b_300_300_16777215_10_images_IMAGE636190281909771428.jpgاساس نیوز: موفقیت ترکیه در عملیات سپر فرات باعث ناراحتی گروه های تروریستی و حامیان آنها شده است. کشتار استانبول انتقام عملیات سپر فرات است.


به گزارش اساس نیوز به نقل از خبرگزاری آناتولی، نومان کورتولموش، سخنگوی دولت و معاون نخست وزیر ترکیه با بیان اینکه حمله تروریستی اخیر در استانبول واکنش به حملات برون مرزی کشور بوده است، افزود: مشخص است که اجرای موفق آمیز و قاطعانه عملیات سپر فرات در سوریه، هم گروه‌های تروریستی و هم افرادی را که از این گروه‌ها به عنوان ابزار استفاده می کنند، نارحت کرده است.

کورتولموش که پس از نشست هیأت دولت در آنکارا در جمع خبرنگاران سخن می گفت، اظهار داشت: بدون تبعیض قائل شدن میان گروه‌های تروریستی به یاری خدا، با حمایت مردم و با تمامی ظرفیت خود پاسخ درخوری به آنها خواهیم داد.

وی خطاب به جامعه بین المللی گفت: به عنوان مردم کشوری که این همه از تروریسم رنج برده است، حق داریم بگوییم که جامعه بین المللی باید رفتار دوگانه خود در برابر تروریسم را کنار بگذارد.

 می خواهم بار دیگر تصریح کنم که عرض تسلیت و آرزو‌های خوب پس از هر حمله تروریستی که در حکم اشک تمساح است، دیگر هیج معنایی ندارد. تا زمانی که گروه‌های تروریستی این همه حمایت می شوند، نه تنها ترکیه بلکه هیچ کشوری از این حملات در امان نخواهد بود. اگر صادق هستید و می خواهید از تهدید تروریسم رهایی یابید، بیایید تمامی نیروهای جامعه بین المللی و تمام کشورها با یکدیگر متحد باشیم. همه استفاده از گروه‌های تروریستی به عنوان ابزار در جنگ‌های نیابتی را کنار گذاشته و با گروه‌های تروریستی مبارزه کنیم.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

تاجیکستان 15 ژوئن را به عنوان عید سعید فطر اعلام

آغاز به کار «اجلاس جهانی محبان اهل بیت و مسئله تکف

290 ایرانی در ترکمستان زندانی‌اند

یک تشکل اسلامی در مجارستان از افزایش حمله به مسلما

ب

دستور قاضی آمریکایی به دولت ترامپ برای اجازه ورود

‌عربستان قتل خاشقجی در داخل کنسولگری خود را پذیرفت

مولانا عبدالحمید: انقلاب اسلامی برای مردم یک نعمت

صدور حکم بازداشت همسران 105 افسر ارتش ترکیه

ا

درخواست تاجیکستان از اینترپل: 106 تبعه تاجیک را با

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات