b_300_300_16777215_10_images_45fce4cfed744f03820d8fe459370e4e_16x9_600x338.jpg

اساس نیوز: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه با بیان این‌که گمان نمی‌کند دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتتخب آمریکا در روسیه با دختران تن فروش تماسی داشته، گفت اتهام‌هایی که در این باره به ترامپ زده می‌شود، حمله‌ای سازماندهی شده برای کاستن از ارزش نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا است.

به گزارش اساس نیوز به نقل از العربیه , به نوشته روزنامه «ایندیپندنت» پوتین سه شنبه 17 دسامبر درجمع خبرنگاران رسانه‌های مختلف در کاخ کرملین گفت: «ادعاهایی که علیه ترامپ مطرح شده صحت ندارد و در حقیقت اتهام‌های بی پایه و اساس هستند».

پوتین، آن‌هایی که به گفته او «حملات تخریب» علیه ترامپ مدیریت می‌کنند را «بدتر از فاحشه‌ها» توصیف کرد و گفت این اقدام‌ها با اهداف سیاسی از سوی کسانی صورت می‌گیرد که فاقد هرگونه ارزش‌های اخلاقی هستند.

پوتین گفت: «ترامپ هنگام سفر به مسکو، سیاستمدار نبود و مسئولان روس از اهداف سیاسی او آگاه نبودند».

او افزود: «این‌که باور کنیم سازمان‌های امنیتی روسیه هر میلیاردر آمریکایی را که به کشور سفر می‌کند، تحت مراقبت قرار می‌دهند، دیوانگی است».

رئیس جمهوری روسیه ادامه داد: «ترامپ مردی با شخصیت است. او در اداره و تامین هزینه مسابقات دختران شایسته در طول سال‌ها مشارکت داشت. این بدان معنی است که او با زیباترین زنان دنیا دیدار کرده است. از این رو بسیار دشوار است که باور کنم برای ملاقات دختران تن فروش به هتلی رفته باشد، با وجود این‌که دختران ما بدون شک زیباترین دختران جهان هستند».

در همین حال کاخ ریاست جمهوری روسیه (کرملین)، در اختیار داشتن هرگونه اسنادی رسوا کننده علیه ترامپ را رد کرد.

پیش از این مسئولانی در سازمان اطلاعات آمریکا گفته بودند گزارش‌هایی تایید نشده در دست دارند که می‌گوید روسیه اسنادی رسوا کننده علیه ترامپ در اختیار دارد.

ترامپ از برخی رسانه‌ها به خاطر «انتشار برخی ادعاها و اطلاعات تایید نشده» درباره گرداوری اطلاعاتی درباره او و هیلاری کلینتون نامزد حزب دمکرات آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری از سوی سازمان‌های اطلاعاتی روسیه، انتقاد کرده بود.

برپایه گزارش‌هایی که آژانس‌های اطلاعاتی آمریکا به باراک اوباما رئیس جمهوری این کشور ارائه داده‌اند، روسیه از این اطلاعات در تلاش برای تغییر سیاست آمریکا در جهت نزدیکی به روسیه استفاده کرده است.

ترامپ در این باره گفته است: «بسیار شرم آور است که آژانس‌های اطلاعاتی اجازه درز اطلاعات توهمی را بدهند».

شایان ذکر است که ترامپ سال 2013 برای تقدیم جایزه دختر شایسته جهان که خود ریاست مسابقات آن را بر عهده دارد، به روسیه رفته بود.

//.

سرویس بین الملل اساس نیوز

مطالب مرتبط:

اسرائیل پناهجویان آفریقایی را به کشورهای غربی می‌ف

هشدار آخرین رهبر شوروی سابق در مورد احتمال بازگشت

تاثیر ستاره مسلمان لیورپول به کاهش ۵۰ درصدی اسلام

 

آزادی فرزندان مبارک در پرونده کاخهای ریاست جمهوری

ترکیه از دور جدید حملات علیه پ‌ک‌ک خبر داد

افزایش یهودستیزی در اروپا؛ راستهای افراطی مقصرند ی

هشدار بانک جهانی درباره اوضاع غزه

ب

قطر قصد ترور عبدالفتاح السیسی را دارد

 

اختصاص بخشی از مهریه عروس ها به داعش

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات