b_300_300_16777215_10_images_76300325_84343184eface.jpgاساس نیوز: صدها نفر از مسلمانان لندن حدود 10 تن مواد غذایی به مناسبت میلاد حضرت مسیح(ع) و روز کریسمس به بی خانمان های لندن اهدا و انفاق می کنند.


به گزارش اساس نیوزبه نقل از پایگاه خبری ایندپندنت ، این حرکت انسان دوستانه توسط مؤسسه خیریه مسلمانان و مسجد جامع شرق لندن در ناحیه «وایت چپل» سازماندهی شده و طی آن صدها نفر از مسلمانان روز جمعه، 26 آذر پس از برگزاری نماز جمعه حدود 10 تن مواد غذایی را به منظور اهدا به بی خانمان های لندن به مسجد تحویل دادند تا روز کریسمس بین آن ها توزیع شود.

دلاور خان، متولی مسجد لندن گفت: دیدن مسلمانان که مواد غذایی را به مسجد می آورند، بسیار باعث دلگرمی بود و انسان دوستی مسلمانان را نشان داد.
کشیش کلیسای جامع ناحیه «بو» در لندن گفت: انفاق یکی از اشتراکات مهم مسیحیت و اسلام بوده و همکاری با مسلمانان برای حمایت از خواهران و برادران نیازمند بسیار حائز اهمیت است.

جهانگیر مالک، مدیر مؤسسه خیریه مسلمانان لندن نیز گفت: این روزها با بحران اقتصادی و گرانی مسکن، افراد زیادی در خیابان ها به سر می برند و ما به عنوان یک مسلمان نیکوکار نهایت تلاش خود را خواهیم کرد تا روز کریسمس به نیازمندان بدون در نظر گرفتن مذهب و نژاد آنان کمک کنیم.

وی افزود: کمک به نیازمندان یکی از توصیه های اکید اسلام است و ما باید هر کاری را که در توانمان هست برای کمک به آنان که در معرض خطرات فقر قرار دارند، انجام دهیم.

ایان ریچاردز، مدیر ستاد بحران کریسمس با تشکر از مؤسسه خیریه مسلمانان و مسجد جامع شرق لندن به خاطر جمع آوری بسته های اغذیه گفت: این مقدار مواد غذایی به نیازمندان کمک خواهد کرد تا حداقل روز کریسمس فکر بی خانمانی خود را فراموش کنند.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

نگرانی اروپا از رشد اسلام

جهان اسلام و فتنه های عصر جدید

هلاکت یکی از سران گروه تکفیری داعش در لیبی

تغییر نقش زنان داعشی در اروپا

بازتاب سخنان رئیس جمهور در رسانه های معتبر جهان

از سوارشدن یک دختر محجبه در آلمان به قطار جلوگیرى

ا

مدیر پیشین سازمان سیا : ترامپ از نظر دروغ گویی یک

خرید الماس ۳۰ میلیون دلاری برای بانوی اول مالزی ب

امنیت تلگرام درهمکاری ترامپ با روسیه زیرسوال رفت!

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات