b_300_300_16777215_10_images_139510230844519439679064.jpg

اساس نیوز :جنبش مقاومت اسلامی "حماس" دست به بزرگترین عملیات اطلاعاتی از طریق هک کردن تلفن‌های همراه ده‌ها نظامی صهیونیستی زد و آنها را با حساب‌های ساختگی در شبکه اجتماعی فیسبوک به دام انداخت.

به گزارش اساس نیوز به نقل از روسیاالیوم، فعالان شبکه‌های اجتماعی ویدئویی از اعترافات یک نظامی صهیونیست در خصوص نحوه هک تلفنش به دست نیروهای حماس را به اشتراک گذاشتند.

این نظامی صهیونیست که چهره‌اش مشخص نیست گفت که کارشناسان حماس موفق شدند تلفن وی را از طریق انداختن وی در دام آشنایی با دختران جذاب، هک کنند.

وی افزود: شخصی که او گمان می‌کرد که یک دختر است، از طریق برنامه گفتگوی صوتی یک برنامه جاسوسی برای او ارسال کرده است که این امر منجر شده است تمام فایل‌ها و برنامه‌های تلفن همراهش به دست شخص هکر بیفتد.

رسانه‌های صهیونیستی روز گذشته اعلام کردند که حماس با استفاده از حساب‌های کاربری و اسامی مستعار دختران، تلفن همراه ده‌ها نظامی ارتش اسرائیل را هک کرده و به اطلاعات محرمانه‌ای دست یافته است.

در جریان عملیات "نبرد شکارچیان" از سوی بخش امنیت ارتش رژیم صهیونیستی، بسیاری از اسامی و حساب‌های کاربری وابسته به حماس در شبکه‌های ارتباط جمعی کشف و شناسایی شد و ارتش اسرائیل در پی آن تصمیم گرفت محدودیت‌های بیشتری در مورد استفاده نظامیان خود از تلفن همراه ایجاد کرده و مکالمات آنان را شنود کند.

مطالب مرتبط:

اولین مسجد برای مسلمانان بی حجاب در آلمان/عکس

تشکیل پرونده بر علیه ترامپ در کنگره آمریکا

پنتاگون طرح مبارزه با داعش را به کاخ سفید ارائه کر

 

حکم حبس برای 3 دانش آموز در فرانسه به جرم ارتباط ب

چرا داعش توانایی نفوذ در هندوستان را نداشته؟

پوشیدن روسری برای دختران در مدارس قزاقستان ممنوع ش

ممانعت اسرائیل از عبادت مسیحیان غزه به مناسبت عید

عذرخواهی ترامپ به خاطر بازتوییت ویدئوی ضد اسلامی

چه کشورهای از امریکا خواستند تا به ایران حمله کند؟

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز