b_300_300_16777215_10_images_IMAGE636190281909771428.jpgاساس نیوز: موفقیت ترکیه در عملیات سپر فرات باعث ناراحتی گروه های تروریستی و حامیان آنها شده است. کشتار استانبول انتقام عملیات سپر فرات است.


به گزارش اساس نیوز به نقل از خبرگزاری آناتولی، نومان کورتولموش، سخنگوی دولت و معاون نخست وزیر ترکیه با بیان اینکه حمله تروریستی اخیر در استانبول واکنش به حملات برون مرزی کشور بوده است، افزود: مشخص است که اجرای موفق آمیز و قاطعانه عملیات سپر فرات در سوریه، هم گروه‌های تروریستی و هم افرادی را که از این گروه‌ها به عنوان ابزار استفاده می کنند، نارحت کرده است.

کورتولموش که پس از نشست هیأت دولت در آنکارا در جمع خبرنگاران سخن می گفت، اظهار داشت: بدون تبعیض قائل شدن میان گروه‌های تروریستی به یاری خدا، با حمایت مردم و با تمامی ظرفیت خود پاسخ درخوری به آنها خواهیم داد.

وی خطاب به جامعه بین المللی گفت: به عنوان مردم کشوری که این همه از تروریسم رنج برده است، حق داریم بگوییم که جامعه بین المللی باید رفتار دوگانه خود در برابر تروریسم را کنار بگذارد.

 می خواهم بار دیگر تصریح کنم که عرض تسلیت و آرزو‌های خوب پس از هر حمله تروریستی که در حکم اشک تمساح است، دیگر هیج معنایی ندارد. تا زمانی که گروه‌های تروریستی این همه حمایت می شوند، نه تنها ترکیه بلکه هیچ کشوری از این حملات در امان نخواهد بود. اگر صادق هستید و می خواهید از تهدید تروریسم رهایی یابید، بیایید تمامی نیروهای جامعه بین المللی و تمام کشورها با یکدیگر متحد باشیم. همه استفاده از گروه‌های تروریستی به عنوان ابزار در جنگ‌های نیابتی را کنار گذاشته و با گروه‌های تروریستی مبارزه کنیم.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

ممانعت از حضور مسلمانان میانمار در مناسک حج

پروتکل استقرار نیروی هوایی روسیه در سوریه تصویب ش

تکفیر و پیامدهای آن

توافق محرمانه آمریکا و روسیه بر سر سوریه

افزایش گرایش به اسلام در میان بومیان مایا در جنوب

کره شمالی سه موشک‌ بالستیک دیگر شلیک کرد

امام جمعه اهل سنت سمیع آباد اقدام تروريستي ايادي ا

خودکشی دانش آموز مسلمان انگلیسی

نشانه گیری اشتباه در دنیای اسلام

ا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

آیا با راه اندازی شبکه ماهواره ای اهل سنت ایران در داخل کشور موافق هستید؟
  • رای: 0%
  • رای: 0%
جمع رای:
اولین رای:
آخرین رای:

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز