b_300_300_16777215_10_images_71cd01dc56b140e6b53bbf8d09eb8403.jpgاساس نیوز: یک زن در ایالت نوردراین- وست فالن آلمان که گفته می‌شود از طرفداران داعش است به نیروهای پلیس حمله کرد که پلیس توانست با اسپری فلفل و تهدید به تیراندازی وی را متوقف کند.


به گزارش اساس نیوزبه نقل از روزنامه "دی ولت"، در یک عملیات پلیس در ایالت نوردراین- وست فالن آلمان یک زن که گفته می شود از طرفداران داعش بوده است با یک چاقو به کارکنان پلیس حمله کرد. وی در حالی که الله اکبر می گفت به پلیس حمله ور شد.

نیروهای پلیس توانستند این زن 53 ساله را در صبح روز یکشنبه مهار و دستگیر کنند.

به گزارش پلیس شهر اسن آلمان وی به یک کلینیک روانی منتقل شد. در آپارتمان محل سکونت این زن 53 ساله بنرها و پرچم هایی یافت شده که نشان دهنده این است که وی از طرفداران داعش است.

به گزارش نشریه بیلد، دادستانی آلمان تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده است.کارکنان پلیس صبح یکشنبه بعد از اینکه این زن برخی وسایل منزل خود مانند لامپ و کتاب و چیزهای دیگری را از پنجره طبقه پنجم یک ساختمان به بیرون پرتاب می کرد به سمت آپارتمان محل سکونت وی اعزام شدند. وقتی که وی در را باز نکرد و همچنان اشیای دیگری را به خیابان پرتاب می کرد پلیس با لگد درب آپارتمان وی را شکسته و وارد شد.

این زن 53 ساله در حالی که شعار الله اکبر سر می داد با چاقو به نیروهای پلیس حمله کرد. کارکنان پلیس با کمک اسپری فلفل و تهدید به تیراندازی توانستند وی را آرام و دستگیر کنند.

به گفته سخنگوی پلیس، این زن متولد شهر تورینگن آلمان است. وی پیش از این نیز مرتکب جرائم دیگری شده بود.

 

مطالب مرتبط:

پادشاه عربستان به زودی قدرت را به پسرش منتقل می کن

شیخ عبدالله دریایی: امروزه همه ما نیازمند حلم و بر

خبرنگاران خارجی برای شرکت در مراسم نابودی تاسیسات

وزیر دفاع آمریکا: عجله‌ای برای جنگ با کره شمالی ند

مرکز جهانی فرهنگ اسلامی در مصر افتتاح می‌شود

پالایش روح با قرآن در کنار ورزش

ا

جنجال ادعای اخراج دانشجویان بی حجاب از دانشگاه هر

چرا رسول الله (ص) مرتدین زمان خود را اعدام نکردند؟

مولانا فقهی :تجاهل و تغافل درد اصلی امت اسلامی است

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات