی و اندونزی و بقیه از خاورمیانه می‌آیند.
میزان ورود گردشگران مسلمان به کره جنوبی  از سال 2012 تاکنون دو برابر شده است با این حال زیرساخت‌ها برای حمایت از گردشگری اسلامی در این کشور ضعیف بوده و نیاز به سرمایه‌گذاری و بازسازی سریع دارد.


گفته می‌شود در کشور کره تنها 10 رستوران حلال و 20 نمازخانه و مسجد برای مسلمانان وجود، به همین سبب نیز بازدیدکنندگان مسلمان تنها به چند جاذبه گردشگری محدود مانند ایتووان در سئول و جزیره نامی در استان گنگوون اکتفاء می‌کنند.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

انتقاد شدید از حمایت جمهوریخواه آمریکایی از کاندید

در دیدار نماینده ولی فقیه در استان گلستان با ائمه

 

طالبان پاکستانی زیر پرچم داعش در افغانستان

ا

اجازه مشارکت در صدور فتوا به زنان عربستانی

کودتا علیه البغدادی

حفظ تعهد اخلاقی برای انسان مهم است

کارشناس قطری:‌ اگر وارد جنگ با ایران شویم، آمریکا

پرتاب نخستین ماهواره ساخت امارات به فضا

بیش از 20 کشور از چین خواستند به بازداشت گسترده مس

 

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات