b_300_300_16777215_10_images_74252.jpg

اساس نیوز:  رسانه های صهیونیستی از قصد این رژیم برای تحریم ملاقات و گفت و گو با وزیر خارجه سوئد که قرار است پنجشنبه آینده وارد فلسطین اشغالی شود، خبر دادند.به گزارش اساس نیوز به نقل از پایگاه صهیونیستی عاروتص شوع ، یدیعوت آحارونوت نوشت: مارگوت والستروم وزیر خارجه سوئد پنجشنبه آینده وارد منطقه خواهد شد، اما با بنیامین نتایناهو یا هیچ وزیر صهیونیستی دیگری دیدار نخواهد داشت.

گفته می شود وزیر خارجه سوئد قصد داشت در جریان این سفر با نتانیاهو (نخست وزیر و وزیر خارجه رژیم صهیونیستی) و دیگر اعضای کابینه وی ملاقات کند، اما به او گفته شده که این افراد وقت ملاقات با وی را ندارند. منابع مطلع به یدیعوت آحارونوت گفته اند که حقیقت این است که صهیونیست ها از والستروم به خاطر مواضعش در حمایت از فلسطین دل خوشی ندارند.

این روزنامه یادآور شد که به رغم این بی اعتنایی، وی همچنان مصمم به سفر به منطقه و ملاقات با مقام های تشکیلات خودگردان فلسطین است.
وزیر خارجه سوئد در گذشته بارها با اظهارات خود خشم صهیونیست ها را برانگیخته است. در سال 2014 آویگدور لیبرمن وزیر خارجه وقت رژیم صهیونیستی به رسمیت شناختن تشکیلات خودگردان به عنوان «دولت فلسطین» از سوی دولت سوئد را محکوم کرد.

وزیر سوئدی سپس صهیونیستها را به تجاوزگری افراطی و آزرده کردن متحدانش متهم کرد.
در دسامبر 2015، وی بار دیگر به رژیم صهیونیستی حمله کرد. این بار وی در مذاکرات پارلمان سوئد در اشاره به کشتار فلسطینیان توسط نظامیان صهیونیست گفت که رژیم صهیونیستی، فلسطینیان را بدون محاکمه اعدام می کند.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

درخواست سازمان ملل از کُردها و بغداد برای مذاکره ق

خوش به حال آمریکا، «کلمه» به «کلمه» طرفداری می بار

هشدار واشنگتن به کشورهای برقرار کننده روابط تجاری

جنجال افشای اطلاعات محرمانه توسط ترامپ

ماموستا عزیز بابایی: بندگان باید زمینه مغفرت خداون

ظریف: آماده‌ایم با کشورهای حاشیه خلیج فارس معاهده

 

داعش فرمانده ارشد طالبان را سر برید

عذرخواهی دانشگاه انگلیسی از دانشجوی مسلمان

برایان هوک: آمریکا آماده مذاکره با ایران برای یک ت

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات