b_300_300_16777215_10_images_b8e5e08221d849a6b427e71abdb733fc.jpgاساس نیوز: عبدالفتاح سیسی -- رئیس جمهور مصر -- هنگام سخن گفتن از اوضاع فعلی کشور، پس از آنکه یکی از حاضران فریاد زد «رئیس جمهور دوستت داریم»، به گریه افتاد.عبدالفتاح سیسی هنگام سخنرانی در مراسم توسعه شرکت مواد شیمیایی النصر در جیزه به گریه افتاد و گفت: به خدا قسم دلم می خواهد برای شما دست به هر کاری بزنم. دلم می خواهد برای ملت کارهای خوبی بکنم... ملت مصر سزاوار هرگونه خیر و خوبی است؛ زیرا ملتی خوش قلب، با اصالت و بخشنده است.

مصر شرایط اقتصادی دشواری را پشت سر می گذارد؛ به گونه ای که بانک مرکزی اعلام کرده است بدهی خارجی این کشور در پایان سال مالی 2015/2016 ، حدود 16 درصد افزایش یافته و به 55.8 میلیارد دلار رسیده است در صورتی که در پایان سال مالی 2014/2015 برابر با 48.1 میلیارد دلار بود.

صندوق بین المللی پول در ماه گذشته اذعان کرد وام سه ساله 12 میلیارد دلاری به مصر پرداخت کرده که به انجام مجموعه ای از اصلاحات متعهد شده بود؛ این در حالی است که مصر به سبب نحوه مدیریت اقتصادی و کاهش سطح درآمدها و شکنندگی مؤسسات و نهادها در معرض انتقادات قرار دارد.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

حضور ستاره فوتبال در حج عمره

یک شهروند مصری از استان المنوفیه، گنج قارون را پید

خطیب نماز جمعه بندر ترکمن:قربانی کردن از جنبه های

تخریب دانشکده معارف اهل سنت عراق توسط داعش

الهان عمر: دشمنان جوامع یهودیان و مسلمانان یکسانند

دعوت دولت محلی کاتالونیا به شرکت در همه پرسی استقل

هشدار اتحادیه اروپا نسبت به افزایش تهدیدهای سایبری

اختلاف مقامات آمریکایی در زمینه حفظ دسترسی ایران ب

تلاش فراکسیون اهل سنت برای استیضاح وزیر کشور

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات