b_300_300_16777215_10_images_37170112_303.jpg

اساس نیوز: این زن می‌گوید در یک هتل از سوی ترامپ مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

به گزارش اساس نیوز به نقل از دویچه وله , سامر زِرووس ۴۲ ساله از دونالد ترامپ که دو روز دیگر رسما رئیس‌جمهوری آمریکا می‌شود به اتهام "افترا و تهمت" شکایت کرده است. ماجرا اما به سال ۲۰۰۷ باز می‌گردد؛ زمانی که ترامپ میلیاردر از سامر که آن زمان ۳۳ ساله بود دعوت می‌کند تا برای مصاحبه استخدام به اتاق هتلش در بورلی‌هیلز برود و آنجا او را مورد آزار جنسی قرار می‌دهد.

در زمان مبارزات انتخاباتی ترامپ ویدیویی از او منتشر شد که در آن حرف‌های رکیک نسبت به زنان زده بود و گفته بود اگر مردها قدرت و پول داشته باشند می‌توانند هرکاری با زنان بکنند، حتی به میان پاهای آنها دست ببرند.

پس از انتشار این ویدیو ترامپ بابت این سخنان عذرخواهی کرد اما آنها را "حرف‌های عادی مردانه در اتاق رختکن" دانست. سپس در یک مصاحبه تلویزیونی خبرنگار از ترامپ پرسید که آیا به حرف‌هایی که در ویدیو زده عمل هم کرده است و او صراحتا پاسخ داد، نه.

بعد از آن اما چندین زن در گفت‌وگو با روزنامه نیویورک تایمز فاش کردند که ترامپ در موقعیت‌های گوناگون آنها را مورد آزار جنسی قرار داده است.

ترامپ همه این ادعاها را رد کرد و گفت از این زنان به اتهام تهمت دروغ شکایت خواهد کرد. او درباره  سامر زِرووس گفت که هرگز او را به اتاق هتلش دعوت نکرده و اتفاقاتی که او گفته هرگز روی نداده است. ترامپ همچنین سامر را متهم کرد که "از یک موقعیت اضطراری احساسی" سوءاستفاده کرده است.

به گفته گلوریا آلرد، وکیل خانم زِرووس، ترامپ از موقعیت سیاسی‌اش به عنوان نامزد ریاست جمهوری سوءاستفاده کرده تا نام موکل او و دیگر زنان را "لکه‌دار" کرده و "عمدا به آنها آسیب برساند".

سامر زِرووس می‌گوید حدود دو ماه پیش در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی از ترامپ خواسته تا گفته‌هایش را پس بگیرد اما او اعتنایی به این درخواست نکرده است و درحقیقت راهی برای سامر باقی نگذاشته تا اینکه خودش بتواند اتهاماتی را که به او وارد شده پاک کند.

با این حال خانم زِرووس اعلام کرده که همین الان هم آماده است تا شکایتش را بدون گرفتن هیچ پولی پس بگیرد به شرط آنکه ترامپ قبول کند که اظهاراتش غلط بوده است.

سامر زِرووس در شکایتش از ترامپ خواهان پرداخت جریمه نقدی برای "صدمه عاطفی و زیان مالی" به خود شده است. 

زرووس پیشتر به نیویورک‌تایمز گفته بود که در سال ۲۰۰۷ برای استخدام در شرکت ترامپ تقاضا داده بوده و وقتی برای انجام مصاحبه به اتاق هتل ترامپ در بورلی‌هیلز می‌رود، او علیرغم میل خانم زِرووس خود را به او چسبانده، سینه‌های او را لمس کرده و او را می‌بوسد. پس از این اظهارات ترامپ این زن و زنان دیگر را که ادعاهای مشابه کرده بودند به دروغ‌گویی متهم کرد.

دونالد ترامپ روز جمعه ۲۰ ژانویه (اول بهمن) رسما کارش را به عنوان رئیس‌جمهوری آمریکا آغاز می‌کند.

//.

سرویس بین الملل اساس نیوز

مطالب مرتبط:

اندیشمند آمریکایی: داعش هيچ بويی از اسلام نبرده اس

اعلام بسیج عمومی در ارمنستان

ا

محروم شدن دانش آموزان مسلمان مدارس آلمان از دروس ا

سیستان و بلوچستان تگزاس نیست!

عدم همراهی ترامپ توسط همسرش به شایعه اختلاف زوج او

فضیلت های اتحاد از نگاه استاد تنگلی طانه

داعش بدنبال خلیفه جدید

آغاز به کار «اجلاس جهانی محبان اهل بیت و مسئله تکف

روسیه از نشست آتی رهبران آمریکا و کره شمالی در سنگ

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات