b_300_300_16777215_10_images_71cd01dc56b140e6b53bbf8d09eb8403.jpgاساس نیوز: یک زن در ایالت نوردراین- وست فالن آلمان که گفته می‌شود از طرفداران داعش است به نیروهای پلیس حمله کرد که پلیس توانست با اسپری فلفل و تهدید به تیراندازی وی را متوقف کند.


به گزارش اساس نیوزبه نقل از روزنامه "دی ولت"، در یک عملیات پلیس در ایالت نوردراین- وست فالن آلمان یک زن که گفته می شود از طرفداران داعش بوده است با یک چاقو به کارکنان پلیس حمله کرد. وی در حالی که الله اکبر می گفت به پلیس حمله ور شد.

نیروهای پلیس توانستند این زن 53 ساله را در صبح روز یکشنبه مهار و دستگیر کنند.

به گزارش پلیس شهر اسن آلمان وی به یک کلینیک روانی منتقل شد. در آپارتمان محل سکونت این زن 53 ساله بنرها و پرچم هایی یافت شده که نشان دهنده این است که وی از طرفداران داعش است.

به گزارش نشریه بیلد، دادستانی آلمان تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده است.کارکنان پلیس صبح یکشنبه بعد از اینکه این زن برخی وسایل منزل خود مانند لامپ و کتاب و چیزهای دیگری را از پنجره طبقه پنجم یک ساختمان به بیرون پرتاب می کرد به سمت آپارتمان محل سکونت وی اعزام شدند. وقتی که وی در را باز نکرد و همچنان اشیای دیگری را به خیابان پرتاب می کرد پلیس با لگد درب آپارتمان وی را شکسته و وارد شد.

این زن 53 ساله در حالی که شعار الله اکبر سر می داد با چاقو به نیروهای پلیس حمله کرد. کارکنان پلیس با کمک اسپری فلفل و تهدید به تیراندازی توانستند وی را آرام و دستگیر کنند.

به گفته سخنگوی پلیس، این زن متولد شهر تورینگن آلمان است. وی پیش از این نیز مرتکب جرائم دیگری شده بود.

 

مطالب مرتبط:

طرح مشکوک ترکیه برای آوارگان سوری

ادامه پس لرزه های کرمانشاه/آمار مصدومان زلزله

بدل رهبر کره شمالی در سنگاپور دستگیر شد

یک سوری‌تبار رئیس‌جمهور ونزوئلا می‌شود

ا

ارتباط تلگرامی ۲ داعشی قبل از عملیات لو رفت(آلمان)

ا

مولانا محمد گل :ظهور نحله های فکری مختلف مسئولیت ج

تفاوت حجاب موگرینی در سفر به ایران و عربستان

ا

نماز وحدت شیعیان و اهل سنت در المقدادیه

تصویر عجیب راهبه‌ها پس از ممنوعیت لباس شنای اسلامی

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز