Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/139402101213449255205794.jpg'
There was a problem loading image 'images/139402101213449255205794.jpg'

139402101213449255205794.jpgاساس نیوز: آمریکا در حال آماده سازی یک جنگ چند-نسلی و بین المللی علیه تروریزم است. فرمانده نیروهای عملیات ویژه آمریکا در حال ایجاد یک «مرکز کنترل»nerve Center ضدتروریزم جدید در مکانی نامعلوم در غرب آسیا برای مقابله با داعش، القاعده و سایر گروه‌های مخرب است.


به گزارش روزنامه آمریکایی «The Daily Beast»مرکز فرماندهی مشترک عملیات‌های ویژه، نیروی ضربت اصلی ضدتروریست آمریکا، در حال توسعه دادن مرکز کنترل جدیدی برای عملیات‌های ضدتروریستی در منطقه غرب آسیاست که پرسنل ضدتروریزم آمریکا از آژانس هایی چون CIA، NSA و FBI در کنار نیروهای اطلاعاتی از شرکای خارجی آمریکا چون بریتانیا، فرانسه، عراق و اردن در آن استقرار می یابند و اطلاعات خود را به اشتراک می گذارند.


دولت اوباما قصد دارد که یک مرکز دایمی جمع آوری، اشتراک ‌گذاری و هدایت عملیات‌ در منطقه ای نامعلوم از غرب آسیا ایجاد کند. این مساله را دو مقام دولتی آمریکا، که به دلیل مجاز نبودن به انتشار عمومی اطلاعات کاری خود خواستند که ناشناس بمانند، در گفتگو با خبرنگار روزنامه دیلی بیست مطرح کردند. یکی از این دو مقام به این روزنامه گفت: این پروژه از قبل در جریان بود. ما فقط در حال گسترش آن هستیم.
ستاد فرماندهی مشترک عملیات‌های ویژه JSOC حاضر به هیچ اظهارنظری درباره این خبر نیست، و پنتاگون هم اعلام کرده که در حال حاضر نظری نمی دهد.


JSOC تا به این جا مدعی است که بیش از سه دوجین طراح عملیات های خارجی داعش را در میدان های نبرد سوریه و عراق کشته یا دستگیر کرده است، از جمله نیروهای کلیدی عملیاتی که مسئول حملات مرگبار در اروپا و مناطق دیگر دنیا بوده اند.
وزیر دفاع آمریکا، اشتون کارتر، تایید کرده که تلاش جدید در جریان است که هم فضای کاری را برای ساختارهای موجود اطلاعاتی امریکا را در منطقه گسترش دهد و هم با اشتراک گذاری اطلاعات با شرکای امریکا، از منظری جهانی به موضوع مبارزه با تروریزم پرداخته شود.
 
یک مقام دولتی به دیلی بیست گفت: این یک چارچوب(پلتفرم) برای اشتراک گذاری اطلاعات است. آدم‌ها(نیروهای اطلاعاتی) باید به این مرکز بیایند. نکته اصلی، جمع کردن آن ها در یک مرکز است.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

قزاقستان و اعمال محدودیت تحصیل خارج از کشور برای ج

امارات عربی شهروندانش را از سفر به 16 کشور منع کرد

60حمله هوایی صهیونیست‌ها به غزه در یک شب

مولوی جامی: رمضان ماه خودداری از گناهان است

آخوند عبدالکریم جاور : شرط اجابت دعای مسلمانان /

محبوبیت ترامپ سقوط کرد

حال و روز این روزهای بلاد اسلامی !

د

مفتی اعظم یونان: تروریست‌ها مایه ننگ جهان اسلام هس

دار الافتای مصر: حجاب برای محافظت از زنان است

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات