b_300_300_16777215_10_images_13950905000042_PhotoA.jpg

اساس نیوز : سازمان پزشکان بدون مرز با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن آزار و اذیت‌ها و خشونت‌های پلیسی علیه مهاجران در خیابان‌های پاریس، خواستار توقف این اقدامات شد.

به گزارش اساس نیوز، سازمان پزشکان بدون مرز روز شنبه با صدور بیانیه‌ای ضمن انتقاد از آزار و اذیت‌ها و خشونت‌های پلیسی علیه مهاجران در خیابان‌های پاریس، خواستار توقف اینگونه اقدامات علیه این قشر شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، سازمان پزشکان بدون مرز با غیرقابل قبول خواندن این آزار و اذیت‌ها و خشونت‌های پلیسی، اعلام کرد که این اقدامات جان مهاجران را به مخاطره می‌اندازد و خواستار توقف این اقدامات شد.

سازمان پزشکان بدون مرز همچنین طی این بیانیه خشونت‌های پلیسی علیه صدها نفر از مهاجران سرگردان در پایتخت فرانسه را محکوم و اعلام کرد: پلیس‌های فرانسوی با گرفتن پتوهای مهاجران از آنها و استفاده از گاز اشک‌آور برای متفرق کردن آنها اقدام به آزار و اذیت مهاجران می‌کنند. این اقدامات غیرقابل قبول زندگی و جان مهاجران را به مخاطره می‌اندازد.

انتقاد سازمان پزشکان بدون مرز از خشونت‌های پلیسی در قبال مهاجران در حالیست که صدها نفر از مردم فرانسه چندی پیش در اعتراض به رویکرد دولت فرانسه در قبال مهاجران و اعلام حمایت از آنها اقدام به برگزاری تظاهرات در پاریس کردند. 

جناح راست و راست افراطی در اروپای غربی و بخصوص در فرانسه همواره بر حفظ منافع ملی و محکم نگه داشتن مرزها تاکید داشته‌اند و حزب جبهه ملی فرانسه به عنوان یکی از احزاب راست افراطی مطرح این کشو همواره بر اخراج مهاجران از فرانسه تأکید داشته و بیکاری فزاینده در این کشور را نتیجه حضور بدون محدودیت اتباع خارجی‌ در این کشور می‌داند.

 

مطالب مرتبط:

مولانا مطهری : در فضای مجازی حریم ها و حرمت ها شکس

علمای اهل سنت استان کرمانشاه: حمله موشکی سپاه به

سیگنال جنگ از طرف روسیه

ا

جهانگیری: در شرایط اضطراری فعلی، مسئولی پای کار نب

ا

گوگل نتایج جستجوی کلماتی مثل «اسلام» و «مسلمان» را

نامه برندگان نوبل به سازمان ملل درباره مسلمانان رو

ماشین های زرهی ترکیه در مسیر الباب سوریه

آمریکا به ایران سلاح می فروشد!

داعش استفاده از شبکه های اجتماعی در موبایل های اعض

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات