b_300_300_16777215_10_images_13950905000042_PhotoA.jpg

اساس نیوز : سازمان پزشکان بدون مرز با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن آزار و اذیت‌ها و خشونت‌های پلیسی علیه مهاجران در خیابان‌های پاریس، خواستار توقف این اقدامات شد.

به گزارش اساس نیوز، سازمان پزشکان بدون مرز روز شنبه با صدور بیانیه‌ای ضمن انتقاد از آزار و اذیت‌ها و خشونت‌های پلیسی علیه مهاجران در خیابان‌های پاریس، خواستار توقف اینگونه اقدامات علیه این قشر شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، سازمان پزشکان بدون مرز با غیرقابل قبول خواندن این آزار و اذیت‌ها و خشونت‌های پلیسی، اعلام کرد که این اقدامات جان مهاجران را به مخاطره می‌اندازد و خواستار توقف این اقدامات شد.

سازمان پزشکان بدون مرز همچنین طی این بیانیه خشونت‌های پلیسی علیه صدها نفر از مهاجران سرگردان در پایتخت فرانسه را محکوم و اعلام کرد: پلیس‌های فرانسوی با گرفتن پتوهای مهاجران از آنها و استفاده از گاز اشک‌آور برای متفرق کردن آنها اقدام به آزار و اذیت مهاجران می‌کنند. این اقدامات غیرقابل قبول زندگی و جان مهاجران را به مخاطره می‌اندازد.

انتقاد سازمان پزشکان بدون مرز از خشونت‌های پلیسی در قبال مهاجران در حالیست که صدها نفر از مردم فرانسه چندی پیش در اعتراض به رویکرد دولت فرانسه در قبال مهاجران و اعلام حمایت از آنها اقدام به برگزاری تظاهرات در پاریس کردند. 

جناح راست و راست افراطی در اروپای غربی و بخصوص در فرانسه همواره بر حفظ منافع ملی و محکم نگه داشتن مرزها تاکید داشته‌اند و حزب جبهه ملی فرانسه به عنوان یکی از احزاب راست افراطی مطرح این کشو همواره بر اخراج مهاجران از فرانسه تأکید داشته و بیکاری فزاینده در این کشور را نتیجه حضور بدون محدودیت اتباع خارجی‌ در این کشور می‌داند.

 

مطالب مرتبط:

200هزار نمازگزار درسومین نماز جمعه مسجد الاقصی

 

درخواست انجمن ملی سلاح آمریکا برای محدود کردن لواز

روسیه: بیش از هزار تروریست در حلب به هلاکت رسیدند

وضعیت اسف بار مسلمانان آراکان

جوانان مسلمانان انگلستان نیم میلیون یورو به خیریه

اهدای تعطیلات مسیحیان به مسلمانان در نروژ

یک داعشی در لباس زنانه

روند تغییر در عربستان سعودی

طالبان افغانستان حمایت روسیه از این گروه را تکذیب

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات