b_300_300_16777215_10_images_IMAGE636190281909771428.jpgاساس نیوز: موفقیت ترکیه در عملیات سپر فرات باعث ناراحتی گروه های تروریستی و حامیان آنها شده است. کشتار استانبول انتقام عملیات سپر فرات است.


به گزارش اساس نیوز به نقل از خبرگزاری آناتولی، نومان کورتولموش، سخنگوی دولت و معاون نخست وزیر ترکیه با بیان اینکه حمله تروریستی اخیر در استانبول واکنش به حملات برون مرزی کشور بوده است، افزود: مشخص است که اجرای موفق آمیز و قاطعانه عملیات سپر فرات در سوریه، هم گروه‌های تروریستی و هم افرادی را که از این گروه‌ها به عنوان ابزار استفاده می کنند، نارحت کرده است.

کورتولموش که پس از نشست هیأت دولت در آنکارا در جمع خبرنگاران سخن می گفت، اظهار داشت: بدون تبعیض قائل شدن میان گروه‌های تروریستی به یاری خدا، با حمایت مردم و با تمامی ظرفیت خود پاسخ درخوری به آنها خواهیم داد.

وی خطاب به جامعه بین المللی گفت: به عنوان مردم کشوری که این همه از تروریسم رنج برده است، حق داریم بگوییم که جامعه بین المللی باید رفتار دوگانه خود در برابر تروریسم را کنار بگذارد.

 می خواهم بار دیگر تصریح کنم که عرض تسلیت و آرزو‌های خوب پس از هر حمله تروریستی که در حکم اشک تمساح است، دیگر هیج معنایی ندارد. تا زمانی که گروه‌های تروریستی این همه حمایت می شوند، نه تنها ترکیه بلکه هیچ کشوری از این حملات در امان نخواهد بود. اگر صادق هستید و می خواهید از تهدید تروریسم رهایی یابید، بیایید تمامی نیروهای جامعه بین المللی و تمام کشورها با یکدیگر متحد باشیم. همه استفاده از گروه‌های تروریستی به عنوان ابزار در جنگ‌های نیابتی را کنار گذاشته و با گروه‌های تروریستی مبارزه کنیم.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

معرفی یک موسسه خیریه در گمیش تپه

ریشه های جنگ و خشونت در بلاد اسلامی

عبور ناونظامی روسی از تنگه بسفر ترکیه

احتمال کشته شدن رهبر داعش قوت گرفت

امام حسین همچنان مظلوم !

تظاهرات مخالفین ترکیه ، از آنکارا تا استانبول

شیخ التفسیرمولانا گرگیج در خطبه های جمعه شهرستان گ

مردم انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا رأی دادند

احتمال توافق درباره انتخاب رئیس جمهور جدید لبنان

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز