b_300_300_16777215_10_images_16507608_1434942206547288_182951126_n750x430.png

یکی از نامه‌های سری اسامه بن لادن که اخیرا از سوی حکومت آمریکا فاش شده، نشان می‌دهد که او «خود ارضایی» را برای جنگجویان القاعده در زمان دوری‌ از همسران‌شان جایز دانسته است.

بر اساس گزارش فارین پالیسی، این نامه از جمله ۴۹ سند به دست آمده از اقامتگاه بن لادن در ابیت‌آباد پاکستان است که در ماه گذشته میلادی از سوی حکومت آمریکا فاش شده است.

وی در این نامه خطاب به یک فرمانده ارشدش در شمال افریقا نوشته است: «این نامه مربوط به مشکل آن برادرانی می‌شود که همراه شما در تجردی (دوری از همسر) به سر می‌برند و به خانم‌های‌شان دسترسی ندارند؛ شرایطی که بالای آنها تحمیل شده است. ما برای آزادی آنها (از این شرایط) دعا می‌کنیم. من در این مورد برای شیخ دکتر ایمن الظواهری نوشتم و با شیخ ابو یحی ال لیبی نیز مشاوره کردم».

اسامه بن لادن در ادامه نامه‌اش نوشته است: «دکتر ایمن (الظواهری) نظرش را برای ما نوشته است… از آنجایی که ما شاهد چنین شرایطی هستیم، هیچ اعتراضی نداریم تا برای این برادران، واضح ساخته شود که در چنین شرایطی «خود ارضایی» کنند، هرچند این مورد بسیار حاد است».

در این نامه هم‌چنان گفته شده است: «نیاکان ما این موضوع را برای جامعه تایید کرده‌اند. آنها به جوانان توصیه می‌کردند تا در حین فتح کردن، این کار را انجام دهند. این مورد از سوی قانون‌دان‌ها نیز در زمان ضرورت تجویز شده و هیچ شکی وجود ندارد که این برادران در حالت نیازمندی شدید (ارضای جنسی) قرار دارند».

اسامه بن لادن بنیان‌گذار سازمان تروریستی القاعده بود که در ماه می سال ۲۰۱۱ در ابیت آباد پاکستان در یک عملیات نیروهای ویژه آمریکایی کشته شد.

//.2

سرویس بین الملل اساس نیوز

 

مطالب مرتبط:

سربازگیری از میان زنان و دختران افغان بویژه از داخ

غذای رایگان در ازای ترک سیگار در دانشگاه ترکیه‌ای

ا

کتاب "فاشیسم اسلامی" در فرانسه هم منتشر شد

آمریکا یک میدان گازی را از شمول تحریم های ایران خا

پیرمرد مسیحی آموزگار قرآن

ا

درخواست ترکیه از دولت عراق برای تامین امنیت جانی ت

کوچکترین تروریست انگلیسی در عراق کشته شد

داعش دستور داد تا در مناطق تحت کنترل از واحد پولی‌

ترکمن های عراق همه پرسی کردستان را تحریم کردند

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز