b_300_300_16777215_10_images_93b18e7b42c149b4a4fa1ecca23e0003.jpgاساس نیوز: گزارش شده که چندین هلی کوپتر آپاچی در این عملیات شرکت داشتند و ۳ نفر از رهبران القاعده در میان کشته شدگان این حمله بودند.


به گزارش اساس نیوز به نقل از  روزنامه رای الیوم، قاسم الريمی رهبر القاعده در شبه جزیره عربی گفت: در عملیات هلی برن ارتش آمریکا در استان البیضای یمن« ابوبکر بغدادی» از فرماندهان ارشد القاعده به همراه پسرش کشته شدند.
 
قاسم الريمی افزود: «نیروهای القاعده ترامپ احمق را متحمل شکست سنگینی کردند و دو جنگنده ارتش آمریکا را ساقط کردند و ده ها تن از نیروهای آمریکایی کشته شدند.»
 
 به گزارش رای الیوم، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا شخصا مجوز این حملات را صادر کرده بود. براساس این گزارش یکی از هواپیماهای آمریکایی که در این حمله شرکت داشته مجبور به فرود اضطراری شده است.
 
به ادعای ارتش آمریکا ۱۴ تن از نیروهای القاعده در حملات اخیر به استان « البیضا » صورت گرفت، کشته شدند.
 
اما منابع دیگر شمار کشته‌ها را بیشتر از این میزان برآورد کرده‌اند. این منابع همچنین از کشته شدن تعدادی از غیرنظامیان در این حمله خبر دادند.
 
گزارش شده که چندین هلی کوپتر آپاچی در این عملیات شرکت داشتند و ۳ نفر از رهبران القاعده در میان کشته شدگان این حمله بودند.
 
هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا حملات متناوبی به القاعده در یمن داشته اند.یک مقام استان البیضا گفته است که هلی‌کوپترها یک بیمارستان، مدرسه و یک مسجد را هدف قرار دادند.
 
القاعده از وضعیت بی ثبات در یمن استفاده کرده و حضورش را در جنوب و جنوب شرق این کشور تثبیت کرده است.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

صادق زیباکلام:براندازی نظام ،ایران را وارد جنگ داخ

تمرین رژه نظامی "روز پیروزی" در روسیه

بارزانی درخواست تمدید ریاستش را رد کرد

ترامپ: در کاخ سفید به هیچ کس اعتماد ندارم

طرح ترغیب کودکان به خواندن نماز صبح در ترکیه

آیا اسلام سیاسی شکست خورده است؟

بز "زابیوکا" فاتح جام جهانی 2018 روسیه را پیش بینی

ائتلاف ضد داعش تحت رهبری آمریکا : جنگ نهایی علیه د

دستگیری قاتلان مولوی عبدالغفور جمالزایی

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات