b_300_300_16777215_10_images_635608168205350457.jpgاساس نیوز: روزنامه اسرائیلی «یدیعوت احرونوت» گزارش داد که «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از یهودیان فرانسه خواست تا در اعتراض به برگزاری کنفرانس «مذاکرات صلح فلسطین- اسرائیل» به میزبانی پاریس در ماه میلادی آینده، این کشور اروپایی را ترک نمایند.


طی ماههای اخیر مقامات رژیم صهیونیستی بارها اعلام کرده اند که در این کنفرانس که قرار است روز پانزدهم ژانویه با حضور نمایندگانی از هفتاد کشور جهان در پاریس برگزار شود، شرکت نخواهند کرد.

طبق گزارشها، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در نشست حزب راستگرای تحت رهبری خود با نام «اسرائیل خانه ما» گفت: «شاید زمان آن رسیده است که به یهودیان فرانسه بگوییم اینجا کشور شما نیست؛ اینجا سرزمین شما نیست. فرانسه را ترک کنید و به اسرائیل بیایید». وی در ادامه با اشاره به کنفرانس ماه آینده افزود: «این [ترک فرانسه] تنها پاسخ [ممکن] به این توطئه است».

لیبرمن همچنین از زمان برگزاری این کنفرانس انتقاد کرد؛‌ چرا که این کنفرانس کمی پیش از انتخابات ریاست جمهوری فرانسه برگزار خواهد شد. وی مدعی شد که «این [کنفرانس برنامه ریزی شده] دادگاهی علیه اسرائیل است»! لیبرمن همچنین مدعی شد که هدف اصلی این کنفرانس «تضعیف امنیت اسرائیل و لکه دار کردن نام نیکوی [!] آن» است.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

حمله طالبان به پایگاه نظامی ارتش افغانستان در ولای

تنها راه مبارزه با افراط‌گرایی ترویج اسلام ناب در

مراسم باشکوه عمامه گذاری طلاب حوزه علمیه چنارلی بر

جریمه کردن والدینی که فرزندانشان به نماز تراویح می

گزارش تصویری از مراسم عمامه گذاری حوزه علمیه چنارل

سازمان اطلاعات عراق خبر مرگ پسر ابوبکر بغدادی را ت

مسلمانان میانمار همچنان در مظلومیت به سر می‌برند

 

افزایش 82 درصدی تعداد عروس های سوری در ترکیه

علمای هند برای آزادی افراد بیگناه متهم به تروریسم

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز