b_300_300_16777215_10_images_16915121127trumpherojpg.jpgاساس نیوز: تارنمای ایندیپندنت نوشت که تیم دونالد ترامپ – رئیس جمهوری منتخب آمریکا – اظهارات وی مبنی بر ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکا را از روی وب‌سایتش حذف کرد.


 در شب انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، صفحه‌ای از وب‌سایت ترامپ که در آن اظهارات وی درباره اخراج مسلمانان و ممنوعیت ورود آن‌ها به خاک آمریکا نوشته شده بود، حذف شد.اکنون کاربران با ورود به این صفحه، به بخش حمایت مالی از ستاد انتخاباتی ترامپ منتقل می‌شوند.

بر اساس گزارش‌ها، این صفحه در صبح روز برگزاری انتخابات آمریکا فعال بوده است. اما در ساعات پایانی روز سه‌شنبه، صفحه حمایت مالی جایگزین آن شده است.

پس از حمله داعش به پاریس در ماه نوامبر سال 2015 (30 روز منتهی به 9 آذر 1394)، درخواست ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود مسلمانان به خاک آمریکا با انتقادهای گسترده روبرو شد.

ترامپ و متحدانش همواره تلاش کردند از ایجاد این محدودیت‌ها علیه مسلمانان دفاع کنند و تاکید می‌کردند این اقدام برای برقراری امنیت صورت می‌گیرد و تبعیض دینی در آن جایی ندارد.

البته این نخستین بار نیست که یکی از صفحات وب‌سایت ترامپ غیرفعال شده است.
پس از آنکه گمانه‌زنی‌ها درباره نداشتن مدرک دانشگاهی "ملانیا ترامپ" – همسر دونالد ترامپ – افزایش یافت، صفحه زندگی‌نامه وی در وب‌سایت ترامپ غیرفعال شد.


https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

قرائت قرآن در مراسم رسمی دولت هلند / عکس

ملااختر منصور: طالبان در موقعیت پیروزی قرار دارد

واکنش رئیس مجلس اندونزی به کشتار مسلمانان در میانم

وزیر آموزش : دانشجویان متقلب‌ 2 سال به زندان می‌رو

داستان موفقیت های پوتین در سوریه

 

نگاهی به ساختار قومی ،سیاسی و دینی ترکمنستان

ازبکستان فاسدترین کشور آسیای مرکزی است

داعش در جنوب القیاره - نینوا- عراق

 

اردوغان: از روسیه عذرخواهی نمی کنیم، آنها پوزش بخو

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات