b_300_300_16777215_10_images_b8e5e08221d849a6b427e71abdb733fc.jpgاساس نیوز: عبدالفتاح سیسی -- رئیس جمهور مصر -- هنگام سخن گفتن از اوضاع فعلی کشور، پس از آنکه یکی از حاضران فریاد زد «رئیس جمهور دوستت داریم»، به گریه افتاد.عبدالفتاح سیسی هنگام سخنرانی در مراسم توسعه شرکت مواد شیمیایی النصر در جیزه به گریه افتاد و گفت: به خدا قسم دلم می خواهد برای شما دست به هر کاری بزنم. دلم می خواهد برای ملت کارهای خوبی بکنم... ملت مصر سزاوار هرگونه خیر و خوبی است؛ زیرا ملتی خوش قلب، با اصالت و بخشنده است.

مصر شرایط اقتصادی دشواری را پشت سر می گذارد؛ به گونه ای که بانک مرکزی اعلام کرده است بدهی خارجی این کشور در پایان سال مالی 2015/2016 ، حدود 16 درصد افزایش یافته و به 55.8 میلیارد دلار رسیده است در صورتی که در پایان سال مالی 2014/2015 برابر با 48.1 میلیارد دلار بود.

صندوق بین المللی پول در ماه گذشته اذعان کرد وام سه ساله 12 میلیارد دلاری به مصر پرداخت کرده که به انجام مجموعه ای از اصلاحات متعهد شده بود؛ این در حالی است که مصر به سبب نحوه مدیریت اقتصادی و کاهش سطح درآمدها و شکنندگی مؤسسات و نهادها در معرض انتقادات قرار دارد.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

داعش از طریق ترکیه به اسرائیل نفت می فروشد

مسلمانان اسپانیا بار دیگر در محکومیت تروریسم تظاهر

شهرهای مختلف آمریکا صحنه تظاهرات کم‌سابقه هزاران ن

تجربه داعش و همسویی غرب و برخی از روشنفکران مسلمان

ا

چرا برخی مناظره های بین علمای ما، به نتیجه روشنی خ

اکثر مردم افغانستان مخالف تعامل دولت با پاکستان هس

ا

مدیر حزب اسلام‌ستیزهلند : ترجیح می‌دهم که همه مساج

منازعه تمام عیار عقیدتی بین اسلام و کفر

نتیجه سه نظرسنجی درباره حجاب در روسیه

 

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز