b_300_300_16777215_10_images_16915121127trumpherojpg.jpgاساس نیوز: تارنمای ایندیپندنت نوشت که تیم دونالد ترامپ – رئیس جمهوری منتخب آمریکا – اظهارات وی مبنی بر ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکا را از روی وب‌سایتش حذف کرد.


 در شب انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، صفحه‌ای از وب‌سایت ترامپ که در آن اظهارات وی درباره اخراج مسلمانان و ممنوعیت ورود آن‌ها به خاک آمریکا نوشته شده بود، حذف شد.اکنون کاربران با ورود به این صفحه، به بخش حمایت مالی از ستاد انتخاباتی ترامپ منتقل می‌شوند.

بر اساس گزارش‌ها، این صفحه در صبح روز برگزاری انتخابات آمریکا فعال بوده است. اما در ساعات پایانی روز سه‌شنبه، صفحه حمایت مالی جایگزین آن شده است.

پس از حمله داعش به پاریس در ماه نوامبر سال 2015 (30 روز منتهی به 9 آذر 1394)، درخواست ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود مسلمانان به خاک آمریکا با انتقادهای گسترده روبرو شد.

ترامپ و متحدانش همواره تلاش کردند از ایجاد این محدودیت‌ها علیه مسلمانان دفاع کنند و تاکید می‌کردند این اقدام برای برقراری امنیت صورت می‌گیرد و تبعیض دینی در آن جایی ندارد.

البته این نخستین بار نیست که یکی از صفحات وب‌سایت ترامپ غیرفعال شده است.
پس از آنکه گمانه‌زنی‌ها درباره نداشتن مدرک دانشگاهی "ملانیا ترامپ" – همسر دونالد ترامپ – افزایش یافت، صفحه زندگی‌نامه وی در وب‌سایت ترامپ غیرفعال شد.


https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

بازگشت اخوان المسلمین کویت به عرصه سیاست

شرایط سفر به حج عمره در ازبکستان مشکلتر می شود

معرفی اسلام به صرف چای و گردش در ایرلند شمالی

ماشین های زرهی ترکیه در مسیر الباب سوریه

دونماینده اهل سنت در هیئت رئیسه مجلس دهم

اسکی‌بازی ایوانکا ترامپ با بودجه دولت

مرحله نهایی مسابقات سراسری حفظ قرآن در کویت

اتحاد علیه اسلام‌هراسی در شبکه های اجتماعی

فردا ؛ مراسم تشییع جنازه شهید اهل سنت مرزبانی

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز