b_300_300_16777215_10_images_Rtww.jpg

اساس نیوز :روزنامه انگلیسی دیلی میل مدعی شد یک کارشناس نزدیک به کاخ کرملین گفته است احتمالا پوتین به زودی و به دلیل مشکلات جسمی از سمت خود کناره گیری کند.

دیلی میل مدعی شد "والری سولوفی" تحلیلگر مسائل سیاسی روسیه گفته است که شاید پوتین به دلیل مشکلات جسمی و نیز نگرانی هایش از برخورد با غرب از سمتش کناره گیری کند!
به نوشته دیلی میل، سولوفی درپاسخ به سوالی درباره جزئیات مشکلات جسمی پوتین، از ارائه توضیح بیشتر خودداری کرده و گفته است: "اجازه بدهید بیشتر از این چیزی نگویم، به مقدار کافی صحبت کردم، و به شما تاکید می کنم که این اطلاعات قطعی نیست و قابل تجدید نظر است".
براساس ادعای دیلی میل، این اظهارات که در یکی از سایت های نزدیک به کرملین منتشر شده و درعرض چند ساعت حذف شده، با عنوان " طوفان در سال 2017 ... پوتین درعرض چند ماه از سمتش کناره گیری می کند" منتشر شده بود.
دیلی میل در حالی ادعای مشکلات جسمی پوتین را مطرح می کند که تا کنون هیچ گونه آثاری از بیماری در پوتین دیده نشده است. شگفت آورتر اینکه دیلی میل مدعی شده است پوتین به دلیل نگرانی از برخورد با غرب به فکر کناره گیری است؛ حال آنکه همگان پوتین را کسی می دانند که اقتدار روسیه را در تعامل با غرب بار دیگر بازگردانده است.

مطالب مرتبط:

آشنایی با 5 انسان خارق العاده جهان / عکس

عربستان سعودی غیرنظامیان را می‌کشد و آمریکا خودش ر

اولین نماز جمعۀ در رمادی پس از آزاد سازی

قاریان ترکیه رتبه اول مسابقات بین المللی قرآن را ک

سازمان عفو بین‌الملل در هند: آوارگان روهینگیایی نی

یارانه کدام گروه ها قطع نمی شود ؟

آموزش قرآن به نیروهای پلیس در «قندوز» افغانستان

تلاوت قرآن توسط یک امام جماعت در مراسم درگذشت یک م

ا

آسیب پذیری شدید بانک های هند در برابر حمله های سای

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز