b_300_300_16777215_10_images_4454454555.jpgگروه تروریستی داعش در ادامه اقدامات غیر منطقی خود خواندن نماز تراویح در ماه مبارک رمضان را ممنوع کرد .!

نماز تراویح یکی از نمازهایی است که اهل سنت در همه مناطق جهان بعد از افطار آن را برجای می آورند .نکته جالب این است که اعضای این گروه در حالی این اقدامات غیر انسانی و خلافق اعتقادات صریح اهل سنت را انجام می دهند که خود را نماینده اهل سنت اعلام می کنند.این اقدام در ادامه اقدامات قبلی این گروه تروریستی ثابت می کند که  اعتقادات و ایدئولوژی این گروه تروریستی هیچ سنخیتی با باورهای اصیل اهل سنت ندارد .
بر اساس یک خبر دیگر مجازات مصرف سیگار در ماه رمضان از 80 ضربه شلاق به اعدام افزایش یافت، تروریست ها اعلام کردند اگر لباس کسی بوی سیگار دهد و یا مشکوک به استفاده از سیگار باشد، کشته خواهد شد، این قانون علیه کسانی که اقدام به فروش سیگار کنند نیز اجرا خواهد شد؛ این در حالی است که اغلب فروشندگان و مصرف کنندگان سیگار داعشی هستند.

علاوه بر آن زنان موصل در تمام ماه رمضان حق ندارند از منزل خارج شوند و خروج آنان حتی در وضعیت های ضروری کفر تلقی شده و 90 ضربه شلاق به دنبال خواهد داشت.

 

مطالب مرتبط:

آمریکا بر حفظ تمامیت ارضی عراق تاکید کرد

اوکراین ، روشی برای نابودی روسیه یافته است

اسماعیل آخوند قدیری :ماه مبارک رمضان فرصتی برای بخ

نخست وزیر سابق قطر:در سوریه مرتکب اشتباه شدیم

آخرین آمار تلفات و قربانیان حمله عربستان به یمن

شاعر اردنی با گذاشتن یک شرط از دختر کوچک ترامپ خوا

رواج پدیده ازدواج قسطی در غزه

آخوند یزدانی : درعصری که توطئه و نفاق جهان را فراگ

دادستان ترکیه: کارِ داعش بود

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز