b_300_300_16777215_10_images_1010179_Wallpaper2.jpgاساس نیوز: صدر اعظم آلمان به مناسبت فرا رسیدن سال 2017، در پیامی تروریسم افراطی را مهمترین تهدید برای این کشور قلمداد کرد.


آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان در پیامی به مناسبت فرا رسیدن سال نوی میلادی اعلام کرد تروریسم افراطی، مهمترین آزمون پیش روی این کشور است. وی همچنین وعده داد در پی حمله تروریستی به یک بازار کریسمس در برلین، قوانینی برای تشدید امنیت آلمان وضع کند.

مرکل 2016 را سالی توصیف کرد که بسیاری آن را سالی «وارونه شده» می‌دانند. با این حال، او از مردم کشورش خواست از «پوپولیسم» دوری کنند و افزود آلمان مایل است برای حل چالش‌های پیش روی اتحادیه اروپا نقشی محوری ایفا کند.

در بخشی از پیام صدر اعظم آلمان آمده است: «بسیاری از مردم به 2017، حس وارونه شدن دنیا یا بر هم خوردن موفقیت‌های طولانی‌مدت گذشته را پیوند می‌زنند.

وی می‌افزاید: «بله. اروپا باید بر هدفی متمرکز شود که از یک کشور مستقل بهتر باشد. اما ما آلمان‌ها نباید اجازه دهیم به ما بقبولانند هر کشور می‌تواند به تنهایی، آینده بهتری داشته باشد.»

وی در پیامش چندین بار تلویحاً به قدرت گرفتن احزاب راستگرا در آلمان اشاره کرد که مخالف ادامه حضور آلمان در اتحادیه اروپا و پذیرش مهاجران از سوی این کشور هستند. حضور 1 میلیون مهاجر در آلمان در سال 2016، از محبوبیت مرکل کاسته است.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

روسیا الیوم : سفارت فلسطین در واتیکان افتتاح می شو

موجودات فضایی به زمین می آیند

85 درصد از کشورهای آفریقایی حامی آرمان فلسطین هستن

ا

ارتش ترکیه و ارتش آزاد سوریه 12 پایگاه نظامی برای

يکی از مهم ترين مخفيگاه های القاعده در پايتخت يمن

سخنرانی استاد احمد آخوند قربانپور در همایش تکفیر و

پيام تسليت مولانا ساداتي در پى درگذشت مولانا عبدا

آوارگی هزاران ترکمن در شمال افغانستان از ترس حملات

دختر نابینایی که آرزوی دست زدن به پوتین را داشت

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز